Serverinize Müzik Ekleme !

Romeo_Mp3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverinizde kendi ekledigniz şarkıları açabilrsiniz

Genelde Hunger Games Sunucuların Heycanı attırıyor
Factionda Dahada Cesaretlendiriyor

Tabi Bunların Olması İçin Müzik Seçminin Çok İyi Olması Lazım

ÖRNEK: Hunger Games Breeze İsland Mapında Karayip Korsanlardan Bir Parça
Güzel Durur diye düşündüm :)

Plugin Link: http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/custommusic/

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
buna client lazım değilmi

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ben bunla swemde müzk odası yapacam.MMORPG swler için güzel olur

Sent from my iPad using Tapatalk

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Edit: Yanlış anlaşılma ve saçmalamadan dolayı mesajımı sildim, eğer merak ediyorsanız biri alıntı yapmış olabilir.

Son düzenleme:

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minecraft içinde browser destekli bir şey olmadığı için oyunculara bu şarkıyı dinletmen imkansız çok gereksiz saçma bir plugin. minecraft uzerinden kendi linkini alıyorsun bu linke girip bir tonta java engellemelerini denetim masasından zorla kapatıp java uzerine calısan siteyi aktif ediyorsun aktif ettikden sonrada icine ister müzik koyup calıyorsun istersende kendin konusuyorsun milletide senin linkine manuel olarak girdirerek dinletiyorsun birnevi uzatılmış yollarla yapılmış radyo sitesi gibi düşün. :/
üstelik oyuncularınızın yüklemiş olduğu müzikler server klasöründe depolanıyor. Oyuncuların trolleriyip 100lerce gblık dosyalar yükleyip sunucunuzu kastırmasıda ayrı bir durum

Özetle : Server size radyo kanalı açıyor sizde servere girip kendinize ait linki alıp radyonuzu yapıyorsunuz müziklerinizin yer kaplaması herşeyini server üstleniyor olan sizin netinize değil serverin netine oluyor.

şu an için malesefki canlı canlı müzik dinlettirmek mümkün değil olsa negüzel olurdu
anca .nbs , .mid formatlarını oynattırırsınız

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft içinde browser destekli bir şey olmadığı için oyunculara bu şarkıyı dinletmen imkansız çok gereksiz saçma bir plugin. minecraft uzerinden kendi linkini alıyorsun bu linke girip bir tonta java engellemelerini denetim masasından zorla kapatıp java uzerine calısan siteyi aktif ediyorsun aktif ettikden sonrada icine ister müzik koyup calıyorsun istersende kendin konusuyorsun milletide senin linkine manuel olarak girdirerek dinletiyorsun birnevi uzatılmış yollarla yapılmış radyo sitesi gibi düşün. :/
üstelik oyuncularınızın yüklemiş olduğu müzikler server klasöründe depolanıyor. Oyuncuların trolleriyip 100lerce gblık dosyalar yükleyip sunucunuzu kastırmasıda ayrı bir durum

Özetle : Server size radyo kanalı açıyor sizde servere girip kendinize ait linki alıp radyonuzu yapıyorsunuz müziklerinizin yer kaplaması herşeyini server üstleniyor olan sizin netinize değil serverin netine oluyor.

şu an için malesefki canlı canlı müzik dinlettirmek mümkün değil olsa negüzel olurdu
anca .nbs , .mid formatlarını oynattırırsınız
Aslında mümkün (TEXTURE PACK :) )