Şifresi Otomatik Olarak Değiştirilebilen Kilit

karsarmar5

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Abi Normalde Böyle Uzun Şeyler Yapanlara İşsiz derdim ama sana dersem çarpılırım gibi geliyo :sırıtmak: yine çok güzel bazı arkadaşlar survival için falan diye düşünmüş .bunu icat olarak değerlendirip survivala uyarlamaya çalışmasalar güzel olurdu ama neyse.Devamını Bekliyoruz :)

icatlar ne için vardır hayat kolaylaştırmak diye demi güzel kardeşim :D Survival da düşünmem bana garip gelmedi .

GolemRevenge

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
icatlar ne için vardır hayat kolaylaştırmak diye demi güzel kardeşim :sırıtmak: Survival da düşünmem bana garip gelmedi .

Adamım Devreyi Görüpte a ben bunu survivala uyarlayamam a saçma.Ilk Bilgisayarlarda Dev Gibiydi Sonradan Küçüldüler Anlatabildimmi ?Yani Belki Adam Başkaları Görsün Geliştiren Geliştirsin diye koymuş?

zencimusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
icatlar ne için vardır hayat kolaylaştırmak diye demi güzel kardeşim :sırıtmak: Survival da düşünmem bana garip gelmedi .

Ben şahsen survival oynamadığım için survivale yönelik icat da yapmıyorum. İşte bu yüzden Türkiye'den çıkan kızıltaş icatları asansör, gece yanan lamba, kapı önü tuzağını geçemiyor; ama yabancılar bilgisayar, bilimsel hesap makinesi gibi şeyler yapıyorlar.
Senin gibi bir fikre sahip olanı da yalnızca Türk forumlarında gördüm. Buraya üye olduğumdan çok daha uzun süredir minecraftforum.net üyesiyim ve orada bir kişi bile senin gibi bir fikir ortaya sunmadı.
Burası ise çok kaliteli redstone çalışmalarının çıktığı bir yer. http://forum.redstonedev.net/ Buradaki arkadaşlar beni serverda aralarında görmeyi çok istediklerini 27-bit binary to decimal başlığında belirttiler; fakat premium hesabım olmadığı için gelemeyeceğimi, alabilmek için reşit olmam gerektiğini ve buna da 1 yıl kaldığını söyledim. İçlerinde "Benim yedek hesabımı al sonra ödersin" diyen bile oldu ama reddettim. Düşün orada yukarıdakinden survival a göre 10 kat daha gereksiz bir yapıtım için bu yorumları aldım. İşte bu mentalite yüzünden Türkiye'de kaliteli redstone cu yok.

HAKAN22

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
VALLA HELAL OLSUN SÜPER YAPMIŞSIN AMA O KADAR EMEĞE DEĞDİMİ BİLEMİYORUM AMA BEN BEĞENDİM HELAL+1+1+1+1

grkm33

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
biraz büyük olsaydı one öyle küçücük

Sannora

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yani nasıl yaptığını pek anlamadım ama çok güzel. :) +1 +1

BlueStone

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
abi adam neler yapıyo gereksiz diyo bazıları gerçekten anlamıyor ne demek istediklerini ya önemli olan böyle bir devre kurmak normal oyunda zaten zombiler açamaz swde yaparsanda bi kapı koyarsın bide kilit koyarsın yani bunlar düşünülebilir şeyleer önemli olan adamın böylesine bi devre yapması.

<<AveraL>>

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Sen Onlara Bakma Gerçekten Muhteşem Ötesi Bu 2 redstone bağlayıp piston koymaya benzemez arkadaşlar adam uğraşmış yerin altına yaparsınız evide şifreli kapının önüne yaparsınız sorun çözülür zaten bunu survivalda yapmak baya zor herşeyi survival odaklı düşünmeyin

Adam Uğraşıp Yapmış Adamı Tebrik Edin Kötü Yorumlarınızı Kendinize Saklayın !