site nasıl açılır?

Black_Fire

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben arkadaşla site açmaya karar verdim nasıl açabilirim?

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Temel html bilgilerinden bir sayfa oluşturabilirsin,Ama siteye resim felan eklemek çok zordur,o işin eğitimini alman lazım.Ve ya özel site açma programları var onları kullan.

Black_Fire

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Temel html bilgilerinden bir sayfa oluşturabilirsin,Ama siteye resim felan eklemek çok zordur,o işin eğitimini alman lazım.Ve ya özel site açma programları var onları kullan.

daha ayrıntılı anlatırmısın?site açıp onu forumda yapabilirim

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
daha ayrıntılı anlatırmısın?site açıp onu forumda yapabilirim

Nasıl bir program ve ya oyun kodlardan oluşuyorsa,Site açmak içinde kod girmek gerekir,Site açmanın temel kodu HTML dilidir,Eğer youtube a temel HTML bilgileri diye yazarsan,HTML dilinin ne olduğunu rahatca anlayabilirsin.Ben senin için bir tanesini koyayim.

Black_Fire

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Bilgisayar kursları mı öğretir bu şeyleri ? Kaç yaşında başlayabilirim ?

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
yazılımlar var mesela blog açıcaksan wordpress forum açıcaksan phpbb veya mybb paralı alıcaksan vBulletin Xenforo internette bir sürü site var bunun için biraz uğraşırsan bulursun ve öğrenirsin. Böylece uzun bir süreç istemez ama alan adı ve hosting alman için para ayırman lazım bir miktar. Onun dışında bedavaya site açabilirsin bunun için siteler var ama tam kontrol sende olmuyor istediğin her şeyi yapayamazsın. Bunların arasında sana en serbest hakkı veren http://destek.10tl.net/

Black_Fire

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yazılımlar var mesela blog açıcaksan wordpress forum açıcaksan phpbb veya mybb paralı alıcaksan vBulletin Xenforo internette bir sürü site var bunun için biraz uğraşırsan bulursun ve öğrenirsin. Böylece uzun bir süreç istemez ama alan adı ve hosting alman için para ayırman lazım bir miktar. Onun dışında bedavaya site açabilirsin bunun için siteler var ama tam kontrol sende olmuyor istediğin her şeyi yapayamazsın. Bunların arasında sana en serbest hakkı veren http://destek.10tl.net/

Tmm saol.Benim bir tanıdık var yazılım işleri yapıyor.Mesela birine site kuruyor sitesini ayarlıyor bende bu işleri biraz öğrenmek istiyorum o kursa gitmiş bende internetten öğrenebilirmiyim ? http://showyazilim.com/ diye sitesi var bir bak istersen.Web tasarım filan :)

En iyi cevaplar
0
eğer işinde ciddiysen her şeyden önce cebinden biraz para çıkması lazım

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Basit ama kaliteli bir site açmak için 100TL en az. Webmasterlık öğrenmek istiyosan dediğim gibi googleda araştırırsan webmaster siteleri bulursun bazılarında üzretsiz dersler var konu şeklinde oralardan öğrenebilirsin.

Black_Fire

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Basit ama kaliteli bir site açmak için 100TL en az. Webmasterlık öğrenmek istiyosan dediğim gibi googleda araştırırsan webmaster siteleri bulursun bazılarında üzretsiz dersler var konu şeklinde oralardan öğrenebilirsin.

Tmm saol kursa gitmeme gerek yok mu ?

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kurslarda öğreticeklerini internetten kendin araştırırsan rahatlıkla öğrenirsin hatta daha fazla öğrenirsin.