[Soru] Modlar nasıl siliniyor ? ( jar'a atılmış )

Erkolik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben minecraft'ta nasıl mod siliniyo diye soru soracaktım too many ıtems yerine not enouht Items yüklemek için ?

Lukasss93

Taş Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Eger hepsini silemk istiyorsan force update yapman gerek amak sadece 1 silinip baska mod kalacaksa onu bilmiyorum kokden coz force update

Honeybear

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir tane modu özel silmek istersen aşırı zor hiç deneme force update yap hepsini sil.

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
daha önce belirtmiştim force update sadece modları kapatır başka mod yüklerseniz crashed verir jar a atalımış modları silmek zordur ilk olarak hangi dosyaları ekliyorsa siliyoruz sonra oyuna giriyoruz bitti...

Erkolik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
daha önce belirtmiştim force update sadece modları kapatır başka mod yüklerseniz crashed verir jar a atalımış modları silmek zordur ilk olarak hangi dosyaları ekliyorsa siliyoruz sonra oyuna giriyoruz bitti...
nası yani ?

Erkolik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bende bulurum da .jar ama birden çok mod yüklemiştim ona :((

Berke Reizz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
onu mc patcherden ayarlıa biliosun jardaki modları

IxSeLMaNxI

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Force Update Yap Bu Kadar Basit Tek Bir Modu Yapacaksan Minecraft.jar'dakiLeri Bir KLasöre At Minecraft.jari SiL. Force Uptade Yap. Sonra Senin KaLdıracağın Modu Al Ve Minecraft.jar'ın İçindekiLerini Attığın KLasöre At Ve Onun DosyaLarı Seçilecek Delete'ye Basıp SiL. Sonra Force Uptade Yaptığın Minecraft.jar'a O KLasördeki DosyaLarı At. Yardım EdebiLdiysem Ne MutLu Bana.