Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

ButterFlyOST

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şurda alt tarafı minecraft oynıcaz açında oynayalım artık kayıt olmak nedir la.Özel üyelik gibi bir şey almayı planlıyodum kabul edilmedim betaya alamadım.

Pyromancer

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Şurda alt tarafı minecraft oynıcaz açında oynayalım artık kayıt olmak nedir la.Özel üyelik gibi bir şey almayı planlıyodum kabul edilmedim betaya alamadım.
Bu sistem sunucunun abiler tarafından işgal edilip sunucunun kapanmasına neden olmamaları için yapılıyor.Sunucuya yardım edemeyecek kişiler kapalı betaya alınmıyor.

Son düzenleme:

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Özel üyelik diye bir sistem ne yazık ki dostum bizim sunucumuzda yok. Paranla var olmuyorsun yani kendin ile var oluyorsun :) Ekstra olarak bunu söylemende başvurunu değiştireceğim anlamına da gelmiyor. Yorumun için teşekkür ederim umarım bir sonraki sefere kabul edilirsin :)

Pyromancer

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
OrllandO kardeşim server ne zaman açılacak kesin bir haber yok mu hala ?

MhmdAkgn01

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başvurumu yolladım benide alsanıza yhahayhahyaha​

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forum sitemizde güzel muhabbetler döndüğünü, ara sıra akşamları Teamspeak sunucumuz üzerinden muhabbet ettiğimizi biliyor muydunuz?

http://ror.online/forum/

CoMe0n

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Açılış tarihi ile ilgili ortalama bir süreç varmı kafanızda. Tahminen ne zaman açılır?