SurvivalCraft / Survival / Boss / PvP / No Lapis / Emek Server / SurvivalCraft.nitrado.net

• Konuyu başlatan TanerTekinn
  • Başlangıç tarihi

MCDostu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim redstone devreleri bazi kendini bilmez arkadaşlar lag yapıyor o yüzden yasaklandi hopper ise hopper bugunun önüne gecdik fakat yinede 2-3 hata oluyor onlar icin kapadik sw de kac kere yazdim sorunlar icin skype mytanertekin33 dedim
Madem kendini bilmez arkadaşlar yüzünden. Bizzat kendiniz gelip yapın üstüne de kilit koyunki kırmayalım. Ayrıca resim neden yasak

eneskaptan14

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk öncelikle Merhaba ^_^ Serverinizi Beğendim hele o levelle ench basma ve parayla tamir etme çok hoşuma gitt ama 30 levelden sonra baya bi zorlaşıyor exp gelmesi o yüzden düşürmenizi tavsiye ederim veya parayla level alma olsun ^_^ Taksitle alma olsa hiç fena olmaz da aslında :D

Captan123456

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben bu swde oynadım hala oynuyorum ama adminleri bana biraz ilgisiz gibi geldi hiç ilgilenmiyorlar event yaptıklarıda yok bir şey dicem skype yazıyorum takmıyolar sonra vip alcam diyorum hemen hangi vip isim falan cevap veriyolar sw bi ara 90 kişiyi buldu bunlar baya artistlenedi sonra serverle ilgilenmediler bence öyle ama server gerçekten çok güzel eğer adminler biraz daha ilgili olsa çok iyi olur

MCDostu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ALLAH AŞKINA şu thorns denen gıcığı banlarmısınız. ALbayrak diye biri şaka diye evime yolladı durduk yerde geldi kesti evime sethome çekti hep kesiyo. Lütfen yaaaa. Bi daha ormanda görmiyim falan yazıyo[DOUBLEPOST=1404646076,1404630997][/DOUBLEPOST]Servera bir şey mi oldu? Servera bağlanamıyor diyor.

T

TanerTekinn

Ziyaretçi
Ben Safa Taner Tekinin Serverında Admindim
Size Gerçekleri Anlatıcam
Taner Tekin Tam bir Yalancıdır Sakın İnanmayın Kendisi Bende Survival Pl Paketi İstedi Karşılığında Admin Yapcam dedi Pl Paketini verdiğim gibi Taner Tekin Kaçtı 5 gün msj attım cevap vermedi Ardındanda Ana Avrat Küfretti.
Serverı El Değiştirdi El değiştirmeden Önce Günde 10 Öğün Reklam Yiyodu Rehberler İstifa etmişti herkes Sonunda Tanerin Ne olduğnu Anladı Çünkü
Eğer Adam Akıllı Bir Svde Oynamak İstiosanız Fac.SonTurk.net
Adminler Ve Rehberler İlgilidir, Tanerler gibi Soruya Küfür ederek cevap vermiorlar
Hakkım Haram Zıkkım Olsun derim
Yoluma Devam Ederim

Ek Olarak Konu Güncel Tutmak için Oyunculara Minecraft Türkte Güncel Tutmak İçin
Oyuncu Ve yetkililerden Alım Varmı vb. SOrular Sorduruoyor :D
Sahtecilik Yakışır Sana Taner

Daha Atayimmi ?

daha düne kadar yalvardigin şeyler bugün server acmiş adam olmuş:)

DeathFlowHD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Fac.Sonturk.netin sahibi semihi tanıyorum ben.Semih kaadar ağzı bozuk birini gormedim.Svleride sadece para kazanmak icin yapılmış adminler svde küfür ediyor.[DOUBLEPOST=1405209746,1405209714][/DOUBLEPOST]Bu arada sv neden kapalı :S

T

TanerTekinn

Ziyaretçi
Fac.Sonturk.netin sahibi semihi tanıyorum ben.Semih kaadar ağzı bozuk birini gormedim.Svleride sadece para kazanmak icin yapılmış adminler svde küfür ediyor.[DOUBLEPOST=1405209746,1405209714][/DOUBLEPOST]Bu arada sv neden kapalı :S

kardeşim bırak ya bunlarin hepsi daha düne kadar yetki dilenen bebeler cocugu banladim diye aglamiş yazıkk -_- :D

okalipos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverde edit satıyolar alınca itemi geri alıyolar @LaxMean bu serveri nasıl şikayet edebilirim ?