Son Oyuncu Network Minecraft'ta gerçek hayatı önünüze seriyor...

Açılacak olan sunucu crack mi olsun premium mu?

• Kullanılan toplam oy
    328

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Sonoyuncu crack devamda.Lütfen bu premium olsun.Crack oldukça olaylar bitmiyor.
Yada cracklı iyi kişilerde var mobil onay+form olsun.Lütfen

DonduranAtes

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sonoyuncu crack devamda.Lütfen bu premium olsun.Crack oldukça olaylar bitmiyor.
Yada cracklı iyi kişilerde var mobil onay+form olsun.Lütfen

Premium sunucu düşüncemiz var, şuanki sonoyuncudan daha professional olacak gibi.[DOUBLEPOST=1409391844,1409391740][/DOUBLEPOST]
Şimdi bu yazdıklarımı lütfen okuyun ve öyle eleştirinizi yapın.
Öncelikle Sonoyuncuyu ilk zamanlarında seviyordum.Akşamlara kadar oynardım.Ancak artık sunucuyu para kazandırdığı için açık tutuyorlar.Oda sıradan bir server gözümde artık.Birgün kesinlikle sonyouncu sunucusunun fişi çekilecektir.Minecraft zamanla sıkmaya başlayan bir oyun kim derse desin budurum gerçek (serverler içinde geçerli).1yıl sıkmassa 2.yıl kesin sıkıyor.Bunu minecraft videosu çeken en fazla abonesi olan oyun gamerlerindende duyabilirsiniz.Artık minecraftdan sıkıldık başka bir oyun çekiyoruz filan dedikleri hep videoları vardır..Bende zamanında server sahibi oldum.Tabi sonoyuncu kadar büyük çaplı değildi 2gb ram 30kişilik bir sunucuydu.İlk başlarda çok severek ve büyük bir heyecanla açmıştım.Ancak zaman gerek bazı oyuncuların gerekse hep aynı şeylerin olmasından insan mutlaka sıkılıyor.Zamanla keşke açmasaydım dediğin oluyor.Yani anlatmak istediğim sizlere dışarıdan sonoyuncu kurucuları oyunu çok seviyor gibi gözüküyor ya aslında durum öyle değil onlar parayı seviyorlar.Sonoyuncu minecraft serverini ticaret haline getirmiş oyundan vip satışları gerekse bazıdurumlardan(item satma,yetki vs) gerçekten iyi para çıkarıyorlar ve bunuda çok iyi başarıyorlar.Ancak mutlaka birgün vip satışlar vs birşeyler satamadıklarında ne yapacaklar sanıyorsunuz.Sizin zevkiniz, eğlenmeniz için ceblerinden ödeyerek serveri açıkmı tutacaklar hiç sanmıyorum.Artık onlarda sıkıldı server işinden para kazanma yolları olmuş sonoyuncu onun için katlanıyorlar bu duruma.Özetlemek gerekirse sonoyuncu artık yolunda çıktı diyorum ben(nokta).
Benim düşüncelerim bunlar sizde düşüncenizi belirtin benden bukadar.Kötü eleştirileri bekliyorum ve olacaktır elinizden geleni ardınıza koymayın.Ben kendi görüşümce olacakları yazdım.

Ukalalığa gerek yok, para kazanmıyoruz. KAzandığımız paraların %45 i vergilere %45 i sunucu giderlerine gidiyor. Eğer kalan %10 lığı bize çok görüyorsan, sana teşekkür ediyorum. Viplerden bahsetmişsin, viplerin abartılı olduğu 1 oyun söylermisin bana ? Şimdi diyeceksinki, "Oyuna vip girince bizi atıyor". Bu bütün sunucularda olduğu gibi (hivemc - hypixel dahil) böyledir. Ön yargın için ayrı bir teşekkür ediyorum.

Not: Satılan vipler sizin için önemli , nekadar çok vip okadar çok sunucu okadar az lag. Şuanda sunucuda lag oluyorsa, parasızlıktan oluyor. Ve burda kalkıp kazandıgım 100-200 TL yi bana çok görüyorsunuz. Sunucu içi işleri dışarıda paylaşmayı sevmiyorum ancak merak ediyorsan söyleyeyim, dediğim gibi %45 i sunuculara gidiyor (1650 TL) , %45 i vergilere gidiyor (Ortalama 1600 TL)

Altta verdiğim gibi geçen ayın kazancı 3545 TL gözüküyor , bu paranın 1600 TL si direk sunucu giderlerine gidiyor, %18 i kdv ye %15 i de gelir vergisi için kenara ayrılıyor, 450 TL sigorta ödeniyor, 90 TL muhasebeci parası ödeniyor. 3 Ayda bir ödenene sabotaj vergisi ve alınan koçanları saymıoyurm bile. Sonuç olarak cebime kalan 250 Lirayida sana vereyim rahatla istersen :)

Son düzenleme:

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Abi haklısınız ama size bir önerim var sizin büyümeniz için bir factiona ihtiyacınız var.

HUAWEI Y320-U10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Memrem

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tabikide Crack Böle Güzel Bi Oyunu Herkes Oynamak İster adıda şu olsun :İstanbul MineCity

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Premium olsun cracksiz 2. Türk serveri olarak tahrihe geçersiniz (1. Craftoloji diye biliyorum).

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Premium olsun cracksiz 2. Türk serveri olarak tahrihe geçersiniz (1. Craftoloji diye biliyorum).
Craftoloji sandığın kadar iyi bi sunucu değil SonOyuncu daha kaliteli ve sunucuya daha fazla emek harcıyorlar bu iki sunucuyu karşılaştırmaya çalışman bile hata

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Craftoloji sandığın kadar iyi bi sunucu değil SonOyuncu daha kaliteli ve sunucuya daha fazla emek harcıyorlar bu iki sunucuyu karşılaştırmaya çalışman bile hata
Karşılaştırmaya çalışmıyordum sadece açılış sırasından bahsediyordum. Tabikide SonOyuncu Network daha iyi bir sunucu.

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Harcadıkları emekleri karşılaştıramazsın.İkisininde birbirinden iyi yanları vardı.Onların ortamındaydım.Premium olduğu için tutmadı.

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
SonOyuncu serverına sırf cracki dopdolu olduğu için sınıfta kalmış bir dandik sunucu olarak görüyorum. Ama sırf bundan dolayı. Eğer kalitenizi yansıtacak bir şey yapacaksanız bari bu sunucuyu başta premium yapın da, hepimiz murada erelim. Şimdiye kadar deneyeneniz olmadı mı Türk premium sunucu açmayı? Craftoloji'yi bile denemelerinden mahrum bırakılar. Varsa söyleyin bana Allah aşkına. Zaten siz ilgi çekici bir şey yapmaya başlayın haritanızda, premium, crack olsa ne yazar. Maksat ortamın hali hazır düzgün olsun, kaliteden ödün verilmesin. Böyle bir fikirde tutacak bir şeye benziyor gerçekten, yerinizde olsam pre yapardım.[DOUBLEPOST=1409671770,1409671636][/DOUBLEPOST]
Her gün 3 Türk lirası atsan 20 günde alırsın. Bayram paraların ile al, harcama bir zahmet.
Yani, 60 zaten yuvarlama hesap, 1 tl'ylede ininal kart alırsın, Migros'tan 50’lik yükletiliyor en az. 59 basarsın karta sonra kart numarasını vs'sini yazınca iş bitti gitti, çok zor sanki premium olmak.

furkan 99103

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eğer server crackli olursa telefon üzerinden kayıt sisteminde para çekmiyeceksiniz değil mi ücretsiz mi olacak??

DonduranAtes

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
SonOyuncu serverına sırf cracki dopdolu olduğu için sınıfta kalmış bir dandik sunucu olarak görüyorum. Ama sırf bundan dolayı. Eğer kalitenizi yansıtacak bir şey yapacaksanız bari bu sunucuyu başta premium yapın da, hepimiz murada erelim. Şimdiye kadar deneyeneniz olmadı mı Türk premium sunucu açmayı? Craftoloji'yi bile denemelerinden mahrum bırakılar. Varsa söyleyin bana Allah aşkına. Zaten siz ilgi çekici bir şey yapmaya başlayın haritanızda, premium, crack olsa ne yazar. Maksat ortamın hali hazır düzgün olsun, kaliteden ödün verilmesin. Böyle bir fikirde tutacak bir şeye benziyor gerçekten, yerinizde olsam pre yapardım.[DOUBLEPOST=1409671770,1409671636][/DOUBLEPOST]
Yani, 60 zaten yuvarlama hesap, 1 tl'ylede ininal kart alırsın, Migros'tan 50’lik yükletiliyor en az. 59 basarsın karta sonra kart numarasını vs'sini yazınca iş bitti gitti, çok zor sanki premium olmak.

Hocam bir sunucunun dandirik olup olmaması, cracked olup olammasınamı bakıyor ? Sonoyuncuda kurulan sistemler, kullanılan sistemler birçok premium sunucudan daha iyi veya kullanılmamış. Türkiyede yeterli premium hesap varda bizmi premiuma çevirmedik ? Bahsettiğin Craftolojide premiumdu e neoldu, cracked sunucya çevirdiler. Çok boş konuşuyorsunuz çooook...