Siz Gerçek Hayatta Herobrine Olsanız...

ÖMER748

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
inşallah bu konu daha önce açılmamıştır siz gerçek hayatta herobrine olsanız ne yaparsınız ben olsam insanları korkutur hırsızlık yapar ve insanlara tuzaklar kurarım peki ya sizin cevabınız nedir?

herobrine147

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben insanların önünde yada arkasında belirir akıllarını alırdım sonra yokolurdum :D gerisi seninki

M4xwellou

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
alişverişe çıkarım herkes kaçar heryer benimdir o zaman trolololo :D

deniz_alp

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben enderman hakkinda konu açmistim sende ona benzer birsey açmisin ama yinede konun güzel çok iyi düsünmüsün
ben ise zombiler dogutup ameleler yapardim LOL ve gerisi seninki

ReDragon07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herobrine olsaydım oyunda ikide bir belirirdim herkes benden bahsederdi pöpüler olurdum :D

Isilrá

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Steve'nin yaşamını sürerdim.Maden toplardım.Ağaç keserdim.Ve sonra anlardım ben herobrine'im lan.. :D sonra gider steve'i rahatsız ederdim.sonra steve korkardı.ben ağaç keser evimi büyütürdüm.sonra bacadan tavuk düşerdi.sonra inek möööö derdi.sonra gözümü çıkarırdım.Kılıç yapardım.kılıç uçurumdan düşerdi.bende atlardım.sonra bayılırdım ve Steve beni bulurdu.Nasıl ama? :D

batuahn elmental creepe

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Steve'nin yaşamını sürerdim.Maden toplardım.Ağaç keserdim.Ve sonra anlardım ben herobrine'im lan.. :D sonra gider steve'i rahatsız ederdim.sonra steve korkardı.ben ağaç keser evimi büyütürdüm.sonra bacadan tavuk düşerdi.sonra inek möööö derdi.sonra gözümü çıkarırdım.Kılıç yapardım.kılıç uçurumdan düşerdi.bende atlardım.sonra bayılırdım ve Steve beni bulurdu.Nasıl ama? :D
lan seninki roman gibi

LightingDead

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyuncu madendeyken bütün dünyayı tnt blok yaparım flint and steelle yakarım tnt yi sonra sana kolay gelsin derdim oyuncuya ve hemen o dünyadan çıkardım :D yada oyuncu mağara ararken arkasından çıkamayacağı şekilde lavla doldururdum :D AMA İLK YAPACAĞIM ŞEY MİNECRAFT TAVUKLARINI ÖLÜMSÜZ YAPMAK!!!!!!

Hazar Kutay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben full i*nel*k yapardım. Başkalarnı korkutup sonra da gülerdim. Gıcık olduğum kişilerin gece evine gidip onları korkutup altlarına yapmalarını sağlardım :D