Rüyamda Herobrine'ı gördüm...

alperenalperen

Marangoz
En iyi cevaplar
0
BEN Rüyamda Herobrine Karışımı Slender Görüyorum :sırıtmak:
Vede Slender Ormanı :( Ühüüü Çok Korkunç :D

trollbeko

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
geçen gün minecraft spiderman mod yükledim rüyamda spiderman dim uçuyodum sonra ağaca atladım ağaçtan aşağı bi baktım herobrine bi çıktı korkudan uyandıımdda yerde uyandım :D

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
geçen gün minecraft spiderman mod yükledim rüyamda spiderman dim uçuyodum sonra ağaca atladım ağaçtan aşağı bi baktım herobrine bi çıktı korkudan uyandıımdda yerde uyandım :sırıtmak:
Korkudan yere düşmüşsün yada enderman geldi ışınladı :D (Enderman yok falan demeyin şaka yapıyoz :D)

Neliel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Abdest alın öyle yatın gençler hatta uyumadan önce bir fatiha 3 ihlas okusanız hem kendinize hem ölmüşlerinize daha iyi olur. Ah unutmadan birde yatarken yorganınız açılmasını engellerseniz emin olun bu tip rüyalar görmezsiniz...

elrobto12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bunların hepsi boş.
Ben minecraft yüzünden gece uyuyamıyordum minecraft'ı düşünmekten ve sabah olsunda hemen minecraft'a gireyim diye

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Abdest alın öyle yatın gençler hatta uyumadan önce bir fatiha 3 ihlas okusanız hem kendinize hem ölmüşlerinize daha iyi olur. Ah unutmadan birde yatarken yorganınız açılmasını engellerseniz emin olun bu tip rüyalar görmezsiniz...

Ben geceleri psikopat garip garip rüyalar görüyorum.Belki forum tr'nin bu konusu yüzündendir;
http://www.*********/garip-olaylar/...basiniza-gelen-ilginc-olaylar-buraya-6-a.html
Not:Korkalar konuyu okumasın!!!!

elrobto12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Cidden böyle bir şey oluyorsa 1 ayetel kürsi okuyun yada 3 kuluvallah 1 elham(fatiha) okuyun yeter

FeaRTeaZ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunlara biraz ara vermeni tavsiye ederim...

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Piskoloğa git piskoloğa.
bu arada rüyalar kitabına bak rüyada herobrine görmek ne demekmiş

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben kedimi blok gördüm lan siz ne diyonuz bozmuşum kafayı mcyle :D :D

emreovus33

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam son noktayı koydu. Tebrikler.

xxxyağızxxx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben assasin oynuyodum bayıldım oyuna rüyamda bn assasin tırmandım bi eve sonra bi atladim 5 dk da anca yere düstüm XD yeredüsünce bacaklarim kirildi gibi oldu (cevizleri ezdim beyler) sonra bidaha atladim (neden yaptim bilmiyorum) sonra tam yere düsecekken hoplayarak uyandım bacaklarımı kontrol ettim yerindeydi XD :sırıtmak: :sırıtmak: :sırıtmak:

Theaser99

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gidin bir boy abdesti alın sabah namazına kadar.
Ay dur o farklı rüyaydı dimi.