<--[Skin DOSYASI] BreakingDown23 -->

Nasıl Buldunuz ?

• İlk Skin Olarak Gayet İyi .

Kullanılan: 4 57.1%
  • İdare Eder .

Kullanılan: 1 14.3%
  • Kötü .

Kullanılan: 2 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    7

Qiang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk Olarak Yükleme Şeysi [ÇAPULCU] :D

Resimler (Karakter Resmi Bulamadım :S) :

Yeni Skin Yükleme Şeysi :D

Wallpaper 1600x900 (Kızı ben yapmadım ve arkalı önlü foto yapmayı biri sölesin :S) :

Son düzenleme:

Arouwnth

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kötü olmuş ve forumda siyaset yapmak yanlış diye biliyorum?
Siyaset falan yaptığı yok. Heryerden atlayıp konuları sabote etmekten vaz geçin artık. Ben şimdi Adolf Hitler skin'i yapsam banmı atcaklar mesela? Saçmalama lütfen...

Ayrıca 2. resimdeki ceket güzel olmuş ama kulaklıkla güneş gözlüğünü çıkar bence, ilk resimdeki gözlük güzel.

Ömer(BrayJademence)

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaptığı skin'i gösterdi sadece, konuyu siyasete çeken sensin asıl banı senin yemen lazım.
ben kimsenin ban yemesi hakkında bir şey demedim sadece siyasal paylaşımların forumda yasak olduğunu söyledim ve hem benim konuyu siyasete çektiğim falan yok burda bana saldırarak sen tartışma çıkartıyorsun

Qiang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben kimsenin ban yemesi hakkında bir şey demedim sadece siyasal paylaşımların forumda yasak olduğunu söyledim ve hem benim konuyu siyasete çektiğim falan yok burda bana saldırarak sen tartışma çıkartıyorsun
Yaptığı skin'i gösterdi sadece, konuyu siyasete çeken sensin asıl banı senin yemen lazım.
yaptığı skin çapulcu ve sende bilirsinki bu yakın zamanda olan siyasi bir durumla ilgili
Siyaset falan yaptığı yok. Heryerden atlayıp konuları sabote etmekten vaz geçin artık. Ben şimdi Adolf Hitler skin'i yapsam banmı atcaklar mesela? Saçmalama lütfen...

Ayrıca 2. resimdeki ceket güzel olmuş ama kulaklıkla güneş gözlüğünü çıkar bence, ilk resimdeki gözlük güzel.
Konumu Batırmasanız :D ?