Sizce bu tutar mı?

knife67

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
RPG SERVER AÇICAĞIZ
PLUGİN YAZIYORUZ VB

SİZE SORMAK İSTEDİM SİZCE BU KİTLE TUTAR MI?

ÖZELLİKLER:
1-CunoTas ( MetinTası plugini kodladık )
2- Rütbe sistemi ( 10000 block yürüyünce koşucu falan )
3- Kapalı dünya ( MMORPG olmadığı için kapalı bizim sınırlarımız )
4- Değişik itemlar abartı olmayan hani rpgitems daki gib i büyücüler yok
5- Witchers - Dragons iki düşman ırk
6- Ve ilgili 15 kişilik ekip.

Sizce tutar mı reklama girmesin diye isim vermedim.
Cevaplarınızı bekliyorum!

EVET ?

Themis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şahsen oynamak isterim eğer ekip gerçekten ilgili ise tutacagından eminim yani ilerde ekip küfür'dür anlaşmazlıktır gibi durumlar olursa server kötü etkilenebilir abuse denen olay olmamalı yani sonucta bir rpg adminler gizli gizli dolasmalı eğer oynamak istiyorlarsa oyuncu olarak aralarına katılabilmeli yani 2 hesap olur admin hesap görünmez olarak dolaşır ve çağrıldıgında olay yerine gider ama oynamak isterse oyuncu hesabından giriş yapmak zorunda olmalı bence...

knife67

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şahsen oynamak isterim eğer ekip gerçekten ilgili ise tutacagından eminim yani ilerde ekip küfür'dür anlaşmazlıktır gibi durumlar olursa server kötü etkilenebilir abuse denen olay olmamalı yani sonucta bir rpg adminler gizli gizli dolasmalı eğer oynamak istiyorlarsa oyuncu olarak aralarına katılabilmeli yani 2 hesap olur admin hesap görünmez olarak dolaşır ve çağrıldıgında olay yerine gider ama oynamak isterse oyuncu hesabından giriş yapmak zorunda olmalı bence...

Zaten moderatörlerimizde hani gm dir wg we dir yok. O mantıkla düşündüm moderatörde oyununu oynamalı ve oyuncunun halinden anlamalı bence.
Bence haklısınız beta 1 haftaya açılacak tahminim. ekibimde yer almak istersen mesaj atabilirsin.

Zaten aile değerlerine hakaret ve direk şahsa hakaret hariç kısaltmaları serberst bırakıcam. (a**, a* sadece bunlar)

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Zaten moderatörlerimizde hani gm dir wg we dir yok. O mantıkla düşündüm moderatörde oyununu oynamalı ve oyuncunun halinden anlamalı bence.
Bence haklısınız beta 1 haftaya açılacak tahminim. ekibimde yer almak istersen mesaj atabilirsin.

Zaten aile değerlerine hakaret ve direk şahsa hakaret hariç kısaltmaları serberst bırakıcam. (a**, a* sadece bunlar)
Moderatörlerde gm olmazsa oyuncuları kim izleyecek? X- raydir killauradır kim takip edecek? Bu tarz bi projede hilenin hertürlüsünü engellemek için elinden geleni yapmalısın.

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali

Şahsen, ailevi küfürler yanında tüm küfürler yasaklanmalı, yani cümlenizden anladığım kadarıyla çoğu kişinin kullandığı küfür kısaltmaları yasaklanmayacak. Ne tür bir sunucu buna izin verebilir ki, tamamen saçmalık olarak görüyorum. * işareti ile sansürlenmiş dahi olsa, yasaklanmalı bence.

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
15 kişilik bir ekipten abartı beklememek saçma olur.

knife67

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Moderatörlerde gm olmazsa oyuncuları kim izleyecek? X- raydir killauradır kim takip edecek? Bu tarz bi projede hilenin hertürlüsünü engellemek için elinden geleni yapmalısın.

Moderatorlerde gm olmamasının sebebi troll önlemektir. Ne sunucular açtım adam 2 ay benlendi sonradan bi baktm set spawner çekmiş etrafa.
e tabii ki fly, god, teleport olacak gm ve we den bahsediyorum ben.

Şahsen, ailevi küfürler yanında tüm küfürler yasaklanmalı, yani cümlenizden anladığım kadarıyla çoğu kişinin kullandığı küfür kısaltmaları yasaklanmayacak. Ne tür bir sunucu buna izin verebilir ki, tamamen saçmalık olarak görüyorum. * işareti ile sansürlenmiş dahi olsa, yasaklanmalı bence.

Fikrinizi dikkate alacağım

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Moderatorlerde gm olmamasının sebebi troll önlemektir. Ne sunucular açtım adam 2 ay benlendi sonradan bi baktm set spawner çekmiş etrafa.
e tabii ki fly, god, teleport olacak gm ve we den bahsediyorum ben.

Fikrinizi dikkate alacağım
"O mantıkla düşündüm moderatörde oyununu oynamalı" God, fly ve teleport varken oyun oynayabilir mi?

OyunYapımcısıOmer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ekibin Sayısı Biraz Daha Yüksek Olsa Ve Biraz Daha bilgili olsalar çok fena Tutar

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0
Benim fikrimce tutar.Ancak burası Türkiye ne olacağı belli değil.Emek verilen sunucular nedense tutmuyor.Lapis koy bak nasıl doluyor sunucun veya bir alım yap bak bakalım sunucunda boş yer kalıyor mu.Burası Türkiye dostum , Ama şahsen açılırsa ben bu sunucuda oynamak isterim.Başarılar , kolay gelsin.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aylardır böyle sunucu açılacak. Bir türlü açamadınız arkadaş :D Biri diyor ben ROR açcam. Biri diyor ben böyle sunucu açacam. Açın da tutar mı tutmaz mı açınca görürsün halla halla..

knife67

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ne kadar güvenilir olursa olsun kimse bu özellikleri gerektiğinde kullanmaz her insanın bi nefsi vardır belirteyim. Birisine god ve fly verdikten sonra bunları kendi çıkarları için kullanmamasını bekleyemezsin.

gayet haklısın ama başka çözüm yolu yok

Aylardır böyle sunucu açılacak. Bir türlü açamadınız arkadaş :D Biri diyor ben ROR açcam. Biri diyor ben böyle sunucu açacam. Açın da tutar mı tutmaz mı açınca görürsün halla halla..

biz gerçeğiz :D