Sanırım herobrine benim peşimde

Sabahattin199

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar benim adım Sabahattin199

geçenlerde kendi dünyamda hayatta kalma modunu oynuyordum kendimi baya geliştirmiştim mağraya indim bi ara
ama biraz fazla derinlere gittim. 6 yada 7 tane elmas bulmuştum geri donüyordum ki birden üzerime yıldırım düştü ve yanmaya basladım hemen su kovamla üzerime su döktüm düzeldim
ama nedense bu mağarada olmuştu ve çok korkmuştum hemen yüzeye çıkmam gerekiyordu ama mağara nın çıkışına vardığımda bir "SIGN" buldum ve üzerinde "SENİ İZLİYORUM" diyordu tabi bu ingilizce yaziydi ben türkçeye çevirdim
herneyse evime vardım evin bir dağın yanındaydı dağın tepesinde onu gördüm ve korkumdan oyunu kapattim

açıkcası bu benim Minecraft'da ilk heyecanım olmuştu

okuduğunuz için teşekkürler ve eğer bir yorumunuz olursa mesaj atabilirsiniz

ve dikkatli olun O sizi "İZLİYOR!"

**turkuaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tabi tabi o zaman sana sorum bunların hepsini gördün diyelim sen f2'ye basıp foto çekemeyecek kadar özür dilerimmısın?

Arda Bolat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
MAĞARA Kelimesini doğru yazamayan kişinin neyine inanıcaz ki.Dostum söylüyorum ; hiç inandırıcı değilsin.Bir kere su kovanla üstüne nasıl su döküceksin ? Oyunda öyle bir hareket yok.Yok Sign görmüşsün yok seni izliyorum yazıyomuş çok heyecanlanmışsın..Ne güzel sallıyorsun Maaşallah..Hadi Uyku Vaktin Gelmiş Senin iyi geceler sütünü iç yat.

**turkuaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yalan söyleyince ellerine ne geçiyo hala anlamadım, forumda herobrine hikayelerinden bol bir şey yok/benim diğer hesabım da böyle çocuklara laf attığım için banladı

Luloket

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bende böyle bir olayla karşılaştım MP'de ama arkadaşım yapmış :D :D

Sabahattin199

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
şey aslında ben bunu sadece puan kazanmak için yapmıştım vede oldu yorumlarınız pek umurumdada değil neyse bu kadarlık bu konu üzerinde durmayalım

GÖRÜŞÜRÜZ :)

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
O zaman bunu baştan belirtmen gerekirdi

Sabahattin199

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
VE sanırım birdaha Herobrine ile ilgili konu açmamalıyım onun yerine belki çifçilik ile ilgili konu açabilirim :)

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Senin açından daha iyi olur insanlar herobrineyi sokakta görse linç edecek hale geldi bezdiler artık.:D