Yardım Skyblock sunucusunda oynasaydınız...

wuxdex

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8
Herkese merhabalar. Aklımda bir skyblock sunucusu açmak var fakat çok arada kaldım... Aklımdaki sunucu şöyle;
Eski tip emek olacak (1.8) yemek kiti dışı hiçbir kit olmayacak ve çok fazla eklenti olmayacak. Siz bir skyblock sunucusu açsaydınız nasıl açardınız?
Dipnot: OP skyblock'da yapacak bir şey olmadığı için emek skyblock taraftarıyım.

RamazanQs

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herkese merhabalar. Aklımda bir skyblock sunucusu açmak var fakat çok arada kaldım... Aklımdaki sunucu şöyle;
Eski tip emek olacak (1.8) yemek kiti dışı hiçbir kit olmayacak ve çok fazla eklenti olmayacak. Siz bir skyblock sunucusu açsaydınız nasıl açardınız?
Dipnot: OP skyblock'da yapacak bir şey olmadığı için emek skyblock taraftarıyım.
Şahsi fikrim eskiden olsa bu tarz emek skyblocklar iyidi çünkü o zamanlar bunun üst seviyesi pek bir şey yoktu ama şu an bakınca ben bir skyblock sunucunda oynayacak isem 2-3 nedeni olur 1.Kasılması aşşırı zor olmadan adama buildler yapıp güzelleştirmek 2.adanı ve kendini geliştirmek bunun içinde bir neden olması lazım adam neden günlerce taş kazıp para kassın? Bunin için şu an ki emek serverları farklı farklı pluginler ile oyunculara para kasmaları için neden veriyor farklı farklı itemler minerlar daha üst seviye itemler vs.. 3.sebep ise sohbet ve ortam bu sadece tek başına yetmeyecek çok güzel bir sunucun olsa bile güzel ve aktif bir ortamı yoksa insan 1 2 hafta oynayıp sıkılıyor. Bir oyuncu olarak şahsi fikrimdir.