Server

Playfulll

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben minecraftı uzun zamandır oynuyorum ama hiç server falan açmadım yani açıcamda ama ben değişik düşünüyorum mesela bir dünya olacak birileri örnek veriyırum 3 elmas vercek onlara bir ev vercem 10 altına bir köpek falan öle şeyler yapıcamda böyle server olur dimi değişik bişe yani saolun şimdiden

Sen serveri bilmiyorsun diyebilirsiniz evet bilmiyorum
isterseniz ıp verebilirim gelebilirsiniz servere

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraftta istedigin her seyi yapabilirsin fakat seni yormazmi herkesle ugrasacaksin.Fakat sistem kurabilirsin mesela bir npc olur ona item verirsin kopek yumurtasi verir.

Toroslarda halay çekerken yollandı.

UgurcanMKA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence iyi fikir olabildiğinde farklı şeyler yap ilgi duygun

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu tarz şeyler cok hoş fakat tutmuyir değilmi malum burasi türkiye :)

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Admiiiiiiiiiin event admiiiin lapis admin ex yagdur yetmediiiiiiiiiiiiiii <= Tr nin ozeti

Playfulll

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecraftta istedigin her seyi yapabilirsin fakat seni yormazmi herkesle ugrasacaksin.Fakat sistem kurabilirsin mesela bir npc olur ona item verirsin kopek yumurtasi verir.

Biliyorum yoracak dahası server hakkında hiçbir bilgim yok benim yazdığım gibi bir amacı olan ve ev yapmada falan yardıma ihtiyacı olan birisine yardım etsem süper olurdu benkendim server açma falan becerebileceğimide pek sanmıyorum.
Böyle amacı olan biri varsa söyleyebilir ev flan yapmada yardım ederim

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çoğu kişi profosyonel builderler ariyor veyaalinti yapiyor "bence" kendine birkac arkadaş bul ve survival oyna daha cok egleneceksin.

Playfulll

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bilmiyorum minecraft oynayan pek arkadaşım da yok serverlerdede hunger games falan oynuyorum sıkılıyorum

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hunger gamesde arkadaslarinla grup olmadica sıkılman normal.Forumda yaşina/isteklerine gore arkadaş bulabilirsin.

Suffering

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aynen bende başka bir forumda kurdum şimdi o serverı düzeltmeye çalışıyorum

Hamachi bile açmak biraz vakit alıyor ...Hem ayrıca server açıcam diyorsun fakat

1-Bu serverı 7/24 açık tutman lazım
2-Serverı koruman lazım (etrafı dağıtanları atman)
3-Eşya çallımını önlemen lazım

Ha ginede yapıcaksan eşya çalımıyla ilgili bir yöntem vereyim

Bedrockdan (katman taşından)ne kadar istiyorsan o kdar odacıklı bir yapı yap içlerine sandık koy hiçbir kapı veya boşluk bırkama sonra herbir odaya girip f3 basıp kordinatlarını bir yere yaz gelen (birazda halıyla tabloyla falan dekore edersin odayıki güzel dursun) oyunculara o odayı ver bedrock kırılmaz yani oyuncular seni iznin olmadan ışınlanmadan oraya giremezler mesela adam 10 elmas bulmuşdr ister sende veya başka opdan(adminden) ışınlanır odasına saklar eşyasını oraya da sen bir dışarı ışınlanmak için command block koyarsın adam da basar tuşa tekrar dışarı çıkar...Birde ne olur ne olmaz diye etrafınıdıa lavla kaplayıp çit çekersin tamamdır...

Son düzenleme:

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hort hihihihi.

._. i like trains and i dislike lapis ._.