Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Peki Bütün Kabul Edilenleri Açıklasanız 2ye Bölseniz Bilgeler-İlerde Alınacaklar Diye En Azından İçimizdeki Oynama Umudu Ateşlensin

Bakalım öylede yapabiliriz. Emir dönsünde bir hele epey yalnız kaldım sunucuda. Bide pc dışı günlük hayatımda 1-2 sorunla karşılaştım. Onlarla ilgileniyorum şu sıralar. Bir işleri yoluna sokayım. Sunucuya yoğunlaşıcam ve hızlı bir şekilde bir daha alım yapabiliriz. lakin tarih veremicem.

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle yaptıkça seçilme ihtimaliniz çok daha fazla düşüyor bence "Bilgili" kişileri alıyorlar ^_^ sabırlı olmalısın ki seni de alabilsinler ^_^ sabırsız bir sunucunun kimseye faydası olmaz (şu ":)" işaretinden nefret ediyorum bir daha kullanmam ._.)

Sunucuya girmeyi çok istediğini belirtip, konuya sürekli mesaj atmak (ki bu sürekli mesaj değil) seçilme ihtimalini düşürmez kanımca. Çünkü böyle yapınca 'Bilgisiz' olmuyor insan. Görünüşe göre yargılama.

lsyanAtesi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Böyle yaptıkça seçilme ihtimaliniz çok daha fazla düşüyor bence "Bilgili" kişileri alıyorlar ^_^ sabırlı olmalısın ki seni de alabilsinler ^_^ sabırsız bir sunucunun kimseye faydası olmaz (şu ":)" işaretinden nefret ediyorum bir daha kullanmam ._.)
Sen Beni Çok Yanlış Anlamışsın Bugün Kuzenimin Yanına Gidicem Ve Onların Bilgisayarı Bozuk Bu Yüzden Sadece İnternet Kafede Bilgi Alabilirim Fakat Sürekli Olarak İnternet Kafeyede Gidemem Bu Yüzden Bu Gün İçerisinde Bilgi Almaya Çalışıyorum Olay Bundan İbaret Yanlış Anlamanızı Sağlıyıcak bir şey Söylediysem Özür Dilerim.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girmeyi çok istediğini belirtip, konuya sürekli mesaj atmak (ki bu sürekli mesaj değil) seçilme ihtimalini düşürmez kanımca. Çünkü böyle yapınca 'Bilgisiz' olmuyor insan. Görünüşe göre yargılama.
Ben bilgisiz demedim ki hep yanlış anlaşılıyorum kahretsin :(
Sen Beni Çok Yanlış Anlamışsın Bugün Kuzenimin Yanına Gidicem Ve Onların Bilgisayarı Bozuk Bu Yüzden Sadece İnternet Kafede Bilgi Alabilirim Fakat Sürekli Olarak İnternet Kafeyede Gidemem Bu Yüzden Bu Gün İçerisinde Bilgi Almaya Çalışıyorum Olay Bundan İbaret Yanlış Anlamanızı Sağlıyıcak bir şey Söylediysem Özür Dilerim.
Bilmiyordum :( bilseydim öyle bir şey yazar mıyım sanıyorsun özür dilerim ^_^

Avrilavigne

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

KAPALI BETAYA KABUL EDİLEN İSİMLER - İLK TAKIM
  • amberness
  • uyuyupgezen
  • Hypniez
  • BekirAslamaci
  • dspowergo
  • NeutronRasee
  • kemal895
  • MrPotter
  • Galadan
  • iSenpai
  • RippeDHazeR
  • İhazcookies
  • OrllandO
  • Vusdorah
  • Jetty
  • TavsanSapkasi
  • OttoAlfredo
Kapalı beta ilerledikçe kabul edilen kişi sayısı artırılacak yani yeni kişiler eklenecektir.

Ee, bir şey belirtmek istiyorum nickim Jetty olarak geçmiş fakat normalde Jettyy herhangi bir sorun oluşturur mu?

SavasNeDemek43

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim adımın yazdığınıda görürsem aklı başında biri olduğumu anlayacağım... ^_^[DOUBLEPOST=1408549275,1408548985][/DOUBLEPOST]
Açık :D[DOUBLEPOST=1408535684,1408533888][/DOUBLEPOST]server Sahipleri uyuya mı kaldı :D
Peki IP'si Ne (Reklam amaçlı değil sadece deneyimimi geliştirmek için sordum...)?

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İyide 1-2 haftaya okullar açılıyor başvuru yapanların %50 si nadir girecek.Update gelene kadaaar 3-4 hafta geçer.[DOUBLEPOST=1408550316,1408550196][/DOUBLEPOST]Ayrıca başvuruya en iyi sunucuyu yazdım yeterlidir diye.Bilseydim hepsini yazardım ;(

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyide 1-2 haftaya okullar açılıyor başvuru yapanların %50 si nadir girecek.Update gelene kadaaar 3-4 hafta geçer.[DOUBLEPOST=1408550316,1408550196][/DOUBLEPOST]Ayrıca başvuruya en iyi sunucuyu yazdım yeterlidir diye.Bilseydim hepsini yazardım ;(
Onun için seçimleri, olgun ve bize bağlı olabileceğini düşündüğümüz kişilerden seçtik.

SavasNeDemek43

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

KAPALI BETAYA KABUL EDİLEN İSİMLER - İLK TAKIM
  • amberness
  • uyuyupgezen
  • Hypniez
  • BekirAslamaci
  • dspowergo
  • NeutronRasee
  • kemal895
  • MrPotter
  • Galadan
  • iSenpai
  • RippeDHazeR
  • İhazcookies
  • OrllandO
  • Vusdorah
  • Jetty
  • TavsanSapkasi
  • OttoAlfredo
Kapalı beta ilerledikçe kabul edilen kişi sayısı artırılacak yani yeni kişiler eklenecektir.
Peki ikinci takım ne zaman açıklanacak? Acabaa... :D

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kendimi seçilenlerin arasında göremeyince bir şok oldum , Son oyuncuda guncraft açılana yada buraya girene kadar kanser olacağım sanırım.
(suç bende , aceleye getirince böyle oluyor.)

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
En baştan başvuru atsam ve girdiğim Tüm MMORPG leri sıralasam alırlarmı :D