Skyrim Roleplay | İlk kez...

Canlandıracağımız Hikayeyi Nasıl Buldunuz?

• İyi

Kullanılan: 28 62.2%
  • Geliştirilmeli

Kullanılan: 11 24.4%
  • Kötü

Kullanılan: 5 11.1%
  • Değiştirilmeli

Kullanılan: 1 2.2%

• Kullanılan toplam oy
    45

Ömer(BrayJademence)

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
karakter başvuru formu'nu rp'ye yeni başlamış biri bile yapabilir,başvuruyu zorlaştırın ki kaliteli üyeler gelsin
(örnek:karakter hikayesi,bir rol örneği yazın,bir kadın avcı olduğunuzu düşününüz yapmanız geren roller neler oldurdu? gibi şeyler sorabilirsiniz)

ShadowCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
karakter başvuru formu'nu rp'ye yeni başlamış biri bile yapabilir,başvuruyu zorlaştırın ki kaliteli üyeler gelsin
(örnek:karakter hikayesi,bir rol örneği yazın,bir kadın avcı olduğunuzu düşününüz yapmanız geren roller neler oldurdu? gibi şeyler sorabilirsiniz)
Haklısınız. Başvuruyu birazdan değiştireceğim.

KiLLeR_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Severim skyrim ı ama ne olur büyü işini çok abartmayın.Sonra herkes gökten şimşek yağdırırsa hiç çekilmez.Ayrıca class yerine skyrim daki gibi skill sistemi koyarsanız çok mutlu olurum.Çünkü başlarda oyuncu sayısı fazla olmadığı için her meslekten adam bulmak zor oluyor ve oyunun zevki kaçıyor.

canberkcari

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
long bow daha çok ingilizlerin,çinlilerin ve japonların kullandığı bir silahtır,kuzeylilerle alakasız bir silah ve modlu olursa pek tadının çıkmayacağını düşünüyorum,çünkü modlu daha çok abartılı olur.Patlamalar falan vs.
Biliyorum o patlama olaylarından bahsetmiyorum zaten o patlama , ok atınca ışınlama gibi sistemler Mantıksız ancak skyrimde gördüğüm bir kaç longbow vardı ben sadece belki olsa güzel olurdu demek istemiştim .

guy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şuana kadar yapılan bütün karakter başvuruları forumdan okunmuştur ve cevapları yazılmıştır. Geçiçi olarak http://shadowcraftrpg.tk/index.php bu alan adından karakter başvuruları alınacaktır.

ShadowCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Serverimizi en yakın zamanda açıcaz.Beklememizin sebebi yeterli Başvuru yapılmaması. Başvurular +15 olunca server açılacak.İlginiz için teşekkürler.
((Şuanda 10 Başvuru olmuştur.))

Lukasss93

Taş Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Skyrim modunuda sonrası için düşünseniz gerçekden iyi olur

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
ya tekrardan söylüyorum serverda Ulfric_Stormcloak olma lütfunu bana bağışlayabilirmisiniz stormcloak isyanını the elder scrolls evrenine uygun olacak şekilde yönetebilirim dwemerların makine sistemlerini Volenfell(hammerfellin eski adı) tarihi Tiber(talos)septimin hayatı vb. herşeyi bilirim başvurumu forumda batuhan adlı admine özel olarak attım

ShadowCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya tekrardan söylüyorum serverda Ulfric_Stormcloak olma lütfunu bana bağışlayabilirmisiniz stormcloak isyanını the elder scrolls evrenine uygun olacak şekilde yönetebilirim dwemerların makine sistemlerini Volenfell(hammerfellin eski adı) tarihi Tiber(talos)septimin hayatı vb. herşeyi bilirim başvurumu forumda batuhan adlı admine özel olarak attım
Size özelden gerekli cevabı verdiğimi sanıyorum :)