Sunucum için yaptığım birkaç çalışma.

Oxuruk

Hexakosioihexekontahexaphobie
En iyi cevaplar
0
selam gençler.naber ?.Bildiğiniz üzere bu aralar kendi sunucumuzu açmak için çalışmalar yapıyoruz.tabii ki kolay bir iş değil.şematik kullanmaktansa %100 el yapımı olmasını tercih ederim.Ayrıca doğal ortam olmasından dolayı çalışmaları doğaya göre hazırladık.Flat mapten kat kat iyidir.
Ne kadar sade bir sunucu olmasını istesekte emek harcandığını görmenizi isteriz.İşte birkaç resim.

Üstte görmüş olduğunuz bölge sizin spawn alanınız. oyuna ilk buradan başlayacaksınız.
Tabi birçok hayret edeceğiniz şeylerde mevcut. Ancak onlar şu an için süprüüüs :p

Üstte gördüğünüz bu devasa merdiven sizin arsalarınıza gitmek için tepeceğiniz uzun bir yol :)
Yaratmış olduğunuz mükemmel yapıları buranın tepesinden izleyip manzara tadını çıkarabileceksiniz.

roserco2333

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çok güzel olmuş özgür abi başarılarinin devamini dilerim bu arada sunucu premium mu olcak :D

Oxuruk

En iyi cevaplar
0
Hayır premium olmayacak :)

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverde antik yapılar mı olacak ?

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
aynen özellikle redstone devresi kuracagini dusunuyorum baya bi coktandir channeli takip ediyorumda

Oxuruk

En iyi cevaplar
0
aynen özellikle redstone devresi kuracagini dusunuyorum baya bi coktandir channeli takip ediyorumda

Eyvallah dostum. Redstone devreleri bazı yerlerde olacak elbet.Ancak konsepte uyması bakımından çok fazla abartmıyoruz.

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet, oyuncular antik yapıları yaşayacaklar. ancak bu tür yerlerin eskiden nasıl oldugu hakkında fikirler alabilecekler :)
Antik olması yerine eski çağ mimarı olsa köyler , kasabalarda yaşasalar daha iyi olurdu

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten antik yapılı bi binaya gidipte daylight leri fln abartarak bisey olursa baya bi abartma olur

Kraze

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
güzel baya emek harcanmışgözüküo

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açılmasını IP ' le [Aypile] çekiyorum.[Soğuk Espri :(]