Sea Survival-1 İlk Sürvival Haritam.

batteleon66

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biraz amatörce bir harita oldu ama elimden geleni yapmaya çalıştım. :)

Resimler:

2.

3.

İndirme Link:İNDİR [NOT:HARİTA 1.2.5 İÇİNDİR]

batteleon66

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Neden kimse yorum yazmıyor bide konuya bakmıyor (Suçlama gibi oldu ama özr :))

batteleon66

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kaç kişi bakmış 1 tane yorum yok :( (flood için özür)

FBC.

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım flood için özür diyorsun EDİT diye bir şey var bak orda düzenle var ona tıklayıp mesajını düzenleyebilirsin.Ha sen diyorsan ki illa yöneticiler beni banlasın direk söyle onlara daha iyi

Edit:Ha birde bu forumda öyle flood yapıp özür dilemek olmuyo adam kalksın üst üste 10 mesaj atıp flood yapsın özür dilesin varmı öyle şey ya.

Edit 2:156 tane mesajın var ki daha forum kurallarını kavrayamamışsın buda senin çok fazla flood yaptığını gösterir

Edit 3: Bu sözler batteleon66 içindi

Umt3366

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben Bu tür mapleri oynamaya bayiliyorum Boyle Mapler Yapmaya Devam et bence Eline Sağlik yeni gördüm indiriyorum

batteleon66

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım flood için özür diyorsun EDİT diye bir şey var bak orda düzenle var ona tıklayıp mesajını düzenleyebilirsin.Ha sen diyorsan ki illa yöneticiler beni banlasın direk söyle onlara daha iyi

Edit:Ha birde bu forumda öyle flood yapıp özür dilemek olmuyo adam kalksın üst üste 10 mesaj atıp flood yapsın özür dilesin varmı öyle şey ya.

Edit 2:156 tane mesajın var ki daha forum kurallarını kavrayamamışsın buda senin çok fazla flood yaptığını gösterir

Edit 3: Bu sözler batteleon66 içindi

ilk defa flood yaptım ve söylenen şeye bak :bored:

Edit:aslında haklısın :)