Server açılacak 5 gün sonra kadroyu topluyoruz !

canavar1907

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet merhaba 2 yıldır hayalim olan serveri 5 gün sonra açıcam :)

küçük bi server de yapıma başladık !

spawnımız hazır bi kaç warp daha yaptık normald
e 2 güne açılırda teog sınavım var :)

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||-
serverde bulunan yetkili sayısı

kurucu : 2 |
admin : yok (alınmicak) | alım için : skype : anti1908
moderator : yok (alındı) |server ip : flycraft.minecraft.to spawna bakabilirsiniz :)
build : 2 tane |bekliyorum :)
rehber : yok (alım bitti)
reklamcı : yok (alım bitti)
pluginer : 1 tane var fakat group managerden anlayan biri lazım :D

güncel ++

Son düzenleme:

ersah159

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ben mod+builder+pluginer+admin+rehber+reklamcı flan her şeyi içinde bulunduran bi insanım ilgilenisen sevinirim en azından bi dene

DarkHeros

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
pro pluginer serverine sonoyuncu sistemi ekerim yani kayıt sistemi proyum yani :D
skype enes.cn

DellBoyM

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Boyle 13 yasindaki cocuklarin server acmalari ne kotu

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende 14 yaşındayım mübarek bir şey mi diyorsun? Yaş ırkçılığının sonu yok ne yazık ki…

Discovery Cihazımdan Gönderdim Lo!

xXCreepyEndXx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Admin olabilirim kardeşilgiliyimdir ve bilgim vardır bence bi denemeden geçme :)

enisx41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende 14 yaşındayım mübarek bir şey mi diyorsun? Yaş ırkçılığının sonu yok ne yazık ki…

yaş ırkçılığımı kullandığın kelimeleri bile seçemeyecek düzeydesin akıl yaşta değil baştadır diyen atalarımız vardır ama 13-20 yani bizim yaşlarımız yaş farkıyla zeka farkının ençok olduğu dönem 13 yaşındaki çocukla 14 yaşındaki çocuğun bile arasında dağlar varken senin kurduğun cümleden 13-14 yaşında olduğun belli oluyor 15 yaşına gelince yaptıklarından çoğu için keşke yapmasaydım diyeceksin gene kurduğun cümleden şu an IQ seviyenin 70-90 arası olduğunu varsayıyorum 76 fln olabilir.
IQ un 17 yaşlarında 100 civarı olduğunda beni daha iyi anlarsın

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yaş ırkçılığımı kullandığın kelimeleri bile seçemeyecek düzeydesin akıl yaşta değil baştadır diyen atalarımız vardır ama 13-20 yani bizim yaşlarımız yaş farkıyla zeka farkının ençok olduğu dönem 13 yaşındaki çocukla 14 yaşındaki çocuğun bile arasında dağlar varken senin kurduğun cümleden 13-14 yaşında olduğun belli oluyor 15 yaşına gelince yaptıklarından çoğu için keşke yapmasaydım diyeceksin gene kurduğun cümleden şu an IQ seviyenin 70-90 arası olduğunu varsayıyorum 76 fln olabilir.
IQ un 17 yaşlarında 100 civarı olduğunda beni daha iyi anlarsın
Düzgün konuşmanı rica edicem. Emin ol ki IQ seviyem seninkinden üstün. Ben zaten 14 yaşındayım dedim. Zeka Geriliği gibi birtakım hastalıkların varsa doktora görünmeni öneririm arkadaşım!

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kapat Konuyu Tartışma Çıkmadan!

MineForLife

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
builder olabilirim iletişime geçelim.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

WhiteH4cker

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önemli olan yaş değil. Kişi olgun olduktan sonra 13 yasindaymis fark etmez.
Yanlış anlamayın ama arkadaş yorum yazmış "Boyle 13 yasindaki cocuklarin server acmalari ne kotu" diye ve haklı. Nedenini soracak olursanız girip bi servere bakayım dedim. Daha register olmadan "Yallah" mesajlı bir kick yedim. Sonra tekrar girdim. Bu sefer de "ASD" mesajlı ban yedim.

enisx41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Düzgün konuşmanı rica edicem. Emin ol ki IQ seviyem seninkinden üstün. Ben zaten 14 yaşındayım dedim. Zeka Geriliği gibi birtakım hastalıkların varsa doktora görünmeni öneririm arkadaşım!

Arkadaşım önerini dikkate alıcam son zamanlarda boğazlarım ağrıyor ve bir doktora görünmem doğru olur galba seninde beyninde bir ağrı var bende sana bir tavsiyede bulunucam kesinlikle tam teşekküllü bir hastanade ciddi bir psikolejik - nörolojik bir muayneden geçmen gerekiyor umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşursun

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım önerini dikkate alıcam son zamanlarda boğazlarım ağrıyor ve bir doktora görünmem doğru olur galba seninde beyninde bir ağrı var bende sana bir tavsiyede bulunucam kesinlikle tam teşekküllü bir hastanade ciddi bir psikolejik - nörolojik bir muayneden geçmen gerekiyor umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşursun
Tartışmayı devam ettirmemeni söylediğimi hatırlıyorum! Senin gibi bir boşboğaz yüzünden uyarı yemeye niyetim yok.
Yani diyeceğim o ki: Klavye cambazlığına son ver ve insan gibi davran!