Sinir Bozucu LordT ve TheProfessional

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
LordT
Bak kardeşim kaç kere diyorum anlamıyosun bir de haklıymış gibi uzatıyosun
1- daha üzerinden 1 hafta geçmemiş konulara mesaj atınca hortlatma diyosun
2- mesaj yazan herkese post kasma diyosun
3- en fazla 1 ay önceki konulara mesaj yazınca niye yeni konulara yazmıyonda burda post kasıyosun diyosun demekki yeni konulara yazdım yazacak konu kalmadı sen neyin kafasındasın
olum ben sana fena ayar oluyorum lan adam gibi dur gelip bana da diklenme hakkın yok millet sana bir şey demiyor sen kendi kendini admin ilan ettin

Post mu kastın ? Post kasmak haram yanacaksın

@LordT @Bertan Taşkıran @kejdurapa_

TheProfessional

sende ego o kadar tavan yapmış durumdaki herşeyi sen biliyomuşsun gibi bi düşünsene bi tek sen akıllısında biz binlerce kişi mi akılsızız ?

Owowow server açmak haram

@TheProfessional @98IamLegend98 @Zorinkun_ @cbg2002 @Iskefiyeli01 @RaptorEX @Alper01001 @ColdFireTR

Söyleyeceklerim bu kadar teşekkürler.

Son düzenleme:

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben bi ara sinirimden sövmüştüm böyle adamlara (theproffessional gibi) ama başka bir forumdaydı
baktım çok ayıp oldu değiştirdim cümleleri biraz,1 hafta sonrada hakaretten ban yedim :/
sonra öyle sinir oldum ki o foruma birdaha girmedim :D

neyse kendi fikrini sunman güzel :)
ve eminim 13-14 yaşından büyük değillerdir.

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ben bi ara sinirimden sövmüştüm böyle adamlara (theproffessional gibi) ama başka bir forumdaydı
baktım çok ayıp oldu değiştirdim cümleleri biraz,1 hafta sonrada hakaretten ban yedim :/
sonra öyle sinir oldum ki o foruma birdaha girmedim :D

neyse kendi fikrini sunman güzel :)
ve eminim 13-14 yaşından büyük değillerdir.
14 yaşında sigara içeceğini sanmıyorum en azından Camel :D

I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
Kendisini ben de hiç sevmiyorum. LordT(ye bir lafım yok ama TheProfessional fazla egoist. Her şeyi biliyor her şeyi mükemmel o profesyonel en iyi server onun. Yalana bak ya.

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Wowowo post kasmak haram yanacaksın

belki hiç içmiyor yalan söyledi ????
Bir insanın egosu olabilir bu doğal bir şey ancak senin ona karışma hakkın yok ki bu saçma bir şey[DOUBLEPOST=1413100494,1413100352][/DOUBLEPOST]Ha bir de bu "Egoist" laflarını neden @TheProfessional 'a karşı sarf etmiyorsunuz ? En azından kendini savunabileceği hakkı var.

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
LordT
Bak kardeşim kaç kere diyorum anlamıyosun bir de haklıymış gibi uzatıyosun
1- daha üzerinden 1 hafta geçmemiş konulara mesaj atınca hortlatma diyosun
2- mesaj yazan herkese post kasma diyosun
3- en fazla 1 ay önceki konulara mesaj yazınca niye yeni konulara yazmıyonda burda post kasıyosun diyosun demekki yeni konulara yazdım yazacak konu kalmadı sen neyin kafasındasın
olum ben sana fena ayar oluyorum lan adam gibi dur gelip bana da diklenme hakkın yok millet sana bir şey demiyor sen kendi kendini admin ilan ettin

Post mu kastın ? Post kasmak haram yanacaksın

@LordT @Bertan Taşkıran @kejdurapa_

TheProfessional

sende ego o kadar tavan yapmış durumdaki herşeyi sen biliyomuşsun gibi bi düşünsene bi tek sen akıllısında biz binlerce kişi mi akılsızız ?

Owowow server açmak haram

@TheProfessional @98IamLegend98 @Zorinkun_ @cbg2002 @Iskefiyeli01 @RaptorEX @Alper01001 @ColdFireTR

Söyleyeceklerim bu kadar teşekkürler.

Sizinle hiç uğraşasım yok ama.
Cevabı zaten profilimde yazıyor.
Kişisel değil bu yeni mesajlar 5-6 yerde birini görünce patlıyor insan bende sana patladım.

İNŞALLAH O KÜÇÜK BEYNİN ANLAMIŞTIR BUNU

HAKKIMDA KONU AÇMAK YERİNE PROFİLİME MESAJ ATABİLİRDİN YADA KONUŞMA BAŞLATABİLİRDİN.
Yada sadece profilime bakabilirdin çünkü biri daha bana sordu aynı soruyu
Bu arada yazdığın konuların çoğu 3-5-7 gün geçmiş konular.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

K

Klood07

Ziyaretçi
Kişisel değil bu yeni mesajlar 5-6 yerde birini görünce patlıyor insan bende sana patladım.

HAKKIMDA KONU AÇMAK YERİNE PROFİLİME MESAJ ATABİLİRDİN YADA KONUŞMA BAŞLATABİLİRDİN.

1 Haftalık konulara mesaj atınca hortlatmak olmuyor canım benim. Bunu o çok bilmiş kafana sok.

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

o nedir öyle 5-6 yerde mesajını görünce patlıyorum ozaman bende sen yaşadığın için sana patladım kusura bakma

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben karikatür paylaşınca bile uyarı yiyorum.
Adminler çalışıyor @LordT senin yazmana gerek yok.

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
1 Haftalık konulara mesaj atınca hortlatmak olmuyor canım benim. Bunu o çok bilmiş kafana sok.
Sanırım mesajımın sadece bir kısımını okumuşsun ve üste çıkmaya çalışıyorsun. 5-6 kere yeni mesajlarda görünce post kasmak olduğuna eminim şimdi sus ve yerine otur.
o nedir öyle 5-6 yerde mesajını görünce patlıyorum ozaman bende sen yaşadığın için sana patladım kusura bakma

Anlamsız mesajınla üste çıkmaya çalışıyorsun
benim dediğimle senin dediğinin arasında gram anlam yok ben diyorumki 5-6 kere görünce patlıyorum sende üste çıkmaya çalışıyorsun şimdi ağızının payını aldıysan yerine otur.

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanırım mesajımın sadece bir kısımını okumuşsun ve üste çıkmaya çalışıyorsun. 5-6 kere yeni mesajlarda görünce post kasmak olduğuna eminim şimdi sus ve yerine otur.

Anlamsız mesajınla üste çıkmaya çalışıyorsun
benim dediğimle senin dediğinin arasında gram anlam yok ben diyorumki 5-6 kere görünce patlıyorum sende üste çıkmaya çalışıyorsun şimdi ağızının payını aldıysan yerine otur.

Senin dediğin çok saçma ve aynı zamanda ne dediğini sen bile bilmiyorsun ayrıca 5-6 yeni mesaj atmak post kasmak değil aktifliktir. ozaman sen üst üste nefes alıyon diye bende patlıyorum bu mantıktan bak kardeşim ağzımın payını sen bana verecek adam değilsin. Çünkü haksızsın şımarık çocuğun tekisin laflarına bakılırsa en fazla 9-10 yaşındasın.