Sonic.EXE'yi Görseydiniz Ne Yapardınız?

Kamerada Sonic.exe'yi gördünüz, sonra karşınıza Sonic.exe çıktı. Ne yaparsınız?

• Kaçardım. (Sonic.exe ışıktan bile daha hızlıdır.)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir malikanede bekçilik yapıyorsunuz. Biraz uyudunuz. Uyandığınızda hemen kamera kayıtlarına bakıyorsunuz ve Sonic.EXE'yi görüyorsunuz, sonra Sonic.EXE kameraya bakıyor. Kamerayı umursamıyor ve geçip gidiyor. Ve koruduğunuz malikaneye gidiyorsunuz, herkesi ölmüş bir şekilde buluyorsunuz. Sonra arkanızda bir nefes hissediyorsunuz, gömleğinize kan damlıyor. Arkanızı dönüyorsunuz ve Sonic.EXE'nin karanlığı yaran, kanlı, kırmızı gözlerini görüyorsunuz. Ne yapardınız?

Elinizdekiler:

• Bıçak
  • Tabanca

NOT: Kirpi Seelkadoom (Sonic RPG'deki kötü kirpi) Sonic.exe'yi öldürdü. Mantity 31 de onu ikinci ve son kez öldürdü. Hayırlı uğurlu olsun.

Son düzenleme:

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonic.exe ölümsüzdür. :D Kaçar, 5 dakika sonra tam set işkence aletleri ile geri gelir.
Entity Eren de ölümsüz.
o.o
Ama entity eren birden fazla yerde aynı anda olabilir.
Bir Entity Eren sonic ile sonsuza kadar süren bitmez bir savaşa girer.
Diğer Entity Eski hayatını yaşar.

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
[HASHTAG]#IMANGUCU[/HASHTAG]!

Gusüllüyüm bana bir şey yapamaz.

Siz öyle sanın.

Sonic.exe esner ve omzunuzdan ısırık alır. Kan kaybından gidersiniz ve Sonic.exe sizi de kazana atar. Akşam yemeğinde Sonic.exe'ye harika bir ziyafet hazırlıyorsunuz...

Yani; iman gücü maalesef Sonic.exe'ye işlemiyor. Zaten ezan vakti gelmez çünkü kendisi şeytanların şeytanıdır.

Yani seni görürsem mi naparım??
deli sorular??
Olmayan şık added:
/remove Sonic.exe
-ERROR
System32 Delete
-problem confirmed :lol:

Sonic.exe de Johnny Sins kılığına girip seni bıçaklar :) Haydi bakalım sen de kazana :)

Sonic.exe'nin işini kolaylaştırdın. Bu yüzden sana minnettar ama akşam yemeğinde maalesef onun midesine ineceksin.

Sen daha çağıramadan Sonic.exe seni çiğ çiğ yer. Sonra da olabilecek en iğrenç şekilde geğirir.

Sıradaki akşam yemeği malzemesi gelsin. :D

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Siz öyle sanın.

Sonic.exe esner ve omzunuzdan ısırık alır. Kan kaybından gidersiniz ve Sonic.exe sizi de kazana atar. Akşam yemeğinde Sonic.exe'ye harika bir ziyafet hazırlıyorsunuz...

Yani; iman gücü maalesef Sonic.exe'ye işlemiyor. Zaten ezan vakti gelmez çünkü kendisi şeytanların şeytanıdır.

Sonic.exe de Johnny Sins kılığına girip seni bıçaklar :) Haydi bakalım sen de kazana :)

Sonic.exe'nin işini kolaylaştırdın. Bu yüzden sana minnettar ama akşam yemeğinde maalesef onun midesine ineceksin.

Sen daha çağıramadan Sonic.exe seni çiğ çiğ yer. Sonra da olabilecek en iğrenç şekilde geğirir.

Ama hala benim yorumumu cevaplayamadın :D

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ama hala benim yorumumu cevaplayamadın :D

unuttum işte pardon :)

Entity Eren de ölümsüz.
o.o
Ama entity eren birden fazla yerde aynı anda olabilir.
Bir Entity Eren sonic ile sonsuza kadar süren bitmez bir savaşa girer.
Diğer Entity Eski hayatını yaşar.

Sonic.exe de kendisini kopyalar ve Entity Eren'i bayıltıp esir alır. Sonra da diğer entity'i esir alır ve onları kendi gözleri önünde yer. Bu gördükleri son şey olacaktır. Canlı canlı yenilmek...

Gücüne güvenen gelsin :)

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Siz öyle sanın.

Duamı edersem hiçbir şeytan bana bir şey edemez B)