Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6

ComputrixPvP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hocam Sadece Başvurusu Kabul olanlarmı oynayabilecek?

darkdays1421

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sw Ye Bakıcam Şimdi Başvurum Onaylanmış[DOUBLEPOST=1433419209,1433418668][/DOUBLEPOST]Başvurum Onaylanmış ama Sunucya girmiyo Neyse Ts Gelicem Ordan Haledelim

Son1Nefes

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Saçma Sapan Bir Hata Alıorum 16 Kişi Oyunda Bir Te kBen Değlim Servere Giriorum Şöyle Dior www.sitevite.tk adresinden basvuru Yapın Adımı Aldınız Eklemeyemi Çalıştınzız Artık Olmadı Bir Daha Yardım İstiorum İsim:LenixBR

FireGhost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş Ben başvuru Yaptım EPostama Alındın Dİye MEsaj Geldı Ama Ben Ts3 Gelemiyorum Ortam Uygun Değil Ts3 zorunlumu şimdi Gelmek ıstıyorum ancak TS3 Kullanamıyorum

S

sergun26

Ziyaretçi
Şifreli kapı skripti Sergun'undur yazsaydın bari, kırıldım.

TypeZero

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bügün açılacak

Başvuruları ben kontrol etmiyorum 1 haftadır.Bunu diğer yetkili gösterdi bana attığın başvurunun, aynısı 3-4 kişi gönderdi dedi.Sonda yazan mesajtan anladım dedi haberin olsun.
kaç kere gönderdim başvuru hepsinde farklı hikaye yazdım alınmadın diyor alınmayacaksam söyleyin

Finleygeorge

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
" Polis Başvurusu "
Ad, Soy :Batuhan Tilkin
[+15]Yaş :18
Ts3 Kullanma :Kullanıyorum
Y. Şehir :İstanbul
Mesajın :İnş. Seçersiniz

MLGfare

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ya admin kardeşler 3 gündür bekliyorum alıcağınız yoksa almayın hikayem falanda güzeldi eğer kontrol etmiyor iseniz yürütemiyorsanız bari diyinde kontrol etmiyim sürekli sizden gelicek maili.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Yarın sunucuya illegal maddeler,diğer legal meslekler eklenecek.Merkez bankası eklendi en az 4 kişi soyulabiliyor bomba kurulabiliyor.Yarın bağışcı marketleri ayarlanacak,gaz istasyonu soygunu eklenecek.Yeni silahlar eklenecek 6 adet ve Polis alımı 2 gün içerisinde olacak sunucu açıldı hayırlı uğurlu olması dileği ile.

FireGhost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim Epostama [email protected] a Alındın Diye Mesaj Geldi Ancak Ts3 um olmadıgı ıçın Kayıt Yaptırmadaım Burdan Yaptırabılırmıyım @Axel102 Ev Ortamı uygun olmadıgı ıçın Ts3 kullanamıyorum Kayıtta yaptıramadım Yapabılırmısn Acaba ? ADım:MustafaDoctor