Snapshot Snapshot 13w17a/18a

~Alex~

Marangoz
En iyi cevaplar
0
End Portalın durumuna göre redstone ile bi düzenek yapmak isteyebilecek kişiler için getirilmiş bu özellik. Örneğin cauldron boşaldıysa gidip yeni su alman için yanıp sönen bi ışık ve kısa bi noteblock melodisi ayarlayabilirsin bu güncellemeden sonra. Tabi bizim oyuncularımız anca pufff saçma.s.s.s der...
Kesinlikle Sana Katılıyorum.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Halı olayını güzel buldum.Zindanlarda çıkması da güzel yoksa kolay yapılırdı zorlaşsın biraz :)
Diğerleri de güzel ama benim en başarılı bulduklarım bunlar :)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle mükemmel bir versiyon çıkıyor bence daha çok 1.6'da gelcek önemli şey kesinlikle atlar snapshotu denedim gerçekten mükemmel artık serverlerde atlarla yarışma eventleri falan olur :D

WindieLine

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şu anda bize lazım olan tek yenilikler bunlar bence:
-Beacon yan şekilde de koyulabilmeli,bu sayede güzel heykeller yapabiliriz.
-Zombi eti yeyince daha hızlı acıkıyoruz,bence bunun için üst üste 3 zombi eti koyarak bir tür yiyecek elde edilmesi lazım,veya zombi etlerinin pişirilebilmesi lazım.
-Survival için uçma iksiri lazım.Belki bu gelmez ama :D
-Minecartlar birbirine bağlanabilmeli.Ayrıca Minecarta istediğimiz bloğu koyabilsek güzel olur.Yük taşımacılığı kolaylaşır.
-At gibi binilebilen hayvanlara yük bağlanabilmeli.
-Yeni bir boss veya golem eklenmeli.Mesela Dispenser Golem gibi.Düşman moblara dispenserler gibi ok veya yumurta atabilir :D
-Nether,çöl ve yağmur ormanlarında snow golemler direk ölüyor.Bence yağmur ormanlarında ölmesin.Çünkü yağmur yağınca direk ağaçlara sığınabilir.Yani,snow golemlerin canı arttırılsın :D
-Creeper diğer mobların aksine zırh giyemiyor.Ona da zırh giyme özelliği koysunlar.
-Komut bloğuna yeni komutlar eklenmeli.
Çoğunun gelmesi imkansın ama. :D

WindieLine

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yalnız fikirlerim arasında Creeper zırh giyemiyor demiştim,creeper zırhı ters giyebilir mi ki :D

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
WindieLine gerçekten güzel fikirler gelse süper olurdu ve 1.6'da eşeklere chest ile sağ tıklayıp sırtına item koyabileceksin.

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bence oyuna yeni bir mob ve mobilya eklemeliler modlarla eklemek çok sıkıcı :D

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok beğendim Açıkçası :)

JJJJJJJJJJ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence zırhların bir tek zindan da bulunması saçma olmuş yani bu kadar zorlamaları gerekmez diye düşünüyorum.