Spartan Skin (İSTEK)

umut055

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Biliyorum biraz zor ama elinde buna benzer skin olan veya yapabilcek varsa sevinirim :) eğer yoksa peçeli hırsız tipli birşeyde olur googleye ''silkroad thief '' yazın cıkan siyah elbiseli karakterin üstündeki giyside olabilir ama simsiyah değil gölgeli felan anımsatıcak sekilde. Şimdiden teşekkürler bulan veya yapanlar için :)

Alcatrazhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Skin değiştirmek 2042'ye kadar kapatıldığı halde (WHY ONE APRIL WHY ?) şuraya gelip ''Bana bu skini verin '', ''Bu skini seçtim pikaçu'' gibi şeyler yapmayın ya.
YARIN TEKRAR GEL EVLAT.

umut055

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Skin değiştirmek 2042'ye kadar kapatıldığı halde (WHY ONE APRIL WHY ?) şuraya gelip ''Bana bu skini verin '', ''Bu skini seçtim pikaçu'' gibi şeyler yapmayın ya.
YARIN TEKRAR GEL EVLAT.
yazdıklarıma göre verdiğin cevap üzücü benim dediğim sadece buna benzer bir skin elinde olan varmı veya boş vakti olan sadece eglence icin yapabilcek biri varmı ama senin dediğine göre benim dediğim ; bana hemen bu skini yapın. Eğer yazdıklarım bu sekilde anlayan başka birileri varsa özür dilerim ve bu 2042 olayını pek anladıgımı söyleyemem dalga amaclı bir yazıysa hiçte umrumda değil son olarak büyük harflerle yazdıgın yazı cok gereksiz ve cocukca karsındakinin gerçek kimliğini bilmeden kücük düşürmeye calısmak sana hiçbirşey kazandırmaz burası bir yardım konusu eğer elinde varsa gönder yoksa gereksiz boş laflar etme.[DOUBLEPOST=1396379959,1396379906][/DOUBLEPOST]
teşekkür ederim dosyalarla ilgili bir sorun yüzünden skini değiştiremedim düzelttiğimde kullanacagım :)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
YARIN TEKRAR GEL EVLAT.
Gereksiz konuşuyorsun, fazla ve gereksiz alıntı yapıyorsun, çok saygısız davranıyorsun ve çok kendini beğenmişsin. Hadi gerçekte değil tabi ki ama 2042'ye kadar kapalı olsa belki adam 2043'de kullanacak skini? Üstelik yarına sistem açılacak bilgisiz olduğun konular hakkında konuşursan ve söylediğin şey doğruyu tutmazsa yalancı ve bilgisiz biri olarak tanınırsın, bilmediğin konular hakkında konuşma bu yaptığın tek şey spam umarım anlayabilmişsindir.