SurvivalCraft / Survival / Boss / PvP / No Lapis / Emek Server / SurvivalCraft.nitrado.net

• Konuyu başlatan TanerTekinn
  • Başlangıç tarihi

UnioDex

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D kendi serverinden hayır almayinca buraya gelip böyle şeyler yazman ayıp ayıp skypeden yalvardigin her şey kayıtta ayıp lan size :D[DOUBLEPOST=1404029463,1404029355][/DOUBLEPOST]

:D sürekli spam ile alakasi yok sizin gibi kalitesiz insanlar ile ugrasiyoruz :D sonrada spam sayıyorlar ban yiyoruz abi ayip size ya 13 14 yaşında bebeler adam olmuş bana laf atiyor benim geldigim yere gelmeniz icin 5 seneniz var :)

Suc sende ama kalitesiz insanlara cevap bile yazma bence

IWhyReis

Ayyıldız[TİM] - BlackKinq
En iyi cevaplar
0
bak şimdi yaşın 16 17 fln gelmişsin bana afra tafra yapıyon ulen hergün peşimden ayrılmıyodun 2 güne kadar bilki bi sw sonsuzakadar gitmez ve gitmicek sayemde nedemek istediğimi anlıcaksın suanda yazılımım üzerindde calısmalar yapıyorum yakında gör yakında kim kimin server iyi gör

IWhyReis

En iyi cevaplar
0
@JusticeWhip kardeşim allah icin ben o kadar para verdim reklam aldim o kadar emek verdim mapı yaptim o kadar emek verdim pluginleri yaptim konumda 1-2 tane alıntı harici hepsini ben yazdim biri gelip bana böyle bir şey yaparsa kaldırmam kardeşim sana yemin ederim benim o kadar emegime tecavuz ediyorlar skypeden küfür ediyorlar ben bir şey yazinca böyle oluyor bunlarin hepsi önceki serverlerimde yetki icin dileniyordu vermedim kendi serverlerini acdilar :)

ben bir şey demiyorum
ben bir şey dmeiyorum diyorsunda diyorsun ama :D bi karar ver

UnioDex

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak şimdi yaşın 16 17 fln gelmişsin bana afra tafra yapıyon ulen hergün peşimden ayrılmıyodun 2 güne kadar bilki bi sw sonsuzakadar gitmez ve gitmicek sayemde nedemek istediğimi anlıcaksın suanda yazılımım üzerindde calısmalar yapıyorum yakında gör yakında kim kimin server iyi gör

Cidden su uslupten nefret ediyorum. Yas muhabbetleri, benim serverim seni gecicek(benim babam senin babani dover gibi bisey bu

byKutsalTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Beyler @JusticeWhip 'in Dediği Gibi Burası Forum Burada Sunucu Reklam'ları Verilir Burda Kimse Kimsenin Adamlığna Laf Yapamaz!
Adam Gibi Reklam'ınızı Yapın ve Oyununuzu Oynayın !

HAYIRLI RAMAZANLAR.

MCDostu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverde resim yasaktı Taner Tekin'e sordum hiçbişey demedi AFK oldu AFKlikten çıkınca yine sordum 50 kere söyledin dedi sonra da susturdu boş yere. Ayrıca serverde redstonela çalışan nerdeyse her şey yasak. Otomatik kapı yapcam. piston yapamazsınız. Bastığın zaman yemek veren buzdolabı mekanizması yapacam. Dispenser yapamazsınız. Eşyayı olduğu gibi fırlatan. Ör: ok koydun oku fırlatmıyo direk item olarak veriyo. Ondan yapacam onun için de hopper gerekiyo. Hopper yapamazsınız. BU NE KARDEŞİM YA. DISPENSERI ANLADIM PISTONU AZ DA OLSA ANLADIM HOPPER NİYE YASAK YA

SilentDeadTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bunlar en iyileri olamazlar. Amatör server lardaki rehberler daha iyiler.

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Redstone sistemi sadece chunk doldurur lag yapmaz sisteminiz zaten iyiyse zaten kapamaniza gerek yoktu.

U8816 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

IWhyReis

En iyi cevaplar
0
Cidden su uslupten nefret ediyorum. Yas muhabbetleri, benim serverim seni gecicek(benim babam senin babani dover gibi bisey bu
düzgün okuyamamıssın ben ona öle diyom benim userim 80 kişi senin 20 diyo ben ona diyom işte aynı şeyi diyoz ama bana laf atmaya calsıısrken kendi arkine laf atıyon

IWhyReis

En iyi cevaplar
0
bende şöyle bi huy var asla hak yerini bulmadan asla pes etmem ve etmiyom görüyosun yaptıkların banlanmana sebeb oluyor kendin ettin kendin buldun

IWhyReis

En iyi cevaplar
0
tmm ozman taner herkes kendi yoluna

UnioDex

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
düzgün okuyamamıssın ben ona öle diyom benim userim 80 kişi senin 20 diyo ben ona diyom işte aynı şeyi diyoz ama bana laf atmaya calsıısrken kendi arkine laf atıyon

Ben kimseyi savunmuyom lafim kim hataliysa ona gitsin.

DevrimCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Forum dışı olaylar bizi ilgilendirmiyor. Para verdin diye yasaklanmayacaksin diye kuralda yok. Zira bu forumda kimse reklam al diye zorlamiyor
Bak Şimdi Abi İyi Dinle.
bu tanertekin adlı şahıs eskilerden beri sunucu açıyor ve milleti dolandırıyor. Emek map diyor o emek map eglenceportakalının mapı adamdan çaldı ve editlenmis bu yüzden eğlence portakalı bu mapı internete sürdü. pluginler forumminecraftan alındı edit dedikleri motd.daha 1 ay önce bir server açtı 1 hafta açık tutu 300 civarı para toplayıp yani millete vip satıp serverı kapatarak onları kazıkladı bu adam pardon adam dedim. hem küfür ediyor hem alıntı yapıyor bu adamın konusunu arşive kaldırmanızı ve üyeyi yasaklamanızı talep ediyorum (SÜRESİZ) çünkü önceden çok kez ban yedi ve devam ediyor.