Runes of Magic TR (Aeria Games ile tekrar yayında!!!)

Reotte

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar bileniniz vardır, bilmeyeniniz vardır. Bir zamanlar GamersFirst yönetiminde olan Sonsuz Macera adlı bir oyun vardı. Bu oyunu yönetmeyi beceremeyen GamersFirst lisans süresi dolunca, Aeria Games lisansı satın alarak oyunu tekrardan bizlere sunmaya çabalıyor.

Nedir bu RoM?
Biraz WoW a benzeyen bir MMORPG dir RoM. Oynaması bir o kadar zevkli ki başında saatler geçirilebilecek kapasitede bir oyun. Ben bu oyuna 3,5 senemi verdim desem yeridir :)

Fanmade Trailer (Runes of Magic - Superbia)

Şimdi bu konuyu neden açtım. Dediğim gibi RoM TR tekrar yayına giriyor ve Closed Beta 2 Ağustos tarihinden itibaren başladı.

Gelin sizler de bize katılın. Harika bir MMORPG 'nin tadını çıkarın derim :)

Detaylı bilgi: http://tr.runesofmagic.aeriagames.com/

JuggerX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
karaterleri sildikleri için pek zevki gelmiyor bana artık. Pek oynamayı düşünmüyorum.

Reotte

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Silmekle en iyisini yaptılar bana kalırsa... Umarım bu sefer daha iyi olacak Aeria sayesinde...

JuggerX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Silmekle en iyisini yaptılar bana kalırsa... Umarım bu sefer daha iyi olacak Aeria sayesinde...
sorun ayn mapleri tekrr oynamak cok sıkıcı ilk mapler.ve cok görev veriyor.Ben addonlarla hallederim cogunu fakat gine eski arkadaşlarımı kybttim eskisi gibi zevk alamm.Ayrıca eski oyunculara ne vereceklerini hala açıklamadılar ve açıklamak mecburiyetleri var.Ben o oyuna kaçkere para verip elmas aldım.hesabımdaki 730m oyun parasınada içim yanıyor hala :) :( :S

Reotte

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sorun ayn mapleri tekrr oynamak cok sıkıcı ilk mapler.ve cok görev veriyor.Ben addonlarla hallederim cogunu fakat gine eski arkadaşlarımı kybttim eskisi gibi zevk alamm.Ayrıca eski oyunculara ne vereceklerini hala açıklamadılar ve açıklamak mecburiyetleri var.Ben o oyuna kaçkere para verip elmas aldım.hesabımdaki 730m oyun parasınada içim yanıyor hala :) :( :S
Yeni mapler geldi. Open Beta açılınca da exp event yapacaklar ki bu da bir an önce yeni maplere geçebileceğimiz anlamına geliyor. İnan bana o kadar zor değil. Şu an Closed beta da tester ım. 2 gecedir oynuyorum ve 30/15 oldum bile... (XP event yok, ve sadece geceleri) sen düşün yani :) Görevleri önceden biliyor olman aslında avantaj.
(ikinci mesajını sildim sorun yok :) )

JuggerX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni mapler geldi. Open Beta açılınca da exp event yapacaklar ki bu da bir an önce yeni maplere geçebileceğimiz anlamına geliyor. İnan bana o kadar zor değil. Şu an Closed beta da tester ım. 2 gecedir oynuyorum ve 30/15 oldum bile... (XP event yok, ve sadece geceleri) sen düşün yani :) Görevleri önceden biliyor olman aslında avantaj.
(ikinci mesajını sildim sorun yok :) )
Ben o yeni mapleri hem usada hemde Rom4u da oynadım fakat 50 lv e kadar olan bölümler çok sıkıcı.neden sıkıcı söyleyeyim sürekli görev veriyor farklı bişi vermiyor aynı görevden 10 kere veriyor.10 tane su hyvndan kes sunları topla.diyr yapıyorum ardından aynı yaratıktan bunları topla diyor hemde 20 istiyo bu sfr sence cokmu eğlenceli ? saatlerce kesiyorsun düsmüyor bzn.Ayrıca tatilde oldugum icin oynayamadım.Closed betaya 3 4 tane hesabımla girebilirim :) ve hala elime kapalı beta kodları var birsürü :)

Reotte

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında biraz haklısın. Zandorya gelseydi direkt olarak güzel olacaktı...