Sizce foruma neler getirilmeli ? Hep birlikte bir göz atalım ...

Forumun eski halimi yoksa yeni halinimi tercih ederdiniz ?

• Eski

Kullanılan: 14 100.0%
  • Şimdiki

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    14

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Hadi hepimize bi soru.
Acaba bu forumda neler kalsa güzel olurdu ve neler eklense daha hoş olabilir ?

Benim görüşümce

1. Foruma tekrardan klan (gurup) sistemi getirilebilir. (aslında sizin planınızdada var söylediniz ama genede gözden çıkarmayın, forum insanı olarak bu sistem geri getirilirse çok memnun kalabiliriz)

2.Arka plan genel olarak profesyönel forumlardan örnek alınmış doğru ama insanın içini biraz daraltıyor. Biraz daha açık bir tema daha güzel olabilir.

3. Forum başlıklarının adları düzenlenebilir. Mesela eskiden videolarınız için kullandığınız MinecraftTV başlığı yerine "Benim kanalım" , "Kanallarınız" gibi başlıklı forum kurulabilir

4. Ana sayfaya "Online Adminler" bölümü tekrardan getirilebilir. Böylece bir sorunumuz oldumu hemen baş vurabiliriz.

5. Foruma sansür getirilebilir. Tabi bu sansürün çok iyi ayarlanması lazım. Genede çok taraftarı değilim ama sansür özelliği ile kelimeler tespit edip mesajı göndermeden önce (bu mesajda bazı aksi,argo kelimeler var. Gerçekten göndermek istiyormusunuz) diye bir uyarı gelebilir böylece hataları varsa hem düzeltmiş olur hemde bir argo kelime kullanacağı varsa kendi iradesiyle mesajı gönderdiği kanıtlanmış olur.

6. Çoğu kişi okusamda dese forum kurallarını okumamıştır. Siz Minecraft Türkiye olarak kayıttan önce kurallarla ilgili hem renkli hem eğlenceli bir video hazırlayabilirsiniz. Böylece çoğunluk kuralları okumuş olur.

7. Guide bölümleri açılabilir. Böylece minecraft destek bölümüne pek ihtiyaç olmaz

8. Aslına bakılırsa eskiden MinecraftTV forumdaki aktif insan sayısını olağanca artırmaktaydı. Ayda en az 1 kere bunu yaparak forumun biraz daha aktif olması sağlanabilir

9. Son zamanlarada Ercan arkadaşımızın açtığı Kapıda.al sitesi güzelde olsa çok fazla tekrarlanması siteyi biraz itici yapabilir (Bu benimm tavsiyem tabi)

10. Steam,Origin gibi siteler e-maili onaylatmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Sizde onlar gibi üsten bir kutucuk çıkararak (Kuralları okudunuzmu? okumadıysanız hemen okuyun) diye bir menü çıkabilir. (sözleşmeyi okuyan nerdeyse kimse yok sonuç olarak)

11. Rapor süresi 15 saniyeye düşürülebilir

Bana göre forum eski hali şimdeki haline bi nevze daha güzeldi. Bi resim gibi, resimi ne kadar güzelleştricem diye boyayı ne kadar sıkarsan o kadar kötü olur

Peki sizce başka mantıklı ne gelebilir.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Forumda yetkili kalmadı ki aktif yetkili bölümü olsun. Atıldı herkes.

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
6. çok mantıklı olmuş; diğerleride mantıklı tabi ama 11. olmamalı çünkü o zamanda millet rapor spamına başlar :(

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Emekliler Görevine Geri Getilirdimi Sorun Kalmaz Tabi Tüm Emeklilerden Bahsediyorum
Forumun Gidişatı Kötü Malum 2013 Hallerine Dönmesi Lazım Sunucu Konuları Veya Birkaç Şey İçin Yardım İsteyen Olmasa Forum Klasik Adı Dahi Duyulmayan Forumlar Gibi Günde Max 3 Mesaj İle Günü Kapatacak :p

LegendWH

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
-_- Adminlkerin çoğu yok
grup gelse iyi olur. diğer şeylerdede hakılısınız tabii

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
programlama dilleri için forum(bölüm) gelmesi lazım

Son düzenleme:

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Resim ekleme artık URL ile olmasda
bilgisayarımızdan JPEG, GİF,PNG falan eklense
güzel olurdu
[DOUBLEPOST=1440748808,1440748677][/DOUBLEPOST]@AhmetMelihTR Rapor yiyecez kaçalım