SunTurk Yetkili Alımları//SunTurkBT Builder Alımları

powershark

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Boşu boşuna ortamı kızıştırmyın. Sakin !

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0

bir şey diyemiyorum Hemen serveri kapatıyoruz şimdi :(((([DOUBLEPOST=1406990982,1406919242][/DOUBLEPOST]Güncel.Rehber alımları devam ediyor

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Adam Böyle bi serverin OLDUGUNU BİLE YENİ DUYMUŞ ÜSTÜNE GİTMEYİN ADAMIN KARDESİM SENDE SERVERİ KAPATMA MOTDDAN ADINI DEGİŞTİR YETER
İPTE AD YAZABİLİR COGU ZAMAN BÖYLE ŞEYLER OLABİLİYOR ! @pmmedya Sana Noluyor Sanki Senin Serverini Çalıyolar
Serveri bunun yüzünden kapatacak değilim Ve isim değişikliğide yapacak değilim ama desteğin için sağol

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Biz ... Öyle Bir Milletizki 1 Harf Yüzünden Birbirimize Gireriz ... Sadece 1 Harf 1 İngilizce Kelime Benzerlik ... Tamam SonTürke Benziyor Ama herkes Kusurlu Burada o_O...
@pmmedya Ya Tamam ... Harbiden Benziyor İsim Benimde Serverim Olsa Bende Deliririmde Hani Şakamı Bu Diye Ama Abartmışsın...Desen "Ya Arkadaşım .. Hani Adın Serverinin Adı Bizimkine Benziyor bi Baksan Skypeyide Veriryorum" Adam Anlayışla Karşılayacak Öyle Bir Cevap Yazmışsınki Küfür Eder Gibi Yani İnsan İstemsiz Sinirlenir | @Jaymun61 Tamam ... Güzel Server Açıcaksınız Anladım İyi Ama Adı %99 Benzer Gibi bir şey... Bi Araştırın 1 Harf Bile Nelere Mâl Oldu Baksana ... Çok Israr Ediyorsan Sontürk'ün Sahibini Bul Ona Söyle Böyle Böyle Olurmu Yada Türkçe Ad Koy Yani ...

Son düzenleme:

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Biz ... Öyle Bir Milletizki 1 Harf Yüzünden Birbirimize Gireriz ... Sadece 1 Harf 1 İngilizce Kelime Benzerlik ... Tamam SonTürke Benziyor Ama herkes Kusurlu Burada o_O...
@pmmedya Ya Tamam ... Harbiden Benziyor İsim Benimde Serverim Olsa Bende Deliririmde Hani Şakamı Bu Diye Ama Abartmışsın... Hani Desen "Ya Arkadaşım .. Hani Adın Serverinin Adı Bizimkine Benziyor bi Baksan Skypeyide Veriryorum" Adam Anlayışla Karşılayacak Öyle Bir Cevap Yazmışsınki Küfür Eder Gibi Yani İnsan İstemsiz Sinirlenir | @Jaymun61 Tamam ... Güzel Server Açıcaksınız Anladım İyi Ama Adı %99 Benzer Gibi bir şey... Bi Araştırın 1 Harf Bile Nelere Mâl Oldu Baksana ... Hani Çok Israr Ediyorsan Sontürk'ün Sahibini Bul Ona Söyle Böyle Böyle Olurmu Yada Türkçe Ad Koy Yani ...
kardeşim en kısa zamanda ismi değiştirilmesi arz edilir.

En iyi cevaplar
0
Merhaba Rehber olabilirim
Ad: Ömer
Soyad: Beytekin
birçok serverde rehberlik yaptım skypeden ulaşın lütfen !!
Günlük 8-9 saat onlineyim

123akn123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
adım:akıncan
soyadım:hançer
skype adım:akıncanhançer
deneyimlerim:2 reklamcılık bir adminlik yaptım
online kalma sürem:8saat ver 5 saat arası
yaşım:15

emin5252

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad Deniz Emin
Soyad Çiçek
Skype adresi: denizemin52 (Orduluyum)
Deneyimler: 1 Kurucu , 8 Admin , 10 Moderatör , 24 Builder , 14 Rehber , 1 Reklamcı
Yaş (14+ Zorunluluk): 15
Online kalabilme süresi (Günde kaç saat ?) : 10