Sevip sevebileceğim en güzel kız sadece 10000 km ötede yaşıyor

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
herkes itiraz edecek biliyorum "Bon do jonofor lopozo aşoğom" diye ama bu öyle bir cinsten değil tabii ki.
İnception, juno, the east, an american crime ve super' i seyrettim ve bir konuşmasını dinledikten sonra anladım ki bütün hayatım boyunca görebileceğim en güzel, tatlı, ve çekici bir kız. Okuldaki şimdiye sevdiğim kızları analiz ettiğimde hepsi bu kıza benziyor şaşırtıcı biçimde(tbiki cinim sin özelsin).
Onu tanıdıktan kısa süre sonra eşcinsel olduğunu da öğrendim(olmasaydı da bir poh olmayacaktı) ama nafile hala seviyorum. Kızın adı da Ellen page bu arada.

http://m.imdb.com/name/nm0680983/mediaviewer/rm3637692160

- warning -

Bu konu troll olmayıp, limbik sistemimin bir duygusunun yazıya dökülmüş halidir.

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Bu kızın gençlik filmi vardı lise döneminde geçiyo kız liseli erkek arkadasından hamile kalıyodu filmin ana konusu buydu çok tahrik ediciydi ya. (bkz: liseli kız)

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Aşk ile hoşlanmak arasında dağlar kadar fark var. Size neden sorusunu sorulduğunda belirli bir cevap verebiliyorsanız aşık değilsinizdir. Aşk karşılıksız sevmektir. Ayrıca birini doğru düzgün tanımadan nasıl aşık olabiliyorsunuz? İyice katlettiniz bu duyguyu. Her midenizi gaz sıkıştırdığında aşk dediniz.

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aşk ile hoşlanmak arasında dağlar kadar fark var. Size neden sorusunu sorulduğunda belirli bir cevap verebiliyorsanız aşık değilsinizdir. Aşk karşılıksız sevmektir. Ayrıca birini doğru düzgün tanımadan nasıl aşık olabiliyorsunuz? İyice katlettiniz bu duyguyu. Her midenizi gaz sıkıştırdığında aşk dediniz.
Aynı Fikirdeyim.

Son düzenleme:

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
3 yıl boyunca yan sınıftaki kıza aşıktım ve sorsalar anca adını biliyorum. Ayrıca cevaptan kastınız ne?

Exo - Neden seviyorsun?

Whoproshenob -

Eeeee, çünkü e eşittir emsi kareden kırk dokuzun kökünü alırsak bu kızın yaşıyla beimkinin toplamı cıhıyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
3 yıl boyunca yan sınıftaki kıza aşıktım ve sorsalar anca adını biliyorum. Ayrıca cevaptan kastınız ne?

Exo - Neden seviyorsun?

Whoproshenob -

Eeeee, çünkü e eşittir emsi kareden kırk dokuzun kökünü alırsak bu kızın yaşıyla beimkinin toplamı cıhıyor.

Büyük ihtimalle senin yaşın biraz küçük aşkın ne demek olduğunu bilmiyorsun. İnsan dış görünüşten hoşlanır , içinin güzelliğine aşık olur. Seninki gelip geçici bir hoşlanma hobi olarak seviyorsun sen.

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Bir kersinde bir patlıcana aşık olmuştum ancak babası "Ben domatese kız falan vermem." deyince orada bitti bizim aşkımız :(
Bunu durum olarakta kullanabilirim :kaş:

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0

Exo - Neden seviyorsun?

Whoproshenob -

Sen bir kişiyi neden sevdiğini açıklayabiliyorsan örneğin müzik zevki gözleri vs. böyle bir cevap verebiliyorsan hoşlanıyorsun demektir. Ancak aşk dediğiniz şey karşı tarafı nedensizce sevmektir. Herşeyiyle sevmektir. Yaptığı bir yanlış varsa bile sizin gözünüze batmaz bu yüzden aşk insanın gözünü kör eder deniliyor. Daha katedicek çok yolunuz öğrenicek çok şey var. Her hoşlandığınız kişiye aşık oldum demeyin.

undead52

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Onu tanımadan önce iyiyken hic acitmazken mutluyken yine acı cekmeyi ister hiçbir neden bile bulamaz ama umrumda bile degildir
-Neden onu seviyorsun ?
-Umrumda bile değil.

En başta güzel olduğu için aşık olmuş olabilirsin,ama güzel oldugu icin seviyorsan o aşk degildir.