StoryMCMMO - RPG Yetkili Alımları

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yekli alanınız : Builderlik + WebSite javascript
Adınız: Ufuk
Yaşınız: 16 istersen konuşalım : )

Qantum54

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yekli alanınız :Builder
Adınız:oğuzhan
Yaşınız:15
Oyun bilginiz ve neden StoryMCMMO - RPG Seçtiğinizi:Süper anlatım

OrcunGul

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yekli alanınız :Rehber
Adınız:orçun
Yaşınız:12
Oyun bilginiz ve neden StoryMCMMO - RPG Seçtiğinizi:Güzel Bi servere benzio ve şu görev işini çok sevdim ellerine sağlık ip yi verdiğinde full o sw deyim

efeakca

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skript konusunda baya iyimdir yardımcı olabilirim. Coder olarak hatalarınızı düzeltebilirim... İyi ingilizcem vardır...

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
ben çoktan gruptayım beyler.

[08:50:48] Look For AnyThing: Guzel. Aciklari kapaticak bi coder demissin. Ben oliyimmi
[10:04:41] virtuaL | Emre: olur tabii ki hocam kapalı betaya gecelim :)

Yok kötü anlamayın sadece yardım etmek için görevli oldum.

neden böyle bir şey yaptın derseniz:

-Emre Adlı Kardeşimiz coder alımlarını bitirdiğinde -kimleri buldu bunlar diyipte sövmeyin diye.

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar [email protected] a etkin olarak kullandığınız Mail adresinizden iletişime gecerseniz sizlere yardıcı olacagım..

mail atanlardan yarın 2-3 tanesiyle servera girip (BUİLDER) server hakkında bi plan yapmayı düşünüyorum..
Not: BUİLDERLER mail atarken yaptıgınız bi kaç yapıtın fotografını atarsanız cok sevinirim.

Skript konusunda baya iyimdir yardımcı olabilirim. Coder olarak hatalarınızı düzeltebilirim... İyi ingilizcem vardır...
Skype adresini verirsen hocam eklerim oradan konuşuruz
Coder olarak plugin kodlamayı mı yoksa Skript kodlamayı mı kastettiniz acaba?
evet serverda Skript ön planda ama @Schaffer79 'Gönüllü olarak serverimiza plugin kodlamaktadır :) ama kendisi yönetim kadrosunda olmayı kabul etmedi, oyunda en iyi klan sahibi olmayı planlıyormuş :)
ben çoktan gruptayım beyler.

[08:50:48] Look For AnyThing: Guzel. Aciklari kapaticak bi coder demissin. Ben oliyimmi
[10:04:41] virtuaL | Emre: olur tabii ki hocam kapalı betaya gecelim :)

Yok kötü anlamayın sadece yardım etmek için görevli oldum.

neden böyle bir şey yaptın derseniz:

-Emre Adlı Kardeşimiz coder alımlarını bitirdiğinde -kimleri buldu bunlar diyipte sövmeyin diye.
aslında acıkları kapatmakdan ziyade servera + neler katabiliriz ve oyuncu icin arayüzü en basite nasıl indirebiliriz diye arkadaşlar lazım :) koder konusunda pratik fikirleri olan kapalı beta sürecinde oyununn tüm acıkları benim minecraftla uyuyup uyanan kuzen tarafından bulunur zaten :D

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Edit: Komut blokları için gelmiştim sanırım bu sunucuya :D Harita çok tanıdık geldi :D

efeakca

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar [email protected] a etkin olarak kullandığınız Mail adresinizden iletişime gecerseniz sizlere yardıcı olacagım..

mail atanlardan yarın 2-3 tanesiyle servera girip (BUİLDER) server hakkında bi plan yapmayı düşünüyorum..
Not: BUİLDERLER mail atarken yaptıgınız bi kaç yapıtın fotografını atarsanız cok sevinirim.

Skype adresini verirsen hocam eklerim oradan konuşuruz

evet serverda Skript ön planda ama @Schaffer79 'Gönüllü olarak serverimiza plugin kodlamaktadır :) ama kendisi yönetim kadrosunda olmayı kabul etmedi, oyunda en iyi klan sahibi olmayı planlıyormuş :)

aslında acıkları kapatmakdan ziyade servera + neler katabiliriz ve oyuncu icin arayüzü en basite nasıl indirebiliriz diye arkadaşlar lazım :) koder konusunda pratik fikirleri olan kapalı beta sürecinde oyununn tüm acıkları benim minecraftla uyuyup uyanan kuzen tarafından bulunur zaten :D
Merhabalar skype adresim efeakca.. Serverınıza sadece Skript kodlayabilirim. MCMMO hakkında çok bilgim yoktur. Skript konusunda size epeyce yardım edebilirim. Skype'tan ekleyin konuşalım...

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yekli alanınız : builderlik ve redstonnerim ben
Adınız: Kadir Taylan Özkınacı
Yaşınız: 16
Oyun bilginiz ve neden StoryMCMMO - RPG Seçtiğinizi: Rpg bana daha canlı ve daha degişik geliyor normal minecraft artık sıkıyor Çünkü gerçektende fazla Rpg serveri bilmyiorum türkiyede sizi görüncede olmak istedim Skype : Kadir_Legend serveri ileriye taşıyabiliriz oyun bilgim şaka degil bu gerçektende maksimum seviyede :)
[DOUBLEPOST=1409834586,1409834275][/DOUBLEPOST]Skype adresiniz varsa konuşabilirmiyiz yada alınıp alınmadığımı burdan yazarsaznız sevinirim
skype adresinizi verirseniz oradan konuşmaya devam edelim :)

Sıdal

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ADMİNLİK İSTİYORUM İLGİLİ BİR ADMİNİMDİR.KULLANICIYLA İLGİLENİRİM.BU ARADA SERVER GÜZEL OLMUŞ.

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tebrikler Desteğim sizinle ve Benimle beraber RolOyunu'nu arkanıza aldınız tebrikler yeni bir projemiz olacak onunlada seve seve destek veririm...