[SORU] Paypal ve spigot

Fun4IK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kisa sureliginemi kapandi yoksa hepmi bole olucak

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Leak diye bi sayfa var kardeş, orada ne ararsan var. Oradan beleş indirebiliyon yani.

Rookies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşte bu yüzden bütün sunucu hayallerim gitti. Türkiyedeki ilk paralı olan bütün minigameslerin üzerine bir server açıcaktım.
Peki türkiye üzerinden hesap değilde başka bi ülke üzerinden hesap kurmayı denedinmi yani hesabını türkiyeye değilde başka bi ülkeye bağlamayı bence yapabiliyorsun böylece pluginleride satın alabilirsin

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki türkiye üzerinden hesap değilde başka bi ülke üzerinden hesap kurmayı denedinmi yani hesabını türkiyeye değilde başka bi ülkeye bağlamayı bence yapabiliyorsun böylece pluginleride satın alabilirsin
Parayı nasıl yükleyeceksin?
  • VPN işe yaramaz.

batuhanmck

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Denedim ama kartlar sıkıntı oldu. Türkiye kayıtlı olduğu için olmuyor.

Leak diye bi sayfa var kardeş, orada ne ararsan var. Oradan beleş indirebiliyon yani.

Sitesinin linkini özelden atabilir misin dostum?

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Çözüm basit, Fransa lokasyonlu PayPal hesabı açın. Tabii Fransa'da tanıdığınız olmak zorunda.

aradabir007

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben hala alışveriş yapılabiliyor diye biliyorum. Sadece yurtiçi para gönderip almaya kapatıldı.