SymbolCraft PVP Battle Arena Server 7/24

Cosplay

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
S.a arkadaşlar.:) Sonunda kendi serverimi kurmuş bulunmaktayım. Bakıyorum ki millet survival, hardcore veya hunger games sunucuları açıyor. Türkiye'de hiç kitpvp veya pvpbattle server yok. Yabancılar pvp serverler açıyorlar ve ziyaretçi sayıları 500'den aşağı inmiyor. Ben de bu fırsattan yola çıkarak pvp battle arena server açtım.
Basit bir server değil. Kurallar belli. Servere girdiğiniz zaman kuralları okursunuz.:)
Şimdi gelelim serverin bilgilerine. Server survival değildir. Yani ev, maden, ağaç falan yok. Amaç, savaşmaktır. Arenada bir mücadele içinde olacaksınız. Survival gibi çok fazla vaktinizi almayan bir server. Yani server ws'lik diyebiliriz.
İlk başta arenanın ortasında asker olarak doğarsınız. Doğduğunuz yerde pazarlar var ve o pazarlardan itemlerinizi alıyorsunuz. Sonra kapıdan çıkıp maceraya başlıyorsunuz. Askerlik ilk rütbedir. İkinci rütbe ise komutandır. Bu, askerden daha güçlü ve yetenekli özelliklere sahiptir. Ayrıca birkaç komut kullanabilme özellikleri vardır. Komutan olmak biraz zor iştir. Serverde bayağı bi oynamanız lazım ve konuşmanız, oynayışınız çok önemli. Küfür, kesinlikle yasak olan bir şeydir. Server pvp, tabi ki sinirleneceğiniz durumlar olacak. Ama siz sinirinize hakim olup; hakaret, küfür etmezseniz belki özel olarak ödüllendirilebilirsiniz. Bu arada büyü yapmak serbest(1-8lwl). 30 lvl büyü odası hafta sonları event yapıldığı zaman açık olacaktır. Tüm iksirler mevcuttur. Hilenin her türlüsü yasaktır. :)
Birçok plugin mevcut. Bazı şeyleri komikleştirdik. Çünkü hep gerginlik yaşanacağından dolayı strese girmemeniz için. Diğer gerekli bilgileri serverin içinden öğrenebilrsiniz. Beğenmediğiniz durumlar olduğu zaman hemen isyan etmeden admine söyleyin ki admin gerekeni yapsın.:)

Web Sitemiz: symbol-craft.somee.com
İp: 95.15.120.190
Not: İp her an değişebilir. Çünkü birkaç teknik sorunlardan dolayı sıkıntı oluyor. Bu yüzden serveri kapalı gördüğünüz zaman server kapanmış demeyin, siteye girin, orada ip güncel bir şekilde bulunur.:)
Herkesi bekliyorum...
Başka bir serverden görüntüler(Adamlar ne güzel eğleniyorlar..)

Cosplay

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arada bir bakim olabilir. Çünkü bazı ufak hataları sonradan farkediyorum. Mesela bazı oyuncular bir bugdan faydalanarak komutanların mekanına girdiler ve banlandılar. Ve onların yüzünden tüm oyunculara rest atmak zorunda kaldım.:blase:
Bu gidişle kimse komutan olamayacak gibi. Çünkü millet küfür ediyor. Hakaret ediyor. Hile kullanıyor(artık hile engellendi). Hiç adam akıllı oynayan adam yok.:surprise:

Helen-Micheal

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
dia gövdelik sshttps://forum.gamer.com.tr/[url=http://******/c25MCx][img]http://c1211.hizliresim.com/13/8/frgcv.png[/url][/IMG]

Cosplay

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, aslında ben kimseyi banlamak istemiyorum. Adam bir kere hile kullanır, affederim. Yeterki hatasını anlasın ve bir daha tekrarlamasın. Ayrıca bazı buglar var. Bazı kişiler bunlardan faydalanarak (asker oldukları halde) dia item alıyorlar. Ben yasak olduğunu, hata yaptığınızı söyleyip dia itemlerini alıyorum. Ama bazı mübarekler var ki, 2. kez veya 3.kez tekrarlıyorlar. Artık ne diyeceğimi bilmiyorum. Bana sadece ban atmak kalıyor...:blase:
Bu konuya da hile yapanların ss'sini koyarsanız bana çok güzel bir iyilikte bulunmuş olacaksınız.:)

alcatraz61

Marangoz
En iyi cevaplar
0
micheal kardeş nasıl bir fotodur bu önce sen kendin hile kullanma

Cosplay

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, biliyorsunuz ki okul da okuyoruz. Bir yandan yazılılara çalışıyorum, bir yandan server işlerine bakıyorum. Bazı arkadaşlar sağolsun bana yardım ediyorlar. Ama bu hafta sonu sunucu bilgisayarı taşınacak. Ve ip değişecek. Siteden ip'yi öğrenirsiniz. Onda sorun yok. Şimdi bazı arkadaşlar ss koymuşlar. O ss'dekilerin hepsi banlandı. Artık pek hile kullanan gözükmüyor. Şu an gözümde bir kaç kişi var. Onları komutan yapabilirim ama birazcık daha sabredin. Sunucu bilgisayarı taşınsın. Ondan sonra komutan işlerine adamakıllı bakacağım. Bu arada benim arkadaşım da servere gelecek. General olarak. Hafta sonlari full takipte olacak. Hepinizin oynayışına ve konuşmanıza bakacak. Her an komutan olabilirsiniz. Ama lütfen bir daha sormayın. 1-2 gün daha sabredin.