Satma Skripiti

Emirhan138

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam Elımde Cok Gereklı Olmayan Ama Işey Yarayabılecek bır skrıpıt var paylaşmak ıstedım

Kod:
command /spkasaal:
    trigger:
        if player's balance is bigger than or equal to 1000000:
            remove 1000000 from player's balance
            execute console command "/cc give physical spawner 1 %player%"
            send player title "&a:heavy_check_mark:" with subtitle "&aİşlem Başarılı! Hesabınızdan 1000000 TL Kesildi." for 5 seconds
        else:
            send player title "&4><" with subtitle "&cYetersiz bakiye Hesabınızda 1000000 TL Olması lazım." for 5 seconds
Ben Onceden Spkasa satması ıcın kullanmıstım yapmanız gereken

execute console command "Komutunuzu Yazmak"
if player's balance is bigger than or equal to 1000000(Burdakı Mıktarı degıstırmek):
remove 1000000(ve burdakı) from player's balance
send player title "&a:heavy_check_mark:" with subtitle "&aİşlem Başarılı! Hesabınızdan 1000000(Burdakı) TL Kesildi." for 5 seconds

send player title "&4><" with subtitle "&cYetersiz bakiye Hesabınızda 1000000(ve burdakı) TL Olması lazım." for 5 seconds

Yapamazsınız belkı dıye hepsnı gosterdım nedense .d skrıpıt çalışıyor ben 1.8 de kullanıyorum.

Son düzenleme:

na2000

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
22
Ruh hali
Kod:
command /spkasaal:
    trigger:
            send player title "&a:heavy_check_mark:" with subtitle "&aİşlem Başarılı! Hesabınızdan 1000000 TL Kesildi." for 5 seconds
        else:
            send player title "&4><" with subtitle "&cYetersiz bakiye Hesabınızda 1000000 TL Olması lazım." for 5 seconds
Bir kod paylaşacağınız zaman bu şekilde paylaşmanızı tavsiye ediyorum.

Elımde Cok Gereklı Olmayan Ama Işey Yarayabılecek bır skrıpıt var
Dediğiniz gibi çokta gerekli olmayan bir skript. Kullanan çıkar mı... pek sanmıyorum belki bir kaç kişinin işine yarayabilir. Paylaştığınız için teşekkürler ^^

Emirhan138

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kod:
command /spkasaal:
    trigger:
        else:
Bir kod paylaşacağınız zaman bu şekilde paylaşmanızı tavsiye ediyorum.

Dediğiniz gibi çokta gerekli olmayan bir skript. Kullanan çıkar mı... pek sanmıyorum belki bir kaç kişinin işine yarayabilir. Paylaştığınız için teşekkürler ^^
ben teşekkur ederım Dediniz Gibi Yaptım Yenı Başladım Bılmıyodum Tekrar Teşekkur Ederım:)

Son düzenleme: