Renkli Camlar!!

TheGold

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar.Yabancı Minecraft Forumunda gezerken bir konuya rastladım ve bunu size çevireyim dedim.

Forumdaşın biri (minecraftforum.net) bir fikir üretmiş.Aslında bu normal Minecraft'da var olan bir şey. Ben sadece paylaştığı fotoğraflardaki fikrini beğendimi söyleyebilirim. Sanırım Nicki Galactic_Muffin'di. Renklendirilebilen camlar. Peki bu camlar olsaydı oyunun atmosferi nasıl olurdu diye sorarsanız, şu resimleri paylaşmış.

Bunu bir Kristal olarak algılayabiliriz. Ancak bunun nasıl bir atmosfer yaratacağı hakkında herkes hemfikirdir zaten. :)

Bu da bir başka fikir. Dungeon'larda böylelikle gayet güzel loş ortam ( ^^ ) da savaşabilmek daha bombastik olabilir. :)

Ek olarak evinizde de böyle ayarlamalar yapabilirsiniz.

Peki nasıl yapabileceğini soracağını tahmin etmiş ki iki yöntem sunmuş :

Renkli kumlar. Yaratıcı olabilirmiş. :)

Bu bana daha mantıklı geldi.

Evet benim çok hoşuma gittiği için sizinle paylaşmak istedim. Arkadaşa yorum atarak yardımcı olabilirsiniz. Açıkçası ben daha olmadım. :)

Konunun orjinali:
http://www.minecraftforum.net/topic...-the-original/page__p__13917156#entry13917156

Okuduğunuz için teşekkürler.Böyle fikirlere eminim Mojang'da ihtiyaç duyuyordur. Ben de eğer böyle fikirler bulursam sizinle paylaşmaya devam ederim.

Covpomen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok Hoş valla :D peki bu daha gelebilcek olan bir şey mi ?

En iyi cevaplar
0
düşünsene evine kırmızı ışık süper olur :vampir:

TheGold

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vallahi adam iletmiş Mojang'a. Sanırım bir yetkili ulaştırmış ekibe. Belki de eklenir. :)