Sunucumuza 7 ADET ! ! ! yetkili alımı yapılacaktır. ( Yönetici, Admin, Builder, Rehber, Reklamcı)

lTrabzonsporl

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Sunucumu bugün açmış bulunmaktayım. Sunucuda hiçbir şekilde düzenleme vb. başlanmamıştır.
Dev kadro olarak yetkili alımı yapılacaktır. Şartlarım şu şekildedir;

Alınacaklar : 1. Yönetici [ALINDI]
1-) Daha önceden sunucu kurmuş (kanıtlarıyla beraber).
2-) En az 15 yaşında
3-) Skype, Teamspeak3 e sahip biraz da olsa bilgili.
4-) Map, Plugin, Warp ve group manager konusunda dev bilgiye sahip.
5-) Sunucuda vip satışlarıyla ilgilenecek.( Ortak olursa Satışlar paylaşılır)

Alınacaklar : 2.Admin [ALINDI]
1-) birçok sunucuda adminlik yapmış.
2-) En az 15 Yaşında
3-) Wgden, GroupManagerden, warplardan anlayan.

Alınacaklar : 3. Builder(2 Adet)
1-) Bu konuda bilgiye tam olarak gerek yoktur, Tasarımına kalmış artık.
2-) En az 15 Yaşında
3-) En iyi Mimari eserlerini sergileyen Başbuilder olur adminlerin gözünde üst seviyede yer alır.
4-) Wg, Spawn yapımı, Market yapımı, Pazar yapımı, wg komutları.

Alınacaklar : 4. Rehber(2 Adet)
1-) Her türlü oyuncu komutlarından anlayan, klan komutlarından anlayan.
2-) En az 15 Yaşında
3-) Günde en az 5 Saat online olan.

Alınacaklar : 5.Reklamcı
1-) Sunucuyu her daim %50 nin üstünde tutan örn 50 kişilik sunucu 25 kişi online.
2-) birçok forumda reklam yapan yaptığı reklamların kanıtını atması zorunludur.
3-) En az 13 Yaşında

YETKILI ALIMLARI 31.07.2014 TARIHINDE BASLAMISTIR ILETISIM SKYPE: ahmet.kaya681

Son düzenleme:

Murat1234s

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben olabilrm ama böle sıkışık ödeyemedigin zmn öderim . veya kaç lira ise yarı yarıya

lTrabzonsporl

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeşim şu anda 15-20 lira ödemen durumunda açarız sunucuyu kaç kişilik istersek artık.

Son düzenleme:

lTrabzonsporl

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Axitr firma olarak nasıl bir kaliteye sahip bilmiyorum ama fiziksel olarak güzel donanıma sahip Dell r910 sunucusu Türkiye' de bir tek axitr de var sunuculardan anlamayan biriysen buraya yorum yazman mantıksız olur. Sunucusunu barındırdığı datacenter 400 mbps internet sunuyor. 400 mbps de gayet iyi bir rakam plugin paketlerinden felan tam anlamadıgım ıcın axitr den aldım şu anda bakiyemi 60,00TL ye yükselttim. Kendi sunucumda barındırsaydım 1000Mbps hatta korumalı sunucularda barındırırdım ama dedıdıgım gıbı elimde plugin paketi fln yok, İyi günler.[DOUBLEPOST=1406726870,1406726618][/DOUBLEPOST]60 tl odeme kanıtını bırazdan atarım. evde degılım

canavar1907

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Axitr firma olarak nasıl bir kaliteye sahip bilmiyorum ama fiziksel olarak güzel donanıma sahip Dell r910 sunucusu Türkiye' de bir tek axitr de var sunuculardan anlamayan biriysen buraya yorum yazman mantıksız olur. Sunucusunu barındırdığı datacenter 400 mbps internet sunuyor. 400 mbps de gayet iyi bir rakam plugin paketlerinden felan tam anlamadıgım ıcın axitr den aldım şu anda bakiyemi 60,00TL ye yükselttim. Kendi sunucumda barındırsaydım 1000Mbps hatta korumalı sunucularda barındırırdım ama dedıdıgım gıbı elimde plugin paketi fln yok, İyi günler.[DOUBLEPOST=1406726870,1406726618][/DOUBLEPOST]60 tl odeme kanıtını bırazdan atarım. evde degılım
lan axi trden server aldım lagdan geçilmiyo neyin kafasını yaşıyosun

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle ortak aranmaz burda arayanlar olsa bile bakmazlar niye diye sorarsan hiçbir türlü bir şey vaad etmiyorsun ki sunucu ne olcak ne lazım yazki ona göre burayada cevap yazsınlar bence detaylı bi konu aç düzgün bir başlıkla bütün detaylarıyla :/

lTrabzonsporl

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Doğru söylüyorsun aslında ortaklık koşullarım şu şekilde;
1-) Sunucuyla % 50 %50 ortak olacağız.
2-) Sunucu ortak ile benim ortak kararımız ile sayısı belirlenecek.
3-) Sunucuda satışların ücretleri yarı yarıya paylaşılır.
4-) Sunucu modu ortak ile benim ortak kararımız ile seçilir.
5-) Yetkilileri birbirimize danışmadan almayız.
6-) Teamspeak3 Sunucusu benim tarafımdan karşılanır.(ücretini ben öderim)
7-) 2 mizde de panel tabikide olacak.

Bu şekilde.

Şartlarım;
saygı, bilirlik(yetkiler, pluginler vb.)

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim şu anda 15-20 lira ödemen durumunda açarız sunucuyu kaç kişilik istersek artık.[DOUBLEPOST=1406709495,1406661659][/DOUBLEPOST]
Evet an itibariyle 10 tl daha yatırmış bulunuyorum tek eksik bir ortak. Ortağı bulduğum an sunucuyu açacağım.
10 Tlyi Sen yatırmadın!!!! AxiTr bayram hediyesi olarak veriyor!!!

lTrabzonsporl

Marangoz
En iyi cevaplar
0
10 Tlyi Sen yatırmadın!!!! AxiTr bayram hediyesi olarak veriyor!!!
Hayırdır kardeşim dövecek gibi ünlemleri yardırmışsın sunucuya tam olarak 40 tl ödeme yaptım hesapta 60 tl bulunmakta 10 tl yatırınca 10 tl vermiyorlar 20 tl yatırınca 10 tl veriyorlar. Bu arada rapor ettim seni. Konuyu saçma şekilde kirletiyorsun eğer bu yazıya bakıp güvenmeyecek varsa paypaldan yaptıgım odemenın faturasını atabılırım sıkıntı yok 40 tl odememe 10 tl verıldı 50 tl oldu su anda 10 tl de ben odeme yaptm 60 tl oldu[DOUBLEPOST=1406809341,1406754451][/DOUBLEPOST]evet arkadaşlar sunucuyu bugun acacağız yetkılı kadromuzu belırledıkten sonra 40 kişilik olarak. yetkılı alımları baslamıstır.

NoHaxJustGusul

using Miracy.Life;
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1-) birçok sunucuda adminlik yapmış.
2-) En az 15 Yaşında
3-) Wgden, GroupManagerden, warplardan anlayan. Hepsinden Geçtim skyğem [email protected]

ucartan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
AD SOYAD :TAN UÇAR
Nick:CyberFish
admin builder rehber olurum ve plugin paketim var group maneger bilirim lehamam. nitrado net te admindim (kenan okuldan arkadaşım)

lTrabzonsporl

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz açıldı şu anda 2 adet alım var . Rehber, reklamcı ip : play.tsarena.com:1135