Rehber Konusu Açıcam Sizede Danışmak İstedim

TheN4maru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Rehber Konusu Açıcam Çok Fazla Açtım Zaten Çok Detaylı Konular Ama Herşeyin Rehberini Yapmışım Aklıma Bir şey Gelmedi Size Başvurdum.Minecraft Sunucu Yönetimi Bölümünde Nasıl Bir Rehber Konusu Açayım.

TheN4maru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başka Varmı :D
Hepsini Bugün Veya Yarın Açabilirim.

R4PT0R3X

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mod mu Olcan bu kadar rehber konu açıyon :D

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Amacım Mod Olmak Değil İnsanlara Yardım Etmek İçin Sorunlarınızı Almak ve Elimden Geldiğince Yardım Etmek
Bu arada plugin rehber konuları şu bölüme açılılır:
https://forum.gamer.com.tr/forumlar/kullanıcı-eklenti-tanıtımları.181/
Rehberlerinizi açarken daha önce onu içermeyen bir rehber konusu olmadığından emin olun. Ayrıca Türkçe'yi iyi kullanın. Tabi alınmayın sadece bu konuyu gören herkes kurallardan haberdar olsun diye söylüyorum. Biliyorsunuz Kurallar:
Arama Yapın
Çoğu soru daha önceden sorulmuştur. Sorununuza çözüm bulmak için önce arama yapın, eğer hala bulamadıysanız konu açmakta özgür hissedebilirsiniz. Forumu temiz tutmak için aynı konulardan tekrar tekrar açmamaya özen gösterin.
Mesaj Göndermeden Önce Düşünün
Mantıklı, iyi düşünülmüş, okunaklı, anlaşılır mesajlar diğer üyelere anlatmak istediğiniz şeyi anlatmanızda en etkili yoldur.
Doğru Bölümde İçerik Yayınlayın
Konunuzu doğru bölüme açmanız, o alanda ilgili kullanıcılara ulaşmasına yardımcı olacaktır. Yanlış bölüme açılan konular moderatörlerimiz tarafından ilgili bölüme taşınacaktır.
Türkçeyi Doğru Kullanın
Konularınızda güzel Türkçemizi doğru kullanmaya özen gösterin. Anlaşılmaz, noktalama işaretlerine uymayan yazılar diğer kullanıcılarımız tarafından anlaşılamyacağı gibi göz zevkinide bozmaktadır.
Aynı Konuların Tekrarlanması
Aynı konudan birden fazla açmanız spam sayılır ve buna izin verilmez. Bu şekilde konular açmanız gerekmez.

Başarılar. Rehberlerinize bakıyorum.

TheN4maru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu arada rehber konuları şu bölüme açılılır:
https://forum.gamer.com.tr/forumlar/kullanıcı-eklenti-tanıtımları.181/
Rehberlerinizi açarken daha önce onu içermeyen bir rehber konusu olmadığından emin olun. Ayrıca Türkçe'yi iyi kullanın. Tabi alınmayın sadece bu konuyu gören herkes kurallardan haberdar olsun diye söylüyorum. Biliyorsunuz Kurallar:

Başarılar. Rehberlerinize bakıyorum.
Biliyorum Rehberlerin Nereye Açılcağını Sağol Senin Fikirlerini Düşüncelerini Almak Daha Çok Heveslendiriyor