Reinventing Your Exit / World OF WarCraft

Sqartacus

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bizim kafaları anlamak güç. Herkesin anlamasını da beklemiyruz zaten. Biz işi psikopatlığa yatırıp kırvanmaktan zevk alan tiplerdeniz. Normal akışındaki bir survival 5 yaşındaki çocuğun kavrayacağı oyundur düşüncesindeyiz ısrarla. yaşamı zorlaştırıcı kurallarla oyunu rnklendiriyoruz.. Tüm kuralları tam bilmeyince saçma gibi gelebilir dışardan ama mantığı kavradıktan sonra rpg nin tadından yenmiyor <3
kalın yeri düzeltirmisin.Ewt aslında şunuda söylemek isterim ki Odun olmaması alışılmadık bir durum hatta insanların Flat 1 dünya ile tanışmasıda öyledir.Bu dünya içinde tabii biz mantıken çıkmanıza izin vermeyeceğiz ee tabi çıkarsanız da girmeniz lazım teleport komutları kesinlikle olmayacak /spawn dahil.girmeniz gerekicek bizi belli 1 yerden sonrasıa gitmemeniz için uyaracağız ki amacınız gezmek olmayacak Survivaldaki gibi hea şu beni öldürcek topukla düşünceside gütmeyeceğiz tamamiyle 1 şehir içinde düşüncesini sizlere vermeye çaışacağız.
Ayrıca odun kullanımı ile belirtmek isterim ki WorldGuard olsun başka claim atan pluginler olsun en basitleri Faction vb gibi YAPIŞKAN PISTON İLE blockları 2x içeri girip alabilme şansınız var(DEKOR İÇİN NEDENİ)(BUG) dolasıyla size yakın olan 1x olacağından odun kesimesini bile duymamaya alışacağınız 1 server yapmak istiyorum.
Önemli olan tarafı da şu.Odun yok çünkü CraftTable düşüncesini yok etmek. gerekli iş alanları & market ile itemleri alımını sağlayacağız.Sormak istedikleriniz olursa lütfen sorun sizlerle paylaşmak benim için büyük 1 şereftir.tek amacım bu işin öncüsü olmakdır.
(Bu konunun önemli detaylarını Başlığa ekleyeceğim.)
Anladığım kadarıyla server hamachili .

Ayrıca serverde odun yasak olması gibi saçmalıklar var.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İmlâ hatamı gösterdiğin için teşekkür ederim Tolga kardeşim. Bu konuda dikkatli olman çok hoşuma gitti. Keşke hepimizde olsa bu hassaslık. ^_^

Sqartacus

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
HASTASIYIZ BABAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
BU ARADA HELAL OOLSUN hala hâla hâala gibi değişken cümlelerimiz var babamın kız kardeşi der gibi hala..
yani süpersin â yı kullanmak bizim için önemli 1 şey arkadaşlar bu harf dilimizde vardır.!
a b c Ç! d e f g Ğ! GİBİ AMA BENCE buna yumuşak a "â" da eklenmeli.
cümlenize bu denli dikkat ettiğiniz için çok teşekkür ederim.

Sqartacuss

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
boşver abi asıl sen nerdesin şu hamachi ağına gir bişi üzerine uğraşıyorum kafam patladı :/
Reinventing Your Exit.net boş şifre 123