Tekkit-Ultimate - Tekkit Classic 3.1.2- -Premium- -Turks Clan- Hepinizi Bekliyoruz!

behzat402

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Serveri En İyi Hale Getirmek Yani Biz Türk Oyuncular Olarak Serverde Kurallara Uyarak Oynamak Ve Serverde Eğlenmek

Banlı İtemler: Nuke
Serverde Tekkit Classic Minigames , Spleef , Faction , Survival Mevcuttur!
32 GB DDR3 Ram
Intel Xeon E5-260
Slot Sayisi:1000
IP: play.tekkit-ultimate.com

Bu Modda Farklı Setler Yapabilir Veya Kendinize Ev Yapıp İçine Elektrik Sistemleri Kurabilirsiniz! Emc Sistemini Oynadıkça Anlıyacaksınız Ama Yinede Kısaca Anlatıyım Her Itemin EMC si Vardir Energy Condesendere O Emcli İtemi Koyarak O Emcden Farkli Itemelr Üretebilirsiniz Nükleer Santral Kurabilirsiniz
Zaten Yaptığımız Şeyleri Buraya Ekleyeceğim Forcefield Sistem Yapıp Evinizi Koruyabilirsiniz Oynamadan Pek Anlayamazsınız Ama Oynaya Oynaya Öğrenceksiniz Bu Arada Faction Bölümünü Öneririm

Spawnin Girisi:

Faction Spawndan Kareler:

Fakirseniz Evinizde Elektrik Yoksa Kullanabileceginiz Elektrik Odası :) (Bu Odalara Oyun İtemiyle Girilemektedir!)

Para Birktirip Item Alcağınız Market :)

Müthiş Evimiz :D

Servere Bi Girdim Arkadaşım Benim Elektriğimi Kullanmış Hemen Yakaladım :D

Son düzenleme:

xoyuyu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Serverde Factionda Ve Survivalda 1 Turk Yok Bile Sevinmisdim Oysaki :(

Son düzenleme:

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Burayi bi ara fetetmiştim :D Survival sonradan preyi kaybettim pc format yiyince (arkadaş'in preyi arkadaşta girmiyor). Prede olmayınca artık giremiyorum. :D

Cicchio

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sw çok iyiye benziyo bi bakam işlemler ihalledem gelicem bide ip ne

behzat402

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biz giriyoruz klanımızn ismi turks gelince alalım klana nickin :D[DOUBLEPOST=1436777268,1436776892][/DOUBLEPOST]
Burayi bi ara fetetmiştim :D Survival sonradan preyi kaybettim pc format yiyince (arkadaş'in preyi arkadaşta girmiyor). Prede olmayınca artık giremiyorum. :D
Azlaaz sen geleydin bari seninle azmı tekkit oynadıydık :D[DOUBLEPOST=1436777519][/DOUBLEPOST]
Bana Skypedende Olusabilrisiniz Şimdilik 4 Kisiyiz Oyle Takılıyoruz Serverde Ev Bitti Elektrige Azda Olsa Girdik :D

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Biz giriyoruz klanımızn ismi turks gelince alalım klana nickin :D[DOUBLEPOST=1436777268,1436776892][/DOUBLEPOST]
Azlaaz sen geleydin bari seninle azmı tekkit oynadıydık :D[DOUBLEPOST=1436777519][/DOUBLEPOST]
Bana Skypedende Olusabilrisiniz Şimdilik 4 Kisiyiz Oyle Takılıyoruz Serverde Ev Bitti Elektrige Azda Olsa Girdik :D
Pre kalmadı be usta :D ve giremem zaten meşgulum. :(

Cicchio

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bad login diyo niye

Son düzenleme:

behzat402

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya tamam geliyorum :D Oyundaki Adim Valirion senin ne ? AzlaazTR premium lazimsa verim ozele gel senlede az oynamadik fairyones de :D
CasperS :D[DOUBLEPOST=1436804125,1436801215][/DOUBLEPOST]Valirion Arkadaşımız Geldi Szide Bekleriz :D

behzat402

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya tamam geliyorum :D Oyundaki Adim Valirion senin ne ? AzlaazTR premium lazimsa verim ozele gel senlede az oynamadik fairyones de :D
Valirion Amacın Ne Sövmek İstemiyorum Aldık Klana Güvendik Al Al Haram Zıkkım Olsun Oldumu

Crafterwiz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeş premiumum var ama nerden indireceğimi bilmiyorum eğer bana yardımcı olursanız modları falan kısa zamanda öğrenirim yani bana tekkit classic indirme linki atarmısınız[DOUBLEPOST=1436872918,1436872813][/DOUBLEPOST]Bir yerden indirdimde svye girerken end of stream diyor doğru link atarmısınız