Sunucumu Hamachisize çevirmek istiyorum

trkrap

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bir kaç haftadır kurduğum hamachili bukkit serverda oynuyoruz. Ancak sayımız arttı ve artık hamachi'nin 5 kişilik yeri yetmiyor. Hamachi ağını genişletmek yerine hazır para ödeyecekken gerçek bir sunucu alayım diyorum. Bunu için hem hesaplı hemde hızlı server nerden bulabilirim ve neler yapmam gerekir ? Nasıl kurabilirim ?

DevPlus

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle port açmayı öğrenmen gerek ondan sonrası basit zaten.İmzamda olması lazım link

BORUKANU98

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
no-ip le sabit ip alıp modeminden port açarsan kendi pc'n üzerinden server açabilirsin. İstersen teamviewer dan p'ne bağlanıp ayar yapabilirim.

Ve sen sormadan söyliyim
-Evet,böyle açınca beleş oluyo.

Ama internet hızın yüksek deilse git sunucu al.
İstersen sen hiç uğraşma, (eğer deneyimliysen) benim serverima mod. Olarak gelebilirsin.
Not: server daha açılmadı.map ve plugin yüklüyoruz.

trkrap

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kendi bilgisayarım üzerinden kurmak istemiyorum. Her ne kadar iyi olursa olsun ben Minecrafttan başka oyunlar da oynuyorum.
Sunucu almayı düşünüyorum ama fiyatını ve serveri nasıl taşıyacağımı bilmiyorum.

İstersen sen hiç uğraşma, (eğer deneyimliysen) benim serverima mod. Olarak gelebilirsin.
Teklif için teşekkürler ama ben arkadaşlarım ile birlikte server kurmak istiyoruz

BORUKANU98

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben satın alma işlerinden pek anlamıyorum. Server kurucularına sor.
Bu arada yardım ettiysek beğen tuşuna basmayı unutma.

DevPlus

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendi bilgisayarım üzerinden kurmak istemiyorum. Her ne kadar iyi olursa olsun ben Minecrafttan başka oyunlar da oynuyorum.
Sunucu almayı düşünüyorum ama fiyatını ve serveri nasıl taşıyacağımı bilmiyorum.

Teklif için teşekkürler ama ben arkadaşlarım ile birlikte server kurmak istiyoruz
25-50 TL / Aylık fiyatla satın alabilirsin.Sana yardımcı olabilir PM 'den ulaşabilirsin ama sunucunun mapı ve pluginleri tam olmadan açma 1-2 ay boşuna para ödemiş olursun Kolay Gelsin ...

trkrap

Marangoz
En iyi cevaplar
0
25-50 TL / Aylık fiyatla satın alabilirsin.Sana yardımcı olabilir PM 'den ulaşabilirsin ama sunucunun mapı ve pluginleri tam olmadan açma 1-2 ay boşuna para ödemiş olursun Kolay Gelsin ...
Gerek türk gerek yabancı hosting sitelerine baktım; fiyatlar biraz tuzlu. En azından daha bir deneyim kazanana kadar vazgeçtim

cena5lifeyeah

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Düzenleme BOZGUN:
FORUM KULLANMA KURALLARI
5. Forumda açacağınız konularda ve gönderdiğiniz mesajlarda kullandığınız üsluba dikkat etmelisiniz. Başka bir üyeyi rahatsız etsin veya etmesin genel olarak toplum ahlakına aykırı paylaşımlar yapan üyeler uyarılır ve durma göre forumdan uzaklaştırılır.

Borayx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben port açamiyorum
modemimin resmi:
modem.png

okisevkin

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
no-ip le sabit ip alıp modeminden port açarsan kendi pc'n üzerinden server açabilirsin. İstersen teamviewer dan p'ne bağlanıp ayar yapabilirim.

Ve sen sormadan söyliyim
-Evet,böyle açınca beleş oluyo.

Ama internet hızın yüksek deilse git sunucu al.
aga bana yaparmisn ben hic beceremiyom bu port işini

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle umarım hamachide yeni bir ağ açıp bütün arkadaşlarınla oynabildiğini biliyorsundur serverın ikinci ağını aç sabit ip ye geçmek biraz zor bir iş işte portaçman gerek no-ip den ipalıp onu ayarlicaksın.sabit ip yi kendi bilgisayarın üstünden yapabilirsin ama bilgisayarının hızlı olması gerek. burdada karşımıza dedicated server alma fırsatı çıkıyor. Ama dediğin gibi fiyatları biraz tuzlu bence en iyisi yeni hamachi ağı aç doldukça yenisini açarsın. Ama istersen ucuz bir kaç site bulurum.