Steven ve Köylüler Bölüm-1

enes37

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bir gün Steven adında çok yakışıklı çok fakir bir adam yaşarmış.Bu adam öyle fakirmiş ki mağarada yaşarmış.Mağarasında sadece meşale ve yatak varmış.Steven bir gün yemek aramaya çıkmış.Hayvanları öldürüp etini alsa pişiremezmiş ve eti çiğ çiğ yiyemezmiş.Yemek ararken birden yünden yapılmış çok güzel bir ev bulmuş.Bu ev terk edilmişti.Eve heyecanla girmiş.Evde istediği her şey varmış.Mutluluğundan havaya uçmuştu.Eve girdiği zaman ilk önce mutfağa girdi.Bir güzel karnını doyurdu.Uykusu gelmişti,uyudu.Sabah olmuştu.Artık hiç macera yaşayamıyordu ve canı çok sıkılıyordu.Steven dolaşmaya karar verdi.Bir köy buldu.Köylüyle konuşmaya başladı.Steven:
-Merhaba. Köylü:
-Merhaba. Steven:
-Size bir şey sorabilir miyim? Köylü:
-tabii ki ne olmuştu. Steven:
-Acaba neden burda hiç zombi çıkmıyor hep sıkılıyorumda. Köylü:
-Çünkü burası çok aydınlık bir yerdir.Zombiler ışıktan çok rahatsız olurlar ve bu yüzden çıkmazlar. Steven:
-Bilgi için teşekkür ederim.Arkadaş olalımmı benim evim buraya çok yakın komşu oluruz. Köylü:
-Tamam olur.
Steven evine döner.Uykusu gelir ve yatar.Böylece Steven ve Köylüler Bölüm 1
bitmiştir.2'inci bölüme bekleriz.Acaba 2'inci bölümde Steven'in başına neler gelecek?[DOUBLEPOST=1371399683,1371397457][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar 2. bölüme başlıyorum.
Steven Uyanır ve zombiler görür.Hemen kendine zırh silah kask bot pantolon alıp zombilere saldırır.Hepsini öldürür sonra tuhaf bir ses duyar:
-Kim var orda?
-Benim kim olduğumu bilemessin.
Bu ses Herobrinenin sesine benziyordu. Steven:
-Herobrine senin olduğunu biliyorum adamsan çık ortaya dövüşelim pis herif!!!!!
Herobrine ortaya çıkar ve arkasında binlerce zombi vardır.Steven çok korkar sonra:
-Allahuekber bu ne çüş deve.Bune lan zombinin arkasına bak. Herobrine:
-Noldu sessiz sessiz konuşuyon öyle. Steven:
-Lan anca sen binlerce zombiyle gel korkak gel teke tek dövüşelim! Herobrine:
-Tamam 10 zombi yeter mi? Steven:
-Yeter.
Stevenin aklına arkadaşları Brine Alex ve Charley gelir.Hemen onları çağırır ve herobrineyi Steven diğer zombileri de Brine Alex ve Charley alır.Herobrine ilk ölen olur.zombilerde ölür sonra eve geri dönerler.Stevenin evinde yaşarlar.Ve böylece Steven ve Köylüler Bölüm-2 biter.
Bölüm 3'e bekleriz.Acaba 3. bölümde Steven ve arkadaşlarının başına neler gelecek.

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haha , ilk yorum benden olsun;
Hem zevkli hem komik:D , diğer bölümleri heyecanla bekliyoruz:)

secretkaan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
anlatım bozukluğu yapmışsın girdi,bulmuş sabit bir bakış açısı yok burda

eren3737

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunu yazan benim kardeş beyler k.b. :D

Mufak

Marangoz
En iyi cevaplar
0
köylüler ismini sormadan veya steven 'in kendini tanıtmadan köylülerin steven'in adını bilmesi nasıl oluyo?

Mufak

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kafam karışıyor ama az biraz anladım bana hata gibi geldi.:şaşkın:

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şonuç olarak adam emek vermiş yapmış bize saygı duymak kalır, hem zaten anladığım kadarıyla daha yeni yeni başlamış yazmaya, ki zaten bence fena değil

enes37

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Saolun arkdaşlar hatalarımı düzelteceğim ve öbür bölümü yazacağım[DOUBLEPOST=1372094371,1372093115][/DOUBLEPOST]Steven ve Köylüler bölüm 3 yazıyorum arkadaşlar:
Steven ve arkadaşları uyanır yeni maceraya atılmayı beklerler.
Sonra evlerinin yanından bir ses gelir. Steven:
-AAAA bu sesde neyin nesi der. Alex:
-Bu bir zombi sesine benziyor saldırı yapalım!!!!!! Charley:
-Eşyaları alalım hazırlanın iyi olan herşeyinizi alın!
Brine Steven Alex ve Charley dışarı çıkarlar.Sonra önlerine evlerinden büyük bir zombi çıkar. Zombi:
-Öleceksiniz beni yenmeniz için 100 parça ekmek ve yumurta yemelisiniz ama bunu yapamayacaksınız çünkü ozamana öleceksiniz hahahahahahha! Steven:
-Bu kolay olmayacak korkak değilsen gel savaşalım!!!!
Steven ve arkadaşları saldırırlar ama zombi onları etkisiz hale getirir.Sonra Stevenin aklına köylüler gelir. Steven:
-Arkadaşlar köylüleri çağıralım onların bir icadı vardı herşeyi öldürüyordu.
Stevenin arkadaşları bu fikri beğenirler , köylüleri ararlar ve köylüler icadıyla birlikte gelir.Zombiyi bir saldırıda öldürürler.Zombinin kanı heryere sıçrar.
Steven köylülere:
-Yardımınız için teşekkürler.
Köylüler:
-Ne demek istediğiniz zaman bizi çağırabilirsiniz hiç utanmayın.
Köylüler evlerine giderler.Akşam olur.Herkes uyur ve böylece bu bölümde sona erer........
Yazar:
enes37

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saolun arkdaşlar hatalarımı düzelteceğim ve öbür bölümü yazacağım[DOUBLEPOST=1372094371,1372093115][/DOUBLEPOST]Steven ve Köylüler bölüm 3 yazıyorum arkadaşlar:
Steven ve arkadaşları uyanır yeni maceraya atılmayı beklerler.
Sonra evlerinin yanından bir ses gelir. Steven:
-AAAA bu sesde neyin nesi der. Alex:
-Bu bir zombi sesine benziyor saldırı yapalım!!!!!! Charley:
-Eşyaları alalım hazırlanın iyi olan herşeyinizi alın!
Brine Steven Alex ve Charley dışarı çıkarlar.Sonra önlerine evlerinden büyük bir zombi çıkar. Zombi:
-Öleceksiniz beni yenmeniz için 100 parça ekmek ve yumurta yemelisiniz ama bunu yapamayacaksınız çünkü ozamana öleceksiniz hahahahahahha! Steven:
-Bu kolay olmayacak korkak değilsen gel savaşalım!!!!
Steven ve arkadaşları saldırırlar ama zombi onları etkisiz hale getirir.Sonra Stevenin aklına köylüler gelir. Steven:
-Arkadaşlar köylüleri çağıralım onların bir icadı vardı herşeyi öldürüyordu.
Stevenin arkadaşları bu fikri beğenirler , köylüleri ararlar ve köylüler icadıyla birlikte gelir.Zombiyi bir saldırıda öldürürler.Zombinin kanı heryere sıçrar.
Steven köylülere:
-Yardımınız için teşekkürler.
Köylüler:
-Ne demek istediğiniz zaman bizi çağırabilirsiniz hiç utanmayın.
Köylüler evlerine giderler.Akşam olur.Herkes uyur ve böylece bu bölümde sona erer........
Yazar:
enes37
Iron Golem: Zombilerin icat ettiği sey
Konuşan zombiler ve köylüler
Hihihi yaratıcılık tavan yapmış :D
Bide ıron golemide konuşturaydın güzel olurdu:D

enes37

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
köylüler ismini sormadan veya steven 'in kendini tanıtmadan köylülerin steven'in adını bilmesi nasıl oluyo?

çünkü orda konuşurken isimleri yazıyor hatayı düzelttim doğrusuna bakabilirsin :)[DOUBLEPOST=1372095205,1372094964][/DOUBLEPOST]4. bölümde birsürü şey olacak aralarında tabii ki golem de :)[DOUBLEPOST=1372095312][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar 4. bölüm yarın olacak bu hikaye tam 7 bölüm olacak 8. bölümde sezon finali olacak :)