Sunucu nasıl açılmaz / yönetilmez

GamesFT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gazate mi yazcaktım ? siz türkçeyi bozuyosunuz ama gazete ye gaste diyosunuz vişne ye vishne ye diyosunuz çoğu insan türkçeyi bozuyor :D
Yazdığın her mesajda noktalama yanlışlıkları ve tamamlanmamış sözcükler olduğunu sanırım biliyorsun..

bozuyosunuz değil bozuyorsunuz
diyosunuz değil diyorsunuz.
ayrıca özel isimlerin baş harfi büyük yazılır.

Bu tür şeylere fazla önem veren biri değilim fakat gerçekten bazen çok saçmalıyorsun.

Konuya yönelik not : Sunucularda en az yirmi adet op bulunmalıdır ki oyuncularla ilgilensinler ve tanıdık eş akraba dosta istedikleri kadar eşya yardımında bulunabilsinler.

Son düzenleme:

Emir77

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazdığın her mesajda noktalama yanlışlıkları ve tamamlanmamış sözcükler olduğunu sanırım biliyorsun..

bozuyosunuz değil bozuyorsunuz
diyosunuz değil diyorsunuz.
ayrıca özel isimlerin baş harfi büyük yazılır.

Bu tür şeylere fazla önem veren biri değilim fakat gerçekten bazen çok saçmalıyorsun.

Konuya yönelik not : Sunucularda en az yirmi adet op bulunmalıdır ki oyuncularla ilgilensinler ve tanıdık eş akraba dosta istedikleri kadar eşya yardımında bulunabilsinler.
Reklamcilara op verin ki daha çok reklam yapsınlar

Ayakkabı Kutusundan Tapatalk ile Gönderildi

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Okuyup yorum atsanız daha da sevineceğim.Yazdıklarınızın çoğunun benzeri var.

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sizde 9 yaş gibi yazdığınız şeyleri uzatın ! Örnek olarak: "Admin alımı varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr". Oyuncular sizinle yaşıt olduğunuzu bilsin !

A

Asigo64

Ziyaretçi
-Admin klan kurar her klana enemy atar kendi klanındaki herkes OP olur
-klan sloganları yada chat te ''Varsa şekliniz ormana(vs) bekleriz'' yazma geleneği

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
böyle tanıttığın gibi bi sw var :D adminin adı dursun girdimi valla bi küfrediyo tüm herkes ben dahil küfürleşe küfürleşe ilerliyoz :D ama o sw kapandı dursun dayanamadı çok istek geliyodu önce adminlikten çıktı panel onda ve factiondu factionlar yeniden gelcekti sorun çıkmıştı tam geldi ondan sonraki gün panele bi /stop yazdı sonra enterledi sw bummmm dev tnt bedrock'ın ardından nether ın aksinden patladı ne güzeldi ya bide yılbaşına özel spawn vardı nual baba vardı :D ondan ne istesek veriyodu beni op yap diyodun admin anında yazan kişiyi op yapıyodu :D

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
böyle tanıttığın gibi bi sw var :D adminin adı dursun girdimi valla bi küfrediyo tüm herkes ben dahil küfürleşe küfürleşe ilerliyoz :D ama o sw kapandı dursun dayanamadı çok istek geliyodu önce adminlikten çıktı panel onda ve factiondu factionlar yeniden gelcekti sorun çıkmıştı tam geldi ondan sonraki gün panele bi /stop yazdı sonra enterledi sw bummmm dev tnt bedrock'ın ardından nether ın aksinden patladı ne güzeldi ya bide yılbaşına özel spawn vardı nual baba vardı :D ondan ne istesek veriyodu beni op yap diyodun admin anında yazan kişiyi op yapıyodu :D
ha? bu ne lan yine ne saçmalıyon :D

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sarı bücür yüzünden konuyu açtığıma pişman oldum.Öldürün beni.Gidiyom ben.

Ömer(BrayJademence)

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1)Durup dururken bir adamın yanına ışınlanın ve o adamı öldürün ve sunucunuzdaki bütün adamlar sunucuyu bırakana kadar bunu tekrar edin[DOUBLEPOST=1390478444,1390478300][/DOUBLEPOST]
Sarı bücür yüzünden konuyu açtığıma pişman oldum.Öldürün beni.Gidiyom ben.
gerçekten yuh! böyle bir konuyu batırdın ya yasin gerçekten yuh!