ShardOfCraft Çalındı! | RedGamer Rezilliği | Riponza Crasher Kullanmayın! |

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar. Ilk sunucumu ShogunCraft ismiyle 28 Haziran 2015'te açmıştım. Daha sonra sunucunun ismini ShardOfCraft olarak değiştirdik.

Şimdi konumuza geçelim. Bundan yaklaşık 1 hafta önce sunucumuza biri gelip bot vs. gibi saldırılar yaptı. Biz de bu nedenle bunların sunucuya bot atmaya karar verdik. Youtube'de dolanırken Raponze Crasher denen uygulamayı gördüm. Meğersem hainler bunun içine keylogger atmışlar ve bu sayede makinemi ele geçirdiler. Daha sonra makinemdeki sunucu klasörünü kendine aldı. Daha sonradan benim maxödemedeki paralarıma çökmeye çalıştılar fakat biz bunu anladık. @batihost.com sahibi Erkan Abi ile çalan kişinin numarasını, adresini, adını, soyadını öğrendik. Yaklaşık hesabımda 750 800 TL'ye yakın param vardı. Biz bu çocukla konuşup mahkemeye verebileceğimizi belirttik fakat vermekten vazgeçtik çünkü daha sunucumu çaldığını bilmiyordum. Daha sonradan bana birçok uyarı geldi. Şöyle uyarılar; "Selçuk abi redgamer diye bir sunucu var sizin sunucunun aynısı" gibi. Bir baktık VIP isimleri falan her şey aynı. Biz de doğal olarak sinirlendik sonuçta ben bu sunucuya 2 yıl emek verdim. Üstelik bu redgamer denen çalıntı sunucuya gittiğimde maplerin hepsinin kendilerine ait olduğunu ShardOfCraft'ın çalıntı olduğunu söylediler. Hem çalıyorlar hem saldırıyorlar hem de yalan söylüyorlar. İsterseniz şimdi kanıtlara geçelim

Alıntı Spawn Kutular Prefixler Rütbeler; (SHOGUN TANIDIK GELDI MI?)

Alıntı Editler, Kutular

Alıntı Lapis Ve Sistemler, Duyurular

Ve En büyük Kanıt ./kredibilgi (Arogus benim ismim ProBroMan ise eski Admin)

Birde iftira atarak, utanmadan kendilerine ait olduğunu söylüyorlar

Warps listesi (shardvipboss, shogun, shogunhammadde

Riponza Crasherin Sahibinin Kanıtı

İşte arkadaşlar bunlar böyle. Üstelik utanmadanda forumda reklam vermişler :D. Benim emeklerimi çaldılar. Türkiyemiz maalesef bunlar gibi hain, hırsız, yalancılar yüzünden gelişemiyor. Rabisunun da bu hırsızları bulundurmamasını talep ediyorum. Umarım hayal kırıklığına uğratmazlar.
Bizim sunucunun reklam linki;
https://forum.gamer.com.tr/konu/sha...-takas-ruetbe-boss-kasa-jackpot-2-yil.292479/
Çalıntı sunucunun reklam linki;
https://forum.gamer.com.tr/konu/red...ckpot-surpriz-kutular-1-8x-100-koruma.369195/
Geldik işin hukuk yerine buyrun;

MADDE 243. - (1) Bir bilişim sisteminin bütününe veya bir kısmına, hukuka aykırı olarak giren veya orada kalmaya devam eden kimseye iki yıla kadar hapis veya adli para cezası verilir.

(2) Yukarıdaki fıkrada tanımlanan fiillerin bedeli karşılığı yararlanılabilen sistemler hakkında işlenmesi hâlinde, verilecek ceza yarı oranına kadar indirilir.

(3) Bu fiil nedeniyle sistemin içerdiği veriler yok olur veya değişirse, iki yıldan dört yıla kadar hapis cezasına hükmolunur.

Sunucu sahiplerine son uyarım! Sunucuyu silip saldırıları bırakın aksi takdirde @batihost.com aracılığıyla mahkemeye başvurulacaktır.

Son düzenleme:

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
3 gün içinde kendilerinden bir dönüş olmazsa şirket avukatlarımız ile birlikte bu işi hukuki yollara taşıyacağız. Bu kadar utanmaz hırsız ancak bu şekilde cezalandırılmalı, elimizde makineye giriş ip lerinizden tutunda batihost'a giriş iplerinize kadar tüm ip leriniz ilk andan itibaren bulunmaktadır.

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
3 gün içinde kendilerinden bir dönüş olmazsa şirket avukatlarımız ile birlikte bu işi hukuki yollara taşıyacağız. Bu kadar utanmaz hırsız ancak bu şekilde cezalandırılmalı, elimizde makineye giriş ip lerinizden tutunda batihost'a giriş iplerinize kadar tüm ip leriniz ilk andan itibaren bulunmaktadır.
Desteğin için çok teşekkürler Erkan abi seviliyorsun :)

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tekrardan söyylüyorum. Sizin kullandiginiz paket falanca adli bir sitede dağıtıldı. Biz de editleyip kendi sunucumuzda kullanıyoruz. Rapanza dedigin şeyide ilk defa duyuyorum. Hadi kolay gelsin. İstediginiz kadar yasal işlem başlatabilirsiniz.

JitterClickYT

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Tekrardan söyylüyorum. Sizin kullandiginiz paket falanca adli bir sitede dağıtıldı. Biz de editleyip kendi sunucumuzda kullanıyoruz. Rapanza dedigin şeyide ilk defa duyuyorum. Hadi kolay gelsin. İstediginiz kadar yasal işlem başlatabilirsiniz.
Paketi Çalmışşınız her şey Belli Ortada Niye Hayla İnkar Ediyorsunuz Anlamıyorum,

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Merhaba hocam, önceki yorumumdan ötürü kusuruma bakma. Farklı şekilde yazdım, yanlış anlaşıldım.
Şimdi asıl konuya dönecek olursak, Redgamer adlı grup ve Rapinzo adlı grubun ne olduğunu biz biliyoruz, canını sıkma.
Grup üyelerinden birisi benden 1.5 saat mesafede BAFRALI bir çocuk. Bizimde sunucumuza çok saldırı oldu fakat arkadaşlar yapmadıklarını kanıtladılar bize, burda sizi savunuyorum yanlış anlaşılmasın, böyle çelik çocuk varken Minecraft Türkiye olarak sonumuz yakındır. Davacı olacağınız vakit , Ayberk ÇAKIR benide eklerseniz sevinirim. Tanık olarak elimde güzel bilgiler var, keylogger yiyen tek siz değilsiniz. Devamı da var ve en önemlisi youtubedeki videonun kayıtlarını almanızı tavsiye ediyorum ki Erkan bey bunu yapmıştır.
Gelecek olursak, bırakın alıntı yapsınlar, taklitler ASLINI yüceltir sadece, bu sözümü unutmayın.
[TMSB] Üyesi olarak, arkanızda olduğumuzu bildirerek, REDGAMER ve onun takımı RAPİNZO adlı arkadaşlara gerekli cezanın verileceğini temin ederiz. Gerek legal, gerek illegal her çeşitle karşılıklarını alacaklar fakat. Yaşamış gibi olarak bot atmanızı tavsiye etmiyor, güzel bir davranış olarak görmüyorum.
İyi forumlar, iyi günler.
Redgamer adlı arkadaşlar bunları okuyorlarsa, 3 gün içerisinde dönüş yapmazlarsa Erkan beye bende elimdeki ;
- Kanıtları, SSler, Konuşma kayıtlarını yayımlayacağım.

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba hocam, önceki yorumumdan ötürü kusuruma bakma. Farklı şekilde yazdım, yanlış anlaşıldım.
Şimdi asıl konuya dönecek olursak, Redgamer adlı grup ve Rapinzo adlı grubun ne olduğunu biz biliyoruz, canını sıkma.
Grup üyelerinden birisi benden 1.5 saat mesafede BAFRALI bir çocuk. Bizimde sunucumuza çok saldırı oldu fakat arkadaşlar yapmadıklarını kanıtladılar bize, burda sizi savunuyorum yanlış anlaşılmasın, böyle çelik çocuk varken Minecraft Türkiye olarak sonumuz yakındır. Davacı olacağınız vakit , Ayberk ÇAKIR benide eklerseniz sevinirim. Tanık olarak elimde güzel bilgiler var, keylogger yiyen tek siz değilsiniz. Devamı da var ve en önemlisi youtubedeki videonun kayıtlarını almanızı tavsiye ediyorum ki Erkan bey bunu yapmıştır.
Gelecek olursak, bırakın alıntı yapsınlar, taklitler ASLINI yüceltir sadece, bu sözümü unutmayın.
[TMSB] Üyesi olarak, arkanızda olduğumuzu bildirerek, REDGAMER ve onun takımı RAPİNZO adlı arkadaşlara gerekli cezanın verileceğini temin ederiz. Gerek legal, gerek illegal her çeşitle karşılıklarını alacaklar fakat. Yaşamış gibi olarak bot atmanızı tavsiye etmiyor, güzel bir davranış olarak görmüyorum.
İyi forumlar, iyi günler.
Redgamer adlı arkadaşlar bunları okuyorlarsa, 3 gün içerisinde dönüş yapmazlarsa Erkan beye bende elimdeki ;
- Kanıtları, SSler, Konuşma kayıtlarını yayımlayacağım.
Desteğin için teşekkür ederim. Yani şöyle bir şey söyleyeyim. Bana yasal olarak serbest olan bot saldırısı geliyorsa bende neden atmayayım. Kısasa kısas yani. Bu arkadaşın adresini falan bulduk her şeyi var. Telefon numarasından tut evinin önüne kadar. Dediğim gibi otelden döndüğüm zaman gereken neyse yapacağız. Forumda açma sebebim de herkes bunların sunucusunun kaynağının nereden geldiğini bilsin, emeğin çalınmasını az da olsa engelleyelim. İyi forumlar

sen en iyisi ne yap kardeş biliyonmu.Hiç uğraşma mahkemeye ver.Hakkını ara.
Otel işlerim bitsin vereceğiz zaten. Nelerine güveniyorlar onu da anlayamadım. Ya 15000-30000 arası para cezası yiyecekler ya da 2-4 yıl arası hapis. 18 yaşından küçükler ise para cezası yiyecekler. Desteğin için teşekkür ederim kardeşim iyi forumlar :)

Onuuk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Maalesef, böyle insanlar var artık hiçbir şeye saygı duyulmuyor bende sunucu açmaya kararlıydım fakat bu olayları gördükçe emeğime yazık olacağını düşünüyorum... Hakkını arayarak doğru yerlere gidiyorsun başarılar