Soru - Otomatik Maden Ekleme

RedBuilder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arakadaşlar skyblock gibi bir map yapıcam. Ama başladığımız yerin altında maden olmasını ve bu yerin havada olmasını istiyorum. McEdit ile otomatik maden atma diye bir şey varmı?

KMHero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama skyblockta adam kucuk islandinda yeni baslayinca altta dia bulmasi garip olmaz mi

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

ortatasak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle. Bence uzaklarda bir maden adası yapsan daha güzel olurdu. Gerçi, bir başka skyblock haritasında var bu ama neyse...

dedigin gibi daha guzel oluyor özellikle onlinede adamların adalarını ele geçiriyosun tuzaklar falan kuruyosun güzel oluyo :D

ortatasak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında sky-block.eu güzel skyblock hem ucuz, ama tek kötü tarafı galiba hiç türk yok ve millet acayip bir dilde konuşuyor sanırım danimarka serveri falan :sırıtmak:

skyblockta insanlarla konusmak onemli oluyo ticaret yapıp faction kuruyosun savaslara giriyosun adam 3 kisi sen saldırıyosun 10 kişi adam hiçbisey yapamıyo :D

ortatasak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama tüm skyblock server'ları pahalı. Nerede 10 cobble'ı 30$'a satıp 10 tanesi 100$dan sapling alabiliyorsun? :sırıtmak: Bu daha çok eğlenmelik server :sırıtmak: Açıyorum laptop'u, touchpad'e masa örtüsünü sabitlemeye yarayan zımbırtılardan takıyorum ve dışarı çıkıyorum. N0dus'un autotool özelliğini de açıyorum, çantama 4-5 iron pickaxe koyduğum zaman beni birkaç saat idare ediyor. Ayrıca bol bol da taş veriyor. Satıyorum birkaç k da gelir elde ediyorum, sonra onlarla yapı malzemeleri alıp adama pixelart'lar, yapılar falan yapıyorum. Eğlenceli oluyor. Zorlanmıyorum.

bende vurma tusunu ctrl yapıp kagıt sıkıstırıyodum tasları alıp satiyodum sonra artık ne gerekiyosa

ortatasak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyuna başlayınca cobblestone yapıp adayı 10x10 civarı boyuta getirip 3-4 sapling diktikten sonra adayı 50x50 civarlarına çıkarıyorum, sonra tarla falan yapıp adayı 2 katına falan çıkarıyorum. alt kat, üst kat falan derken artık cobblestone bile gerekmiyor, 10 havucu 30 dolara, 10 sugar cane'i 30 dolara falan satıyorum, o şekilde geçinip gidiyorum. Adam çok büyüktü. Sonra bir gün optifine ile render distance'ı extreme yapıp etrafa baktım. Çokkkkkk ilerilerde bir ada gördüm. Sonra tekrar normal'e alıp (kasmasından değil, öyle rahat ediyorum.) o adaya doğru bir yol yaptım. Sonra adamın adasını troll'ledim. Sethome çektiği yeri süslemiş püslemiş falan, ben de orayı kazdım, adam da başka home belirlememiş, yazık, adasını resetlemek zorunda kaldı :sırıtmak: Ondan sonra ban yedim :sırıtmak:

adama yazık lan ama onerim mob arenada yap skeleton ların kemikleri ile para kazanmayı hızlandırırsın mob arena yapmak için bayaa derin bi yer yapman gerekiyor

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Control Pack yükleyin. Afk bırakın oto kassın yahu :D

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hadi iPhone 6'yı anladık. Tek Varlığım iPad Fifi ne la ? :D