Skin mi istiyorsunuz buyrun.

Silin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar premiumsuz skin istiyorsanız çok basit.
İlk önce ben artı ve eksilerini yazıyımda sonradan laf olmasın :)
Artıları: Skininiz değişmiş olabiliyor seçtiğiniz skinde pelerin mi ne deniyodu şimdi unuttum :D o varsa o arkadaki benim pelerin dediğim şey de oluyor. VE herkes GÖRÜYOR. PROGRAMA İHTİYAÇ YOK !
Eksileri: Sadece istediğiniz nickname ile oynayamıyosunuz(Benim gördüğüm bu kadar ve bu benim için o kadar da önemli değil)
Peki Bunu Nasıl Yapıcaz ? :)
1-İlk önce http://www.mcskinsearch.gamer.com.tr/ adlı sitemize giriyoruz.
2-Beğendiğimiz bir skine bakıyoruz yalnız buraya iyi bakın Dikkat Uyarı yani çok önemli seçtiğiniz skin ;
20 Most Recent Players

Altında olmalı
20 Most Recent Skins

Team Mojang

Başlıkları alındakiler çalışmamakta!
3-Beğendiğimiz skinin üstüne geliyoruz tıklama felan yok üstüne gelince arkasını gösterir zaten.

4-Üstüne geldiğiniz skinin yazıyı kaydedin.
5-Crackli minecraft'a girerken nickname kısmına kaydettiğiniz yazıyı yazın ve oyuna girin.Yani yazdığınız yazı premiumlu bir user'in nickname'i.
6-Rahat ve güzel bir şekilde skininizi yaşayın.
Elbette bilenler vardır önemli olan bilmeyenlerin öğrenmesidir.Eğer böyle bir konu varsa bilmiyordum.Tamamen ÜCRETSİZDİR.Üye olursanız seçtiğiniz skinler wardrobe'de kalıyor fakat ben üye olmadım ve üye olması baktığım kadarıylada ÜCRETSİZ.En yakın zamanda üye de olacağım.
Yapamayan çok çıkarsa videolu anlatım koyarım.
Site 404 hatası veriyorsa merak etmeyin bir kaç saniye sonra geçer.
Skinler en geç 1 dakikada bir yenileniyor yani yenileri geliyor.

CaptainBilal

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bildiğim bir şeydi ama bilmeyenler için güzel bir konu açmışsın. Herkes adına sana teşekkür ederim.

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu sadece birinin hesabını kullanmak biraz zor olanı ama istediğiniz nickle oynayıp istediğiniz skini seçebiliyoruz ama bizimle aynı launcherı kullanamayanlar göremiyor Adıda Mineshafter

Silin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bu sadece birinin hesabını kullanmak biraz zor olanı ama istediğiniz nickle oynayıp istediğiniz skini seçebiliyoruz ama bizimle aynı launcherı kullanamayanlar göremiyor Adıda Mineshafter
Herkezin görmesini istiyorum ben diyenler için ideal.Sadece mineshafter kullanan oyuncular beni niye görsünki yani ben böyle düşünüyorum.

posco97

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
minecraftı yüklemeye çalışırken bu hatayı alıyorum yardım edermisiniz '' A Java Exception has occured.''

posco97

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
açtığım konuya cevap gelse buraya yazmadım ztn

Silin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beyler şu an benim anladığım en ideal yöntem bu artık mineshafterda kullanılamıyor.Çünkü Notch üye olurken username vermiyor.Oyunu satın aldıktan sonra veriyorlar.Mineshafterada username lazım.Ama önceden minecraft accountu aldıysanız problem yok.

patrayanist

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
minecraftı yüklemeye çalışırken bu hatayı alıyorum yardım edermisiniz '' A Java Exception has occured.''

açtığım konuya cevap gelse buraya yazmadım ztn

Merhaba,
Konunuza cevap gelmediği için flood ( sürekli mesaj yazmak ) veya başka konulara girerek konuyu bulandırmanız forum kurallarınca yasaktır.

Yeni olduğunuz için şimdilik uyarı vermiyorum ama forum kurallarını okumanızı tavsiye ediyorum.