Steve'in Garip Hikayesi

Devamı gelsin mi?

• Gelmesin, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

serhat0101

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
BÖLÜM 1: BAŞLANGIÇ

Benim adım Steve. Size başımdan geçenleri anlatacağım:

Her zaman ki gibi saat 07:30 da uyandım. Lavaboya gidip elimi yüzümü yıkadım ve kahvaltımı hazırladım. Güzelce karnımı doyurdum. İstediğim üniversiteyi kazanmıştım ve bugün üniversitenin ilk günüydü. Çok heyacanlıydım. Saat 08:30 da üniversiteye gitmek için evden çıkacaktım. Saat 08:00 dı. Daha 30 dk. zamanım vardı. Bende hemen masaüstü bilgisayarımı açtım. Bilgisayarımda sadece bir oyun vardı oda: Minecraft. Bu oyunu çok seviyordum 2 yıldır oynuyorum ve bu oyunun nerdeyse ustası oldum. Resmen bu oyunun bağımlısıydım. Hemen Minecraft'ı açtım ve oynamaya başladım ve kaldığım yerden devam ettim. Oyunu açtığım dünyada çok gelişmiştim. Elmas setim vardı. Şimdi tek hedefim cehenneme yani nethera gitmekti. Hemen elime elmas kazma ve elmas kılıcımı alıp kazdığım madene indim. Kazdım, kazdım ve kazdım. En sonunda 7x7 kare büyüklüğünde lav gördüm. Enventerimdeki su kovasını aldım ve lavın üzerine döktüm. Lavların hepsi obsidian olmuştu. Obsidianlarin hepsini kazdım ve madenden çıktım. Saate baktım ve saat 08:15 di. Hemen 5 dakikada üstümü giyindim. 10 dakika daha Minecraft oynayayım dedim ve devam ettim. Dışarı çıktım ve obsidianlari cehenneme gitmek için yerleştirdim. Sadece çakmakla yakmak kalmıştı ve hemen evime gidip bir adet çakmak yaptım. Gereksiz eşyalarımı sandığa bıraktım. Elmas kılıcımı ve elmas setimi büyüledim. Ondan sonra dışarı çıkıp cehennem kapısının yanına gittim ve çakmakla yaktım. Portal oluştu. Son kez envanterime baktım ve portalın içine atladım. Ama ters giden birşeyler vardı. Birden bilgisayar kapandı ve gerçekte evim yanmaya başladı ve bayıldım.......

Devamı gelecek..... :) :D :)