Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hikayeye uygun müzik bulabilirim okunurken dinlesinler.

Çok iyi olur. Yazıma başlarım bu akşam bir aksilik olmazsa. 3 gün sonra @Ranork 'a sunarım.[DOUBLEPOST=1409131774,1409127744][/DOUBLEPOST]Konu tanıtımının başında 'gerçekçi hikayesi' de yazıyor. Bir hikayesi var zaten sanırım. @Ranork ?

Rylecls_75

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Wollark Bence Fazla Uğraşma Hikaye İçin Konu Belli Benim Bildiğim Kadarıyla^.^

Rylecls_75

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yok Aslında Sordum Denediler Girdim ^^ Form Olarak Bunu Say. ^.^

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Wollark Bence Fazla Uğraşma Hikaye İçin Konu Belli Benim Bildiğim Kadarıyla^.^

Bir açıklama gelsinde ona göre bakalım. Eğer zaten biraz yaratıcılık varsa insanda uğraşmasına gerek kalmıyor. O an aklına ne geliyorsa, içinden ne geliyorsa onu yazıyor. Yani bir uğraşma söz konusu değil. Genel içeriğe baktıktan sonra, hikayeyi tasarlayıp, yazmam nerden baksan en fazla 1,5 - 2 saatimi alır.

Son düzenleme:

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok iyi olur. Yazıma başlarım bu akşam bir aksilik olmazsa. 3 gün sonra @Ranork 'a sunarım.[DOUBLEPOST=1409131774,1409127744][/DOUBLEPOST]Konu tanıtımının başında 'gerçekçi hikayesi' de yazıyor. Bir hikayesi var zaten sanırım. @Ranork ?
Şöyle bir durum var, ufak bir başlangıç hiakeyemiz var ancak görev hikayeleri vb. konularda önerilere her türlü açığız. Bildiğiniz üzere fikirler arttıkça güzelleşir :)
Konu dışına çıktık.Sabırsızlıkla Sunucuyu bekliyoruz @Ranork @ta1ha @BlackiePie
Arkadaşlar yapmayın lütfen, gördüğünüz gibi size zorla mesaj attırdığımı falan sanan arkadaşlar oluyor. İlginiz için çok teşekkür ederim, bir tanesiniz. Ancak fazla göze batıyoruz sanırım :)

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Şöyle bir durum var, ufak bir başlangıç hiakeyemiz var ancak görev hikayeleri vb. konularda önerilere her türlü açığız. Bildiğiniz üzere fikirler arttıkça güzelleşir :)

Arkadaşlar yapmayın lütfen, gördüğünüz gibi size zorla mesaj attırdığımı falan sanan arkadaşlar oluyor. İlginiz için çok teşekkür ederim, bir tanesiniz. Ancak fazla göze batıyoruz sanırım :)
Ben patlayacam yakında :D Ne zaman açılacak bu sunucu! :)

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hadi Bakalım Başvurumuzu Yaptık Umarım Kabul Edilirim .

death1369

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
new craftin yapimcilarindan mcde en sevdigim sw suan kapali 1.4.6 da fln kapandi :D[DOUBLEPOST=1409138358,1409138099][/DOUBLEPOST]basvuru yaptim inş kabul edersiniz

underscream

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok geç olacak fakat , beta hala açık ise lütfen yaptığım başvuru formunu okuyun. Paylaştıklarınız bilgileri okurken adeta çıldırdım. @Ranork[DOUBLEPOST=1409139347,1409138786][/DOUBLEPOST]Eğer sunucuyu hemen açamıyorsanız tanıtma tarzında en azından video çekin ve tanıtımlar yapın youtube üzerinden. Eminim bu sunucuyu bekliyenlerde çok mutlu olacaktır

nightmare321

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hocam artık açsanız iyice sabırsızlandık
en azından daha az anlataydınız da heyecanlanmasaydık okadar

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Ranork göze batmıyorsunuz o mesajı Konu dışı konuşma yapan arkadaşlara söyledim.

Bayağı uzun sürdü herkes sizden güzel bir şey bekliyor @Ranork @ta1ha @BlackiePie :)