Technic Launcher Rehber

yasakcicem

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Technic Launcher

Technic Launcher Nedir?

Technic Launcher Minecraft için bazı mod packların bulunduğu bir uygulamadır.İçinde klasik Minecraft dışında 8 tane mod pack bulunur ve isterseniz kendinizde mod pack ekleyebilirsiniz.Uygulamanın içinde bulunan mod packler;
Tekkit
Hexxit
Tekkit Lite
Voltz
Big Dig
Tekkit Classic
YogBox
Hack Mine

Technic Launcher ücretli midir?

Technic Launcher herkesin ücretsiz indirebileceği bir uygulamadır.Fakat uygulamayı açtığınızda sizden Minecraft üyeliğinizi(Hesap adı ve şifre) isteyecektir.Sonrasında hiçbir ücret ödemeden uygulamayı kullanabilirsiniz.Technic Launcher'i http://www.technicpack.net/downloadburadan indirebilirsiniz.

Technic Launcher'de bulunan modlar hakkında;

Tekkit: Teknoloji ile ilgili bir moddur.Düzenlenecektir*
Hexxit: Eğlence amaçlı bir mod packtır.Madenler yer yüzünde olabilir.Yaratıklar dolu kaleler ve bir sürü boss vardır.
Tekkit Lite: Teknoloji ile ilgili bir moddur.Düzenlenecektir*
Voltz: Düzenlenecektir*
Big Dig: Diğer modlardan en büyük farkı, üst katmanlarda gold ve diamond madeninin de çıkmasıdır.102 tane mod barındırır.Bilgisayarı kötü olanlar pek yanaşmasın, multiplayer'i çok zevkli olduğu söyleniyor.
Tekkit Classic: Teknoloji ile ilgili bir moddur.Düzenlenecektir*
YogBox: Düzenlenecektir*
Hack Mine: RPG severler için güzel bir mod packtır.Düzenlenecektir*

(Technic Launcher'de bulunan modlar hakkında kısmını başkalarının bilgilerinden esinlenerek oluşturdum.)

Son düzenleme:

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Hexxit eğlence amaçlı bir mod.Madenler yer yüzünde olabilir.Kaleleri keşfedebilirsin.Bir sürü boss vardır.

Tekkit classic ve Tekkit lite teknik modlardır.Makine falan yapıyorsun yani.

Diğerleri hakkında pek fikrim yok.

hoty_x

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bilen biriyle oynamak lazım , sen ogren sonra bana anlat ^^

yasakcicem

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar, sizden aldığım bilgilere birazda ben bilgi ekleyip benim gibi meraklılara bir rehber hazırlamaya çalışacağım.Bu sayede forumdaki yanılmıyorsam ilk Technic Launcher rehberi olacak.

hoty_x

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hack&Mine beyaz ekran hatası veriyor ...