Saltuk MC Server Tanıtımı,Builder ve Skripter Alımı

furkan445

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar SaltukMC Faction Sunucusu için başarılı Builderlar Arıyoruz.
Sunucudan Bahsetmek Gerekirse :)
Sunucu Lapisli Fakat Lapis Sizin Para Kazanmanızdaki Son Tercihiniz!
Sunucuda Çiftçilik ve Hayvanların[Yararsız Canavarlar] Sizlere Verdiği Nimetlerden Yararlanmak.
tabii ki Bu Nimetlerin Yanında Sunucuda Sizin ve Faction Ekibinizin Çok Büyük Bir Etkisi Olucak!
Faction Ekibiniz İle Amansız Savaşların Sonucunda Kazandığınız Değerli Itemları Elinizden Geldiğince Kısıtlı olarak kullanmanız gerekmekte!
Mesela Bir Diamond Bulmanız İçin Direk Madenden inince Diamond bulması değil o diamondu düşürmek için Elinizden geleni yapmanız gerekicek!
Bu ne diyorsanız Sunucumuzda + Sistemi yani Demirci Sistemi Aktif Olucak! Bu Demirci Sistemi Sizin Iron veya Elmas Kazmaya + basmanızla Değerli eşyaları kazabilmenizi artıracak! Sunucudaki En Onemli Yerlerden Biriside Tarıma değinmek istiyorum Eğer Tarım Yaparken Curuk Malzemeler Elde Ederseniz Bunları En Sizin Donusturmek Icın Bir Kac Malzemeden Geçirmeniz Gerekmekte Bunlarıda Yine Tarım Yaparken Ele Geçiriceksiniz! Bunların Üstünde Calışırken 2 yardım istediğim nokta var Birincisi Builder İkincisi ise Skript Konusunda Bulunuyor! Bunlarda Yardım Edicek Değerli Arkadaşlar Arıyoruz! İster Sunucu İçin Ucretli Calısıcak Bunların Cok Olacagına Eminiz Yada Gonullu Olarak Biz Server Arkadaşlarımıza yardım edicek arkadaşlarımızada kapımız her zaman açıktır!

Şimdiden Sunucu Hakkında Az Cok Dusunceleriniz Olustu Diye Dusunuyorum! Bizlere Yardım Edenlere Şimdiden Teşekkürler!

Basvuru Formu vs Dusunmuyorum Sadece Yetkileri Yazıyorum Bide Kucuk Bir Kısıtlama ile Konumu Kapatmak İstiyorum!

Sunucumuzda Bazı arkadaşlarımız kucuk olsa dahi olgun davranabiliyor!

Bizde En Az Yaş Sınırı Olarak 14 yaş olarak belirledik

Ozelden Katılmak İsteyenler Telefon Numarlarını Yaşlarını ve Isımlerini Yazmaları dahilinde Sizlere Geri Donus Yapacagız!

Son düzenleme:

zlpowerline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
mr_mustafakinq Skype Adresim Eklersen Ordan Ayrıntılı Konuşuruz

Başvuru formu:
İsim: Yiğit Öztürk

furkan445

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana özel msj atarmisin? Oradan konuşalım skype kullanmıyorum çok ondan cvp veremem

Konu Güncellenmiştir!

FunnyForYou

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adım:Yiğit
Soy İsim:Şahsen Yazmayı Tercih Etmiyorum.
Komut Bilgim:%67
Aktiflik:okullarda Bittiğine Göre Serverde 3 Ve ya 4 Saat Kalabilirim
İlgi Alanlarım:Futbol tarzı şeylere bayılırım.Serverde Oyuncularla İlgilenmeyi Severim.
Yalan:Yalan Konuşmayı Pek sevmem.
Küfür:Küfür Edenleri uyarırım Takmazlar ise Mute atarım
Skype Adresim:FunnyForYou(Skripter) Diye aratırsanız Çıkar Çıkmaz ise Skype adresinizi Siz bana verin Ben sizi ekliyim.
Başvurma Sebebim:pluginerlik
Filezilla:Anlarım 2 Kez kendi Serverimi Açtım 2Si De Tuttu En Çok tutulan CS:GO'İdi
Edit*:Siz eklerseniz Hemen Cevap Yazarım Yazmassam Rekabetçide veya LOL'deyimdir

furkan445

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adım:Yiğit
Soy İsim:Şahsen Yazmayı Tercih Etmiyorum.
Komut Bilgim:%67
Aktiflik:okullarda Bittiğine Göre Serverde 3 Ve ya 4 Saat Kalabilirim
İlgi Alanlarım:Futbol tarzı şeylere bayılırım.Serverde Oyuncularla İlgilenmeyi Severim.
Yalan:Yalan Konuşmayı Pek sevmem.
Küfür:Küfür Edenleri uyarırım Takmazlar ise Mute atarım
Skype Adresim:FunnyForYou(Skripter) Diye aratırsanız Çıkar Çıkmaz ise Skype adresinizi Siz bana verin Ben sizi ekliyim.
Başvurma Sebebim:pluginerlik
Filezilla:Anlarım 2 Kez kendi Serverimi Açtım 2Si De Tuttu En Çok tutulan CS:GO'İdi
Edit*:Siz eklerseniz Hemen Cevap Yazarım Yazmassam Rekabetçide veya LOL'deyimdir
Sizinle Ozel msj Olarak Gorusmek isterim! lütfen ozel msjıma bakarmısınız?

Guncel

stxtic

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
:demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir:
Adım:VV: Ayber
Aktiflik:VV: 4-5 saat
Küfür:VV: Küfür Edenleri uyarırım Takmazlar ise Mute atarım
Başvurma Sebebim:VV: Builderlik
Build ss:VV: Skypeden Atarım
Skype:VV: psikopatjojuk [Profil Resminde Psikopat ODA Yazıyor.]
:lav::lav:Yaşım Küçük Olabilir Ama Olgun Davranırım Küfür Etmem Dürüst Saygılı Bir İnsanım :D:lav::lav:
:demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir::demir:

furkan445

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adım:VV: Ayber
Aktiflik:VV: 4-5 saat
Küfür:VV: Küfür Edenleri uyarırım Takmazlar ise Mute atarım
Başvurma Sebebim:VV: Builderlik
Build ss:VV: Skypeden Atarım
Skype:VV: psikopatjojuk [Profil Resminde Psikopat ODA Yazıyor.]
:lav::lav:Yaşım Küçük Olabilir Ama Olgun Davranırım Küfür Etmem Dürüst Saygılı Bir İnsanım :D:lav::lav:

Özel msj atarmisin?

charmfox

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad: Çağdaş
Bölüm: Admin
Açıklama: Uzun süredir Tecrübeli adminlik yapıyorum eğer kabul ederseniz iyi işler başarabileceğimi düşünüyorum
Online Sürem: Günde bilgisayar başından sadece iftar ve tuvalet molası için kalkıyorum

furkan445

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad: Çağdaş
Bölüm: Admin
Açıklama: Uzun süredir Tecrübeli adminlik yapıyorum eğer kabul ederseniz iyi işler başarabileceğimi düşünüyorum
Online Sürem: Günde bilgisayar başından sadece iftar ve tuvalet molası için kalkıyorum
Ozel msj attım oradan bakarmısın?