Serverini Sağlam Yetkili Arayan Arkadaşlar Bu Konuya Baksın!

TheFantasic

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

==========================Bilgilerim============================
Ad:Yaşar
Soyad:Dilber
Kaç Kere Yetkili Oldum?Kurucu[7],Admin[12],Moderatör[25],Buildier[17],Rehber[9],Reklamcı[13]...
=========================Konuşmam===========================
Herkese Tekrardan Merhaba Arkadaşlar.Konuşmama Başlamadan Önce Farkettiyseniz Bilgilerimi Yazdım.Aslında Daha Sonra Yazayı Düşünüyordum Ama Konuya Böyle Başlamak İstedim.Neyse Genel Olarak Nitrado Serverlerinde Yetkili Oldum.Yetkili Olduğum Serverlerde Herhangi Küfür Ve Ya Argo Kelime Dahi Kullanmadım.Yeni Açılan Serverlerde Büyük Katkılarım Olmuştur Ancak Yetkim Hiç Bilmediğim Sebeplerden Dolayı Elimden Alınıp Durdu.Beni Alacaksanız Bu Tür Şeyler Yapmamanız Gerekir.Günde 2 Ve Ya 3 Tane Yetkili Teklifi Alırım.Hamachi Ve Ya Portlu Serverlerde Yetkili Olmam.Herşeyden Daha Çok Moderatör Olmamın Genel Sebebiyeti En Çok İstediğim Yetki Olmasıdır.Çok Büyük Projelerle İşim Olmaz Bu Oyunu Eğlence Niyetine Oynuyorum.İç Dekor Konusunda İyi Olmama Rağmen Dış Dekor Konusunda Baya Bir Kötüyüm(Modern Mimari Yapımında).Şimdide Oyun İçi Bilgilerime Geçelim.
========================OyunİçiBilgilerim========================

We Bilgilerim:Set,Copy,Undo,Wand...
Wg Bilgilerim:ExpandVert,region flag tnt deny,regionflagmobspawningdeny...
  • Npc
  • Ban
  • Banip
  • Market
  • Lag Clear
  • Plotme
  • Rain
=====================================================================Benim Anlattıklarım Bu Kadar Serverinize Beni Almak Size Kalmış.

^_^

Son düzenleme:

ZekiKos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
buildin iyimi?

TheFantasic

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Wg We Biliyorum Ama Mod Olurum.
Ama 1 De Gelcem Eve.Dersim Var Çünkü.

FireDragons

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
skype ni at ReisCRaft in sahibiyim nitradodan yeni açtik sunucu alimlarinda var bilgilerimiz

TheFantasic

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hamachi yada portlu olmasın tmm da baska ne kaldı geriye..:S yazı hatanı düzelt abicim...
vds
Güncel![DOUBLEPOST=1386941525,1386693606][/DOUBLEPOST]Güncelledim[DOUBLEPOST=1387018274][/DOUBLEPOST]Güncellendi![DOUBLEPOST=1387292807][/DOUBLEPOST]Bidaha Güncelledim.[DOUBLEPOST=1387378262][/DOUBLEPOST]Günceldir![DOUBLEPOST=1388069708][/DOUBLEPOST]Güncelledim![DOUBLEPOST=1388152249][/DOUBLEPOST]!Güncel![DOUBLEPOST=1390327142][/DOUBLEPOST]Güncelledim Uzun Süreden Sonra.