Şu Herobrine Nedir

TezinotE

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben forumda gezerken Herobrine gordum herobrine saldirdi herobrine evimi yakti vs. bir şey gördüm bu herobrine nedir aciklarmisiniz

Bthn109

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine oyuna bir mod la yüklenen senin hayalet versiyonun gibi bir şey . Zombi askerleri var. Ondan önce zombi askerleri gelir. Bazıları ateşle gelir bazı yerleri yakar. sonra herobrine falan gelir o da yakar bazı yerleri patlatır hatta yok olup tekrar gelir bazı yerlere boş tabelalar koyar.. ben hiç oynamadım herobrine modu ama oynamayı düşünüyorum benim bildiğim bu kadar

Mini-craft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herobirne bir efsanedir . Söylelinenlere göre stevenin ölmüş kardeşidir . Sürekli sizi izler . Bazen evinize tabelalar bırakır , evinizi yakar . Mağralara redstone torch koyar . Daha çok madenlerde görüldüğü söylenir . Mineshafterleri Herobrinenin yaptığı söylenir . Fakat bunların hepsi bir efsanedir . Herobrine oyunda bulunmamaktadır , mob klasörüne bakarak da anlayabilirsiniz .
Sadece mod ile oyuna gelir . Görünümü steve( oyunda bizim oynattığımız karakter ) gibidir fakat gözleri beyazdır .

Lovebeer24

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine 1.7.3 de eklenip 1.9 da silinmiştir herobrine aslında mobların haraketlerini denemek için varolmuştu ama bunu bazı uyanık arkadaşlarımız herobrine modunu yaratıp saldırgan hale getirmiştir buna inanan sazan arkadaşlarda herobrine evimi yakti herobrine evimi yıktı diye konu açmaktadır olay bundan ibaret

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Herobrine oyuna 1.3 sürümünde gelip 1.9da giden bir canavardir.Hikayesi Notch (Markus Persson)
un ölmüs kardesi olmasindan ibarettir. öyle anlatilmis Markus daha fazla aciklama yapmaz.Bu seyleri sallamıyorum.Birdaha da Hero evimi yakti filan diye bi konu açmayın çünkü kalktı.Ama önceden evlerinizi yakar,üstünüze item atar,isinlanir ve hayvanlara dönüsür.hayvanlara dönüştügünde gözlerinden fark edilebilir.Gözleri sadece beyazdır ve eskiden oyunu bitirmen için herobrine'ı kesmektir.Ama herobrine nerdeyse hiç ölmez.

Hersey Bukadar.

En iyi cevaplar
0
ayrıca oyuna girerken ismini Herobrine yazarsan herobrine skinini alıyosun :D

Lovebeer24

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine oyuna 1.3 sürümünde gelip 1.9da giden bir canavardir.Hikayesi Notch (Markus Persson)
un ölmüs kardesi olmasindan ibarettir. öyle anlatilmis Markus daha fazla aciklama yapmaz.Bu seyleri sallamıyorum.Birdaha da Hero evimi yakti filan diye bi konu açmayın çünkü kalktı.Ama önceden evlerinizi yakar,üstünüze item atar,isinlanir ve hayvanlara dönüsür.hayvanlara dönüştügünde gözlerinden fark edilebilir.Gözleri sadece beyazdır ve eskiden oyunu bitirmen için herobrine'ı kesmektir.Ama herobrine nerdeyse hiç ölmez.

Hersey Bukadar.
Hayal gucun gelişmiş herobrine alphada eklendi 1.6 da kaldırıldı ve oyunu bıtırmek ıcın herobrıne degıl enderdragon ve witheri kesmelisin

yaseko

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben modsuz survival 1.5.1 oynuyorum.Herobrine çıkmaz dimi?

Oquzpaul

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
eskileri gün ışığına çıkarmak istemiyorum.
O yüzden size diyecek tek bir şey var kanıtı olmadan hiçbir şeye inanmayın.